Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

reni nono. Podoba mi się :). Schody też;). Proszę Cię załuż galerję ze swoimi wnętrzami, bo coś czuję, że masz fajnie urządzony dom :D

 

Ps. Na podłodze w salonie to panele? Jakie? I napisz czy wygodne są te fotele, bo się zastanawiam nad kupnem takiego :)

 

 

witam, fotele bardzo wygodne, zwłaszcza dzieciaki mają frajdę kręcąc się w kółko, dobrze że kupiłam dwa bo była by wojna, na podłodze drewno dąb winter z tarketta, jestem bardzo zadowolona z tej podlogi, żadnego brudu nie widać, jedna z lepszych decyzji przy wyborze.

 

EZS jeśli się nie mylę to IKEA model TIRUP. Tylko na ich stronie nie widzę fotela w tym kolorze.

 

tak masz rację, niestety ten kolor wycofano, nie wiem dlaczego był w ikea zaledwie z dwa miesiące, dziś są tylko czarne, też fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To super, że wygodne te fotele :). Miałaś farta z tym kolorem. Już podejrzewałam Ciebie o zakup fotela i zmianę tapicerki ;)

Aż dziwne, że po dwóch mc wycofali kolor. Mam nadzieję, że mi szaraczka nie wycofają.

ja też byłam zdziwiona, a z tymi fotelami to miałam takiego farta że hej, kupiłam je w katowicach za 3 tyś, a po pół roku widze je na jankach za 700 zł, na wyprzedaży okazyjnej, oryginalnie zapakowane, pytam czemu takie tanie, a pan mówi ze wycofany bedzie ten kolor, sam nie wie czemu ale wycofują, no to kupilam dwa a te wcześniejsze oddałam w katowicach, po dwóch dniach przychodzę na sprzedaż okazyjną i widze moje dwa fotele też za 700, trzeba w ikei byc sprytniejszym od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko :)

Reni a narożnik skąd, jeśli można ?

witam, z ikei, jestem bardzo zadowolona, długo szukałam kompletu w przyzwoitej cenie, bardzo chciałam z bo concept ale cena na finiszu budowy byla zaporowa, a że ten komplet prezentuje się przyzwoicie i był w wyprzedaży, bo teraz jest z innej skóry, to padlo na niego, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...