Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

dom jest parterowy a okno wielkie więc widok z okna jest waznym elementem wnętrza. we wrześniu minał rok jak mieszkamy, a rosło to od wiosny, nie licząc krzewów na dalszym planie, które mają chyba 4 lata. na środku okna jest migdałek szczepiony na pniu, wię od razu był duży. reszta tak urosła od wiosny. Agatek751 czyzbyś była miłosniczką owczarków środkowoazjatyckich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

odpowiadam:

 

lampa z Ikei - wciąż ja lubię, nie nudzi się, świece mają świetne wyjmowane talerzyki, nic nie kapie, łatwo je umyć. szczególnie sie sprawdza, jeżeli ma byc nastrój albo wyłączą prąd. niestety nie doświetla dostatecznie stołu, mysle o dodatkowych dyskretnych reflektorkach, sufit jest podwieszany więc nie będzie z tym problemu

 

podłoga to trawertyn żywicowany płytki 40x40 (duzo tańsze niż większe płyty). na temat jego praktyczności na co dzień mogę podyskutować, jeżeli kogos to interesuje.

 

musze znależć jakieś zdjęcie pokoju z moim obecny psem (pasuje do podłogi, hi hi)... tak w ogóle to mam złamne serca przez mieszańsca CAO z tosa inu - przygarnelismy go kiedyś, bo nikt go nie chciał, to był anioł z nieba a nie pies, niestety zył tylko 6 lat i od dwóch lat nie mogę pogodzic sie ze stratą. teraz mam azjatkę ale ma uszy i ogon - chciałam, aby mi przypominał poprzedniego psa. Cudowna rasa chyba na całe zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, teraz szary sie bardzo modny zrobił... szczerze mówiąc sama nie wiem czego chcę, wybrałam neutralną podłogę w czasie mody na wenge, teraz z tego się cieszę, ściany w sumie zawsze można przemalować, można poeksperymentować. nie jesteśmy juz z mężem najmłodsi, więc szukam w domu raczej ciepła i spokoju, nie byłam nigdy na żywo w szarym wnętrzu i nie potrafie sobie tego wyobrazić; wydaje mi się, że szary w naszym klimacie może być smutny i chłodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarości są wdzięczne bo w ogromnej większości są neutralne. ciepłe i zimne odcienie również występują, ale neutralność to też uniwersalność.

oczywiście rozumujac tym tokiem można zauważyć, że nawet żółty, ciepły z założenia, ma chłodne odcienie i generalnie zimny niebieski ma całkiem ciepłe warianty, ale w przypadku szarości czy beży - paleta neutralna jest chyba najszersza. wg mnie to to stanowi o ich popularności (choć oczywiście niezawsze o tym myślimy wybierając kolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój salon. Jeszcze moooocnooo nie skończony ale juz zaczyna przypominać miejsce wypoczynku ;)

 

http://lh6.ggpht.com/_QZtP-uHmnx8/TR9UNUeh2HI/AAAAAAAABFU/jyRtDWlnFDw/s512/DSCN0103.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_QZtP-uHmnx8/TR9UuEVPnII/AAAAAAAABF0/WOQ0vTLANOk/s512/DSCN0097.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_QZtP-uHmnx8/TR9U6CgNJVI/AAAAAAAABF4/vV91GyAx_So/s512/DSCN0100.JPG

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...