Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rzeczywiście na zdjęciach może wydawać się, że między meblami a stołem nie ma miejsca. Nic bardziej mylnego -- pokój ma wymiary 4x4 m i spokojnie wszystko się mieści, uwierzcie mi ;-) Ponadto meble są trzyletnie i mąż chyba by mnie wydziedziczył gdybym zechciała je usunąć !!

 

Chciałabym byście doradziły mi jaki kolor zasłon dobrać, bo wiem już że firany będą białe gładki, bez żadnych haftów i koronek. Natomiast utknęłam z zasłonami.

I prośba jeszcze o radę jaka lampa pasuje tu nad stół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością, na twoim miejscu, zmieniłabym obrusik na jakiś prosty bieżnik, to samo dotyczy zasłon - cięższy, grubszy materiał, ale nie błyszczący, raczej jednolity. Koniecznie wywaliłabym te rzeczy z witryny, dałabym tam książki i ewentualnie jakiś ładny bibelot. Ta pomarańczowa ściana bardzo szpeci w moim mniemaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nasz salon. Może od razu wyjaśnię kilka rzeczy. Salon ma 28m2, no i niestety przeliczyliśmy się kupując wypoczynek. Wydawało mi się, że jak kupię kanapę i 2 fotele to będę miała większe pole manewru przy ustawianiu ich. Następnie, chyba mając klapki na oczach, kupiliśmy dwa fotele i kanapę z bardzo szerokimi bokami, co spowodowało całkowite zagracenie salonu. Fotel, który stoi tyłem do TV będzie wyniesiony do innego pokoju ale dopiero za miesiąc, gdyż czeka nas jeszcze wielka rodzinna impreza i każde miejsce do siedzenia będzie w cenie :D. Myślę że będą to jedne z pierwszych mebli do wymiany, ale na razie mają 5 miesięcy i jeszcze muszą trochę posłużyć. Brakuje jeszcze listew przyściennych i przy łączeniu kafli z podłogą. I tutaj kolejny zonk. Pierwotnie na podłodze miał być parkiet i łączenie miało być korkiem. Mieliśmy już nawet zamówioną podłogę i wpłaconą zaliczkę, ale pod koniec budowy kasy było coraz mniej a poza tym nie mamy jeszcze położonej kostki, za to mamy dwoje małych dzieci i kota, zrobiło mi się więc żal kasy no i samej siebie ciągle stresującej się moją drewnianą podłogą i w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z niej, odzyskując wpłaconą zaliczkę, tylko dzięki znajomościom męża. Położyliśmy więc zwykłe panele ale niestety będzie łączenie listwą. Jest to dla nas duża porażka, ale może jeszcze kiedyś to zmienimy.

 

[ATTACH=CONFIG]42111[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42112[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42113[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42115[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42114[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]42116[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry fakt, że trochę Wam się salon zapchał, ale kanapa mi się podoba - zdradzisz co to za model i firma?

panele też ładne :D w sumie gdyby nie dość charakterystyczny połysk to gotowam powiedzieć że to dechy są. to już zdradź co to za panele są. i jeszcze powiedz co to za kolory farb masz? bo ten jaśniejszy wydaję mi się na niektórych zdjęciach lekko brzoskwiniowy, ale ten ciemniejszy fajny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terry, salon bardzo przyjemny, faktycznie kanapa rogowa lepiej by pasowala w twoim układzie, ale teraz musisz lubiec to co masz, nie podoba mi się to coś wiszące między kuchnią a salonem, chyba to zegar, jakoś nie pasuje mi tam, ani dobre miejsce ani model, pozdrawiam

 

ach i lampy nad stołem dalabym troszkę niżej a to tylko kosmetyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicol21 na ścianach jest magnolia, kolor bardzo przekłamany na zdjęciu a na kominku babie lato obie Duluxa. Kanapa kupiona w Black Red White, ale nazwę modelu będę musiała poszukać, to samo z panelami kupione w LM jakiś tam orzech ale dokładnie nie pamiętam. Postaram się poszukać w fakturach i napiszę konkretnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...