Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

To ja również dorzucam zdjęcia swojego salonu. Może podpowiecie co powiesić nad kanapą - myslałam o jakiejs mega kolorowej grafice, jak myslicie będzie dobrze wyglądać? Lacobel w kuchni mam słoneczny żółty więc chciałabym ten kolor wprowadzić do salonu właśnie w jakims malowidle. Stolik kawowy planuje szklany. PS poduszki na kanapę już zamówione. Wszystkie uwagi i podpowiedzi mile widziane, te krytyczne również

[ATTACH=CONFIG]330874[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]330875[/ATTACH]

 

ŚLICZNA szarość na ścianach, to z mieszalnika czy gotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich,

 

to teraz ja poddaje waszej ocenie mój salon. niestety kolor głównej sciany przekłamany, przez aparat, no ale cóż zrobić.

na żywo jest taki jak miał być, czyli marsala tzn coś na pograniczu różu, pomarańczu, czerwieni, rudości (trudny kolor.. tak wiem :-) .. kolor ciepły.. stonowany mimo wszystko. po pomalowaniu okazało sie że został wybrany kolorem 2015 roku wg Pantone.

salon nie skończony, dla mnie wciąż tam jest za słabo, czegoś brakuje, za mało mebli, bo salon jest bardzo duży czego na zdjeciu tak nie widać. .. ale ja niestety do każdej decyzji, do każdego zakupu długo dojrzewam. bardzo długo.

docelowo np zamiast ramek ze zdjeciami mają być lusterka, ale jeszcze nie trafiłam na takie które by mnie ujęły i ceną i wyglądem :-)

tak wiec czeklam na opinie i podpowiedzi i sugestie.

salon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Też się pochwalę, a co. Jeszcze jest trochę do poprawienia ale malutkimi kroczkami osiągnę cel :) Na pierwszy ogien idzie do wywalenia mebloscianka :p brrr okropienstwo

 

Mój salon

 

[ATTACH=CONFIG]302357[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302358[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302359[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302360[/ATTACH]

 

 

Witam,

Ja sie pochwale moja metamorfoza salonu. Remon w 48 h. koszt 1500 zl, ponzej efekty :) Niestety sztuczne oswietlenie nie oddaje w pelni rzeczywistego koloru scian.

 

IMG_20151115_223311.jpgIMG_20151115_223328.jpgIMG_20151115_223343.jpgIMG_20151116_130359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie póki co z poprzedniego mieszkania. Zbieramy na nowe meble i szukamy inspiracji. Stawiamy raczej na minimalizm i lekko skandynawski styl.

Witam, ładny salon. Możecie napisać z czego została wykonana obudowa kominka? Jaki to kominek i czym została pomalowana, czy to jakaś specjalna farba ta szara "ramka"?

I czy możesz podać rodzaj tych downlightów? I czy one są srebrne?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za sugestie, jednak obawia sie ze ze wzgledow praktyczn zyciowych powieszenie gitar nad sofa nie bedzie mozliwe. Mam w domu trzyletnie tornado, ktore rozwija pasje po tatusiu :)

 

Co do zaslon w aneksie - zapomnialam napisac, ze brakuje tam rolety rzymskiej. Moze do konca roku sie pojawi :) Tymcasem mozna mnie podgladac podczas kuchennych akrobacji. Zaslony by sie tam nie sprawdzily poniewaz polwysep jest dosuniety calkiem do sciany z oknem a karnisz konczy sie razem z polwyspem. Dluzszego wtawic nie moge, bo nie otworze lodowki i irodzina z glodu zejdzie :p

 

Aaa i brakuje jeszcze dyanu pod stolikiem przy lawie - czeka na porzadne trzepanie juz 2 dni... Leje non stop i jakos nie moge sie zebrac :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ładny salon. Możecie napisać z czego została wykonana obudowa kominka? Jaki to kominek i czym została pomalowana, czy to jakaś specjalna farba ta szara "ramka"?

I czy możesz podać rodzaj tych downlightów? I czy one są srebrne?

 

Pozdrawiam.

 

Obudowa kominka, w sensie konstrukcji to płyta gk na stelażu z izolacją z wełny. Część podbudowy wykonana z bloczków Ytong. Kominek Kratki, model Oliwia 16. Ta szara ramka to płyty gresu Ceracasa Filita Gris. Downlight'y to Kanlux Mateo w kolorze srebrnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa kominka, w sensie konstrukcji to płyta gk na stelażu z izolacją z wełny. Część podbudowy wykonana z bloczków Ytong. Kominek Kratki, model Oliwia 16. Ta szara ramka to płyty gresu Ceracasa Filita Gris. Downlight'y to Kanlux Mateo w kolorze srebrnym

 

 

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nieśmiało przedstawiam mój salonik przez całą budowę podglądałam wasze niesamowite wnętrza wiec teraz pokaże moje może komuś się coś przyda w urządzeniowych dylematach salon ma już ponad rok wiec juz bym pewnie coś zrobiła inaczej ale jest już trochę udomowiony i taki nasz:)

2015-11-18 23.01.45.jpg

2015-11-18 23.00.59.jpg

2015-11-18 22.38.50.jpg

2015-11-18 22.33.27.jpg

20151118_215820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...