Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

te fale i ledy nijak się mają do twojej beżowej podłogi ze wzorkiem w wykuszu.

Co innego jakbyś wylał żywice, połozyl płytki z betonu architektoniczngo, albo przynajmniej z jednolitego gresu lub panele udające wybielane drewno.

Ta stylistyka fal na ścianie ewentualnie pasowałaby do designu a la Karim Rashid - ten projektant korzysta z miękkich, organicznych linii. Tyle, że uwielbia mocne kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki, będę myślał o tych zmianach.

A te fale spodobały mi sie z tego projektu.

[ATTACH=CONFIG]248870[/ATTACH]

 

julo

 

ciesz się w takim razie, że pokazałeś salon teraz, póki jeszcze można go zmienić ! Klasyczne wzory na kaflach i te ledy to by było gorzej niż kwiatek do kożucha, a za parę lat nie mógłbyś na to patrzeć.

 

myślę, że ta podłoga

 

http://www.tanieplytki.pl/ProductImages/44468.jpg

 

plus ten kolor ścian, a nawet jeszcze o ton/dwa jaśniejszy, to będzie idealne połączenie.

 

Spaces-7-Cream-wall1134B2E.jpg

 

Do tego szary wypoczynek

 

np. MTI Furninova

 

http://www.wera-meble.pl/wp-content/gallery/mti-furninova/blues.jpg

 

 

i meble np. lakier grigio

 

http://kuchenne.net/var/resizes/Materialy-do-produkcji-mebli/Lakiery/Lakiery-wzornik-kolor%C3%B3w-ICA/0238%20Grigio%20Perla.jpg?m=1319742249

 

 

 

Jakiś klasyczny akcent w postaci pięknego lustra czy pojedynczego mebla... Może być przepięknie.

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jak najbardziej za galerią w pokoju, salonie. Zwłaszcza, jeśli to mają być Wasze zdjęcia. Mamy miniaturkę tego co planujesz w przedpokoju na górze i, mimo że każde zdjęcie dobrze znam, często po prostu przystaję i PATRZĘ :D

 

Żeby mnie w pełni uszczęśliwić, robiąc zabudowę w sypialni, jedno skrzydło przesuwnych drzwi chcemy w całości pokryć kolażem z naszych zdjęć. Wszystkie tego samego rozmiaru, czarno-białe, na tyle nieduże, żeby można ich tam było zmieścić setki. Chyba będę wstawał codziennie godzinę wcześniej, żeby przed ubraniem się zdążyć powspominać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która szara? z pierwszego postu czy z drugiego? :p

obydwa modele widziałam na żywo w Agata Meble, jak dla mnie wygodny ten i ten, nawet dłużej sobie pozwoliłam posiedzieć :wiggle:

pierwszy nazywa się FRESH, a drugi HENK

Obawiam się , że ta nowość FRESH to może być krótka moda i mnie się może szybko znudzić ten model i co wtedy?

wystawić na Tablica.pl za 1/3 ceny?

:confused:

help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same w sobie nie są złe tylko chyba niezdecydowalabym sie na takie kolory.:no:Wolalabym kolor wprowadzić do wnętrza w dodatkach.Zawsze możesz zmienić a narożnik czy sofe juz nie.No chyba ze sie mylę.:D

no też właśnie ja też się boję wiązać na dobrych 10 lat z niebieskim kolorem tej sofy, ale chłop się upiera ;)

może go spróbuję namówić na poduszki w tym kolorze...?

nie mogę powiedzieć, że ten niebieski mi się nie podoba, ale jak mi się za rok, albo dwa opatrzy i znudzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy dylemat mamy z narzeczonym co do kanapy... :confused:

jemu się podoba coś takiego i to dokładnie w tym niebieskim kolorku

 

Ja bym narzeczonemu nie ustąpiła ;)

 

Najlepiej kupić coś uniwersalnego i grać poduszkami, zdjęciami, grafikami, obrazami, lampami, tak jak pisze fajna kobieta

 

Coś w tym guście może?

 

htj7.jpg

 

79e62fe9e5046bb598fce0cb643f8c6d.jpg

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ścian ciepły, jasny, chyba waniliowy ? :lol2:

na jednym zdjęciu widać wyjście z salonu i po lewej kawałek ściany betonowej, na której wisi TV

jest neutralnie i chyba bardzo asekuracyjnie :rolleyes:

 

wyjątkowo jestem z szarym :) I za tym, by przemalować przy okazji wanilię :) Zielone krzesła the best!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...