Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ha a mi zdecydowanie podoba się pokój asi222 właśnie z ta zielenią :) a najbardziej podoba mi sie sufit! Planuje podobnie - jasna drewniana baza i kolorowe dodatki z tym że raczej postawię na biel+jasne drewno (podoba mi się jasność takich pomieszczeń) do tego folkowy kolor. A to czego nie znoszę najbardziej we wnętrzach to monochromatyczne berze (choć te zaprezentowane na 2poprzednich stronach są ciepłe i miłe dla oka), a jeszcze bardziej nie podoba mi się nowoczesna monochromatyczność brrrr dobrze że już odchodzi się od tych błyszczących podłóg, jasnych kanap i szklanych/nowoczesnych stołów (wszyscy moi znajomi tak mają salony urządzone, a i tu co drugi jak się galerię ogląda) a zapomniałam jeszcze o ghostach ;)

 

w ramach przypomnienia

coś w okolicach podobnego sufitu

 

cegła we wnętrzach, wnętrza z domu, cegły Nelissen, meble, lampy, dekoracje,.jpgcegła we wnętrzach, wnętrza z domu, cegły Nelissen, meble, lampy, dekoracje,.jpg

 

i te mono beże :)

Edytowane przez InneMeble.pl
zdjecia powiększenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze dyskusję o planach przenieśc do wątku projektowego!

Tu pokazujemy salony i ewentualnie pytamy o drobne poprawki w istniejącym, urządzonym wnętrzu

Aż tak bardzo Ci to przeszkadza? Przecież my nie projektujemy bo zrobił to za nas fachowiec, my "ulepszamy" na miarę własnych potrzeb:)))

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Aloiw przeszkadza - tu pokazujemy swoje salony, nie dyskutujemy nad ich planami...

O Twoim dyskutujemy tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224776-Salon-Aloiw

 

O salonie AlinaW: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224778-Salon-AlinaW

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Aloiw przeszkadza - tu pokazujemy swoje salony, nie dyskutujemy nad ich planami...

O Twoim dyskutujemy tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224776-Salon-Aloiw

 

O salonie AlinaW: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?224778-Salon-AlinaW

OK tylko jak przejrzałam sobie strona po stronie to pojawiały się podobne tematy i nikt nikogo nie odsyłał. Przecież ja też pytam o to jak ustawić meble w pokoju tak samo jak inni którzy pytają czy dana lampa pasuje do ich pomieszczenia lub kanapa powinna stać w tym czy innym miejscu. Oj oj nie ładnie tak traktować nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania_zet,ja przez okolo trzy lata mieszkalam z pustymi scianami. mialam coprawda dwie pomalowane na soczysty kolor zieleni a dwie biale. do tego sosnowy parkiet i biale meble. czulam sie dobrze ale dopiero jak powiesilam czarnobiale duze zdjecia na tych scianach mieszkanie zrobilo sie przytulne i nabralo wyrazistosci:)

a co to za kanapa?

 

Ściany nadal gołe, zero pomysłu na nie.

Narożnik to trivio firmy bizzarto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tylko jak przejrzałam sobie strona po stronie to pojawiały się podobne tematy i nikt nikogo nie odsyłał. Przecież ja też pytam o to jak ustawić meble w pokoju tak samo jak inni którzy pytają czy dana lampa pasuje do ich pomieszczenia lub kanapa powinna stać w tym czy innym miejscu. Oj oj nie ładnie tak traktować nowych

 

 

Nie dyskutuj, to forum ma pewne ustalone zasady.

Co innego doradzać na temat dopieszczenia wnętrza a co innego ustawiać je od początku, na planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...