Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

Reni a co jest na scianie kominka?

witam, to tynk struktura, kolor szary, trudniej cos więcej napisać, bo to z próbki, Pan przychodzi ma ich kilkadziesiąt i wybiera się taki który pasuje, mogę ewentualnie dac telefon do fachmana, jeśli ktoś potrzebuje, ta sama osoba robiła mi beton.

 

a ja zapytam o firankę - pokazesz bliżej i zdradzisz skąd sie wzięła? :)

 

 

duś, firany to zwykły biały woal, kupiony na internecie, wyszło bardzo tanio, w sklepach w galeriach wceniano mi dwie firany na okolo 900 zl, w sklepie internetowym zapłacilam 200 z obszyciem, zdjęcie jak będę miała chwilke to zrobię

 

duś a tak przy okazji jak można zobaczyć twoją galerię, bardzo bym chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

... i dziękuje za opinie.

 

Co do mebelków to dywany, ława, fotele i kanapka mają ponad 20 lat, także prawie antyki.

Szafka RTV i stół z krzesłami są w miarę nowe. Szukam innej ławy ale jak na razie nic mi nie wpadło w oko...

podobnie z dywanem (pod fotelami i kanapką), bo ten obecny nieco przymały, moim zdaniem.

Jeśli chodzi o firanki /zasłonki to nie w celu zasłonięcia okien ale ukrycia złożonych rolet li tylko,

w górnej części okna tak, że panorama ogrodowa nie ucierpi w żaden sposób.

Myślę, że coś jakby zazdrostki... kwestia czy lepszy efekt będzie z zakrytymi

roletami niż teraz.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

..

Myślę, że coś jakby zazdrostki... kwestia czy lepszy efekt będzie z zakrytymi

roletami niż teraz.

 

Pozdrawiam,

 

ee tam, poszłaś w starocie to bądź konsekwentna/y

masywne drewniane karnisze i staroświeckie firanki, nieprzezroczyste, jak w angielskich pałacykach. Ja bym dała do samej ziemi, ale się brudzi :)

 

kocham te klimaty. Ale ludzie teraz opatrzyli się "z nowoczesnym". tamte się podobają, w twoim człowiek chce usiąść i odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie teraz opatrzyli się "z nowoczesnym". tamte się podobają, w twoim człowiek chce usiąść i odpocząć :)

 

No ja mam akurat odwrotnie - od lat mieszkam z takimi "staroświeckimi" meblami i potrzebuję odmiany ....

 

Ale dworek jest ładny - popieram pomysł zmiany dywanów. Meble mają wyraźny wzór - wg mnie dywany pasowałyby tam jednokolorowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuser - co masz na podłodze i czy masz ogrzewanie podłogowe?

 

Witam,

 

Na podłodze podłoga dębowa, deski 120cm długie, 20mm grube, 13cm szerokie. Lakier półmat, o ile dobrze pamiętam. Ogrzewania podłogowego nie mam, mam nadmuchowe (patrz: brązowa kratka na podłodze pod oknem).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na podłodze podłoga dębowa, deski 120cm długie, 20mm grube, 13cm szerokie. Lakier półmat, o ile dobrze pamiętam. Ogrzewania podłogowego nie mam, mam nadmuchowe (patrz: brązowa kratka na podłodze pod oknem).

 

Pozdrawiam,

ta jedna krateczka wystarcza na ogrzanie takiego wielkiego wnetrza???:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam reni!!!!

Piekne te twoje wnętrza. Bardzo Cię proszę napisz nazwę swojego projektu domku i biuro projektowe bo układ pomieszczeń również ciekawy, pozdrawiam

 

witam, dom w dracenach, http://www.archon.pl

 

reni, napisz jeszcze proszę jak łączyłaś płytki z drewnem??? korkiem?

 

witam, tak korkiem, przy klejonym drewnie do podłoża to najlepsze połączenie.

 

Witam

 

reni widzę, że wszyscy zadają jakieś pytania,więc i ja mam jedno :) napisz proszę co to za kominek, jakie ma wymiary.Czy to jest kominek panoramiczny czy jakiś inny? Pozdrawiam :)

 

witam, kominek panoramiczny 110 cm dł, fondis ulys 1100

http://www.fondis.com/dn_kominki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...