Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

Flawia, sofa jest rozkładana, część do spania ma 195cmx145cm. Jednak licząc że musi być odsunięta od ściany w celu swobodnego rozłożenia, to od ściany po rozłożeniu jest odległość 150-155cm. Dlatego siedzisko jest dość głębokie. Nie pamiętam teraz dokładnie, bo sofa jest z synem w mieszkanku :). Kiedyś ją mierzyłam i o ile pamiętam to głębokość siedziska była 80cm, na 100% podam jutro jak mi ją zmierzą u źródła ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piu, teraz jak patrzę na to moje zdjęcie to widzę o co ci chodzi. Wybór sofy był przeze mnie powodowany przede wszystkim wygodą spania i jest mega wygodna do tej czynności, na równi z jej wygladem :). Wydaje mi się że, to kwestia techniki szycia tej sofy, ona ma jeden długi kawał do spania, te szycia imitują rozdzielone pufy, ale są całością dla wygody spania. Czemu tak wyszło na zdjęciach? To na prawdę tak źle nie wygląda w realu :) jak na zdjęciu, a właściwie inaczej powinnam napisać: tego nie ma w realu :yes:. Hmm, prędzej to wina gąbki na co przy zakupie wtedy jeszcze jako "nie forumowiczka" nieświadoma "zagrożeń", nie zwróciłam należytej uwagi :(. Edytowane przez krystynajoanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, obserwuję Wasze salony i jestem pod wrażeniem. Bardzo mi się podobają :-) każdy w innym indywidualnym stylu. Ja aktualnie stoję przed wykończeniem salony w nowym domu i jestem przerażona. \dotychczas wszystko wydawało się proste, a jak już trzeba wybrać co się chce to koszmar. Bardzo wiele rzeczy mi się podoba i nie chciałabym, aby powstał z tego jakiś bałagan. Podpowiedzcie mi proszę od czego zaczynaliście. Co wybieraliście najpierw, może jakiego programu używaliście. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze swoich zdjęć nie pokaże, na razie podziwiam wasze propozycje i obmyślam ostateczny projekt. Czy waszym zdaniem taka lampa:

http://lampomaniak.pl/4262-thickbox_default/lampa-wiszaca-stylo-3.jpg

 

będzie nadawać się do minimalistycznego salonu?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel - podoba mi się bardzo twój salon, jedyne co osobiście zdjęłabym to obraz z czerwonym "czymś". nie pasuje mi do tej cegły i nie tylko. ale to może tylko moje wrażenie. widziałabym tam cos ...no nie wiem, ale coś zupełnie innego.

 

jako że lato wakacje i trochę ucichło, to wrzucę tutaj mój pokój ponownie - ponieważ przemalowałam niebieską ścianę i jest inaczej. przy okazji prośba - poszukuję dużej lampy stołowej do tego pokoju (ma być w miejscu tych kwiatów po lewej) - srebrnej, chromowanej czy niklowanej, z abażurem i o wysokości minimum 65 cm. nie mogę takiej dużej lampy w przyzwoitej cenie znaleźć - ktokolwiek widział????

 

http://i1.fmix.pl/fmi2075/482b33e6000b048353c7a889/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskierka poszerzona

 

Hehe, popatrzyłam i pomyślałam że iskierka. Chyba zrezygnowaliście z okna w części wypoczynkowej? O ile jest dłuższy salon od wersji podstawowej? Też mam iskierkę ale wersje podstawową właśnie.

 

Część wypoczynkowa bardzo ładna a w jadalnianej coś mi nie gra, chyba zasłonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, popatrzyłam i pomyślałam że iskierka. Chyba zrezygnowaliście z okna w części wypoczynkowej? O ile jest dłuższy salon od wersji podstawowej? Też mam iskierkę ale wersje podstawową właśnie.

 

Część wypoczynkowa bardzo ładna a w jadalnianej coś mi nie gra, chyba zasłonki.

 

tak w salonie zrezygnowaliśmy z okna i drzwi tarasowe zostały powiększone do 2,7 m. a jeżeli chodzi o salin to nie wiem o ile jest dłuższy, ale ogólnie większy jest o 2,3 m w wersji poszerzonej.

A zasłonki zawsze można ściągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam. Jestem na etapie urządzania domu, właśnie przeglądam wątek o salonach , ale mam problem - nie widzę wszystkich zdjęć, tylko niektóre. Ktoś może wie dlaczego? da się to zmienić? Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Naprawdę nikt nie wie, co zrobić, nikt nie miał takiego problemu? proszę o pomoc, bo wątek fajny a nie mogę zbyt dużo zobaczyć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytta, fotki mogły zostać usunięte z serwera na którym się znajdowały(fotosik itp)np. ze względu na upływ czasu, małą ilość odsłon albo po prostu przez wlaściciela fotek. Podaj może link(albo stronę i numer) do jakiegoś konkretnego postu, w którym nie widzisz zdjęć a podejrzewasz, że są to zobaczymy w czym problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elfir i alicyja za jakieś wskazówki. Nie widzę np. żadnego zdjęcia na stronie 2, a z dyskusji wynika że są (były?) tam zdjęcia. Możliwe, że jest tak jak mówicie, szkoda. W każdym razie dziękuję i będę oglądać to, do czego mam dostęp. A jak już będę miała jakąś koncepcję swojego salonu to może też zamieszczę zdjęcia. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych fotek już nie ma - nie dziwota, że po pięciu latach zostały usunięte z serwerów. Fotki z profesjonalnych witryn o urządzaniu wnętrz lub ze stron producentów mebli i wyposażenia mają w sieci trochę dłuższy żywot.

Elfir odświeżyła/przypomniała wątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?225971-Drobne-zmiany-aran%C5%BCacji-pokoju-dob%C3%B3r-dodatk%C3%B3w-w%C4%85tek-pomocowy gdzie możesz prosić o radę a jakieś przykładowe aranżacje możesz "wyguglać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...