Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też o takich myślałam. ale niestety nasza antresola nie bardzo sie do nich nadaje.

 

a co tam będzie/jest? tzn. jakie jest przeznaczenie tej przestrzeni?

 

dlaczego sie nei nadaje w czym ejst problem?

 

 

Ta przestrzeń na antresoli to hall na górze. Z tego hallu można dostaćsie do 3 pokoi gabinetu i łazienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianexus

świetnie zapowiadający się salon!!!

wiszący plemnik boski ;), ale ja mam pytanie odnośnie tych drugich lamp w salonie (opraw czy jak tam je zwą), jakiej są firmy i gdzie je kupowałeś?

Z góry dzieki za info!!

 

zapewne chodzi o te halogeny przemysłowe pod antresolą.... hmmm kupowane były przez internet w firmie Elektromag http://www.elektromag.pl

 

sprawdzaja sie naprawde wybornie jako podśiwetlenie dużych donic czy dodatkowe oswietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o takich myślałam. ale niestety nasza antresola nie bardzo sie do nich nadaje.

 

a co tam będzie/jest? tzn. jakie jest przeznaczenie tej przestrzeni?

 

dlaczego sie nei nadaje w czym ejst problem?

 

 

Ta przestrzeń na antresoli to hall na górze. Z tego hallu można dostaćsie do 3 pokoi gabinetu i łazienki

 

problem leży w łuku :wink:

 

ach hol... u nas to po trosze komunikacja po trosze nasz gabinet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGOR_Celina rewelacyjny trwawertyn na kominku. szukam takiego samego wyokńczenia. Dobrze się sprawuje przy kominku?

 

witam,

po jednym sezonie mozemy powiedziec ze sprawuje sie bardzo dobrze. Nie starcił na wygladzie nic a nic i jest wygodny do czyszczenia. Kolor-seria nie wiem jak to nazwać to trawertyn navona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor_Celina napisał: no piknie tam u Was! I jak przystało na górali bagiennych ;) avatara masz znad morza :) :)

ślicznie macie w domku. jakoś tak przytulnie... rzadko na zdjęciach czuje się tak przyjazną atmosferę- a u Was tak jest. Aż się ciepło na serduchu robi. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor_Celina,dołączam się do pochwał!Napisz proszę z jakiej firmy masz krzesła i ile kosztowały,bardzo ładne,właśnie takich szukam. Pozdrawiam![/b]

 

Krzesła kupowane w salonie z meblami m.in. BRW ale te akurat są od jakiegoś lokalnego producenta który tez ma swoją ekspozycje w tym sklepie. Musiałabym tam jechać żeby sie dowiedziec a na razie mi " nie po drodze" ;-)

 

Nina 81, ohm 30 Dzieki

 

Inka14 i tu mnie znalazłaś ;-)

 

no piknie tam u Was! I jak przystało na górali bagiennych ;)
Lachów dokładniej ;-) Kiedys może zrobi sie jeszce przytulniej.... kilku rzecy jeszce brak Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor_Celina,dołączam się do pochwał!Napisz proszę z jakiej firmy masz krzesła i ile kosztowały,bardzo ładne,właśnie takich szukam. Pozdrawiam![/b]

 

Krzesła kupowane w salonie z meblami m.in. BRW ale te akurat są od jakiegoś lokalnego producenta który tez ma swoją ekspozycje w tym sklepie. Musiałabym tam jechać żeby sie dowiedziec a na razie mi " nie po drodze" ;-)

 

[

 

podobne widziałam w den-war. Salon jest śliczny, widoki też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...