Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiem, bo znam plan zagospodarowanie przestrzennego, wiem co gmina planowała i planuje. Poza tym ja swojego domu nie traktuję jak kuli u nogi tylko jako azyl.

 

Dobry żarcik, ale zupełnie niezgodny z naszymi realiami. :-) Zmiana planu zagospodarowania to tylko kilka podpisów. Pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby nigdy nikomu nic się nie odmieniło.

 

Na ochłodę przykład z życia: na moim osiedlu w wakacje tego roku zrównano z ziemią 2-piętrowy dom jednorodzinny, bo miasto upomniało się o ten teren pod budowę drogi. Z mediów wiem, że działkę zabrano na podstawie ustawy wywłaszczeniowej. A w okolicy mojego nowego mieszkania, które kupiłem rok temu, właśnie powstaje Biedronka, choć plan zagospodarowania przewidywał tylko i wyłącznie ciche, kameralne osiedle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie agulenki, jak dla mnie, za dużo się dzieje, zbyt wiele rzeczy z kompletnie innej bajki, np. kominek, krzesła, lampy (i to na dodatek dwie zupełnie różne i gryzące się), rolety, firany... Sam kolor ścian i podłoga kojarzą mi się tak śródziemnomorsko i w sumie przyjemnie, ale w połączeniu z resztą wystroju... misz-masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :)

Czy regały na książki dobrze wyglądają z przeszklonymi drzwiami?

Planujemy w salonie (mały, 23 m. i otwarty częściowo na kuchnię) wstawić taki regał (160 szer.) i zastanawiam się, czy może właśnie z drzwiczkami. Tylko po to, żeby nie kurzył się tak strasznie w środku.

Przyznam szczerze, że takie regały troszkę kojarzą mi się z segmentami i witrynami z szybka, za którymi stały zastawy stołowe, wazoniki i inne pierdoły.

Regał byłby prosty, biały, podobny jak u Kanki

Generalnie nie mam pojęcia o urządzaniu mieszkania, nie znam się i liczę na Wasze zdanie w tej sprawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon Agulenki wygląda dokładnie tak, jak jej posty :) Ciężko go zrozumieć.

 

Trzy kolory drewna w jednym pomieszczeniu, przy czym to na kominku - gryzie się z tym na - prawie schowanej ??? - komodzie. A żyrandole (moim zdaniem - niepasujące do siebie) i wielbłądy razem są boskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulenko, jeżeli chcesz pomocy przy ratowaniu twojego salonu, to mnóstwo osób ci tu pomoże, bo na szczęście jeszcze w miarę niewielkim kosztem możesz to zrobić, naprawdę. a jeżeli chcesz go tu obronić takim, jaki jest - nie uda ci się to raczej, chyba że zadowala cię nieszczerość. dziewczyny tutaj już uratowały niejeden salon:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

po raz kolejny prosze Was o porade

czy ta lampa pasuje do salonu nad lawe???

oczywiscie "lawa' jest tymczasowa:rolleyes:

http://images63.fotosik.pl/442/37ca3f967584773cmed.jpg

 

optima, ta zdecydowanie za mała, jak już kilka osób pisało.

A może ikeowy maskros?

 

http://lh4.ggpht.com/_8s1TB229vsg/TKIOqeOYWNI/AAAAAAAAOq4/gYyHZgNh0QI/maskros%20moments%20de%20vie_thumb%5B3%5D.jpg?imgmax=800

 

http://lh3.ggpht.com/_8s1TB229vsg/TKIOpvzui7I/AAAAAAAAOqw/LtDMpA9pr4M/maskros%20styleroom%20se%203_thumb%5B1%5D.jpg?imgmax=800

 

http://bungalowhomestagers.com/wp-content/uploads/2013/04/Ikea-maskros.jpg

 

http://www.domplusdom.pl/sites/default/files/imagecache/the_look_gallery/images/look/modelina_m_1.jpg

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulenkaosw Twój salon to ...:sick:Dyplomatycznie napisze tylko ze najważniejsze ze podoba sie Tobie.;)

 

niby najważniejsze, ale potem to się ciągnie i na dzieci przechodzi, i potem wszyscy mówią, że Polacy nie maja gustu. może i by mieli, gdyby ktoś się odważył i ich nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulenko wiem, ze to twoje wymarzone i nie fajnie słucha się krytyki od obcych ludzi, ale tu

nic do siebie nie psuje. Kominek jak z domku na prerii, nowoczesne meble, kanapa, pałacowy żyrandol nad kanapą, super nowoczesny zwis nad stołem, kolor zimny i niepasujący do mdłych dwukolorowych szafek. Bez pomysłu ustawione meble po kątach, na ścianach.......do tego firanki , optuję za uwolnieniem firanek. Na jednej otwartej przestrzeni wystrój okien powinien być podobny, jesli nie jednakowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulenko wiem, ze to twoje wymarzone i nie fajnie słucha się krytyki od obcych ludzi, ale tu

nic do siebie nie psuje. Kominek jak z domku na prerii, nowoczesne meble, kanapa, pałacowy żyrandol nad kanapą, super nowoczesny zwis nad stołem, kolor zimny i niepasujący do mdłych dwukolorowych szafek. Bez pomysłu ustawione meble po kątach, na ścianach.......do tego firanki , optuję za uwolnieniem firanek. Na jednej otwartej przestrzeni wystrój okien powinien być podobny, jesli nie jednakowy.....

 

LUBIĘ TO !!!

świetnie to opisałaś... i jak delikatnie :wiggle:

można delikatnie żonko? można! :p :D

a kominek mi się BARDZO nie podoba, brzydki jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się odważę :)

Jak sami widzicie "salonowi" jeszcze trochę brakuje. Nawet maskownice na okna jeszcze nie założone bo my jeszcze w pudełkach, bez schodów, bez drzwi wewnętrznych, ale w końcu w domu :)))

 

 

Obraz%2520610.jpg

 

Obraz%2520609.jpg

 

Obraz%2520608.jpg

 

Kolor z ostatniego zdjęcia to kolor rzeczywisty. Lampa stojąca jest z biblioteki, ale tymczasowo stoi w salonie bo docelowej-salonowej wciąż nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...