Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmn..a mi się u Niezapominajki podoba pomysł telewizora nad stołem. Wiem, że może położenie mało szczęśliwe, ale skoro właściciele i tak okazyjnie tv oglądają to co za różnica? :)

 

Białe listwy aż się proszą, na pewno nie dodawałabym już nic na tej ścianie z tapetą (pas czarny czy antracytowy). Krzesła faktycznie zgrzytają i to bardzo z tapetą i nie tyle zmieniałabym tapicerkę co całe krzesła. Proponuję albo ghosty, albo jakieś nowoczesne białe. Takie moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Napewno nie takich opini oczekujesz wstawiając zdjęcie, ale mnie się średnio podoba. Przepraszam. Może dlatego, że to nie mój styl. Razi mnie ta wnęka na ścianie, to było celowe? Te zasłony są za ciemne dla mnie, masz tyle ciemnego koloru w dodatkach, więc moim zdaniem niepotrzebnie przytłoczyłaś salon ciemnymi panelami...ale to tylko moja opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przepraszać :) opinie i te dobre i te niekorzystne są ok !Wszystkie sugestie i porady są wskazane , wnęka nie była celowa , jest to dom stary ponad 50 letni po remoncie mąż na początku chciał dać tv ale w końcu wyszło ze będzie w innym miejscu a wnęka po zamurowaniu okna została :) zresztą w realu wydaje mi się ( a może tylko mi :) ) że wygląda to w miarę przyzwoicie ,także kolor ciemny zasłon w rzeczywistości nie jest tak bardzo ciemny ,ale drugi komplet zasłon który mam w planach ma być właśnie jaśniejszy . Edytowane przez jussi82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jussi82, a mnie się nawet podoba, choć faktycznie jasne zasłony byłby tu na plus.

Wnękę okienną można zakryć jakimś obrazem. CHociaż obraz pod samym sufitem wyglądałby dziwnie. Ja bym ją zrobiła na równo, nawet płytą g-k, zaszpachlowała i pomalowała. I na to obraz. Jakiś jasny, prosty w cienkiej, czarnej ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie będę czepliwa - mimo mankamentow całość jest w sumie spójna. tylko jedna rzecz mi się rzuca w oczy - lampy. dziwnie (łyso) wyglada to krótkie malenstwo nad częścią wypoczynkową. dałabym tam coś dłuższego, większego, no i przede wszystkim nie z tej samej linii (stojąca, dwie wiszące... trochę mi to nasuwa skojarzenie z wystawką w sklepie meblowym). nie mniej - ręce i nogi gdzieś tam są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że salon jest dośc duży i mozna by było fajniej go urządzić.Najgorsze są te kotary na oknach,ciężkie i przytłaczające.Wogóle ten salon jest smutny beż-braz i czerń.Fotel czarny nie do przyjecia jak z innej bajki,całą uwage przykuwa wnęka która niczemu nie służy jakby tam wisiało chociaz lustro byłoby inaczej.Kominek jest świetny i powinien on być w centrum uwagi.Ogólnie wnętrze nie jest przytulne,a przytłaczające i smutne brak koloru i dodatków np. w kolorze zieleni czy pomarańczu delikatnych ale gustownych.Pusta ściana z gitarą a po drugiej stronie dwie symentrycznie ustawione czarne witryny.Według mnie super by było gdyby kominek pomalować na żywy ciepły kolor w tym samym odcieniu dać poduszki na biały wypoczynek i z tym odcieniem rolety w oknach lub przynajmniej delikatne zasłonki,jakis wazonik.Folel czarny na śmietnik,wnękę wykorzystać do zrobienia półeczek z płyt gk podswietlanych.Na sciane z gitarą ładną dekoracyjną tapetę aby ożywic całość.Bardzo przepraszam za moje uwagi ale naprawde jest to duża przestrzeń a urządzona trochę bez gustu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że salon jest dośc duży i mozna by było fajniej go urządzić.Najgorsze są te kotary na oknach,ciężkie i przytłaczające.Wogóle ten salon jest smutny beż-braz i czerń.Fotel czarny nie do przyjecia jak z innej bajki,całą uwage przykuwa wnęka która niczemu nie służy jakby tam wisiało chociaz lustro byłoby inaczej.Kominek jest świetny i powinien on być w centrum uwagi.Ogólnie wnętrze nie jest przytulne,a przytłaczające i smutne brak koloru i dodatków np. w kolorze zieleni czy pomarańczu delikatnych ale gustownych.Pusta ściana z gitarą a po drugiej stronie dwie symentrycznie ustawione czarne witryny.Według mnie super by było gdyby kominek pomalować na żywy ciepły kolor w tym samym odcieniu dać poduszki na biały wypoczynek i z tym odcieniem rolety w oknach lub przynajmniej delikatne zasłonki,jakis wazonik.Folel czarny na śmietnik,wnękę wykorzystać do zrobienia półeczek z płyt gk podswietlanych.Na sciane z gitarą ładną dekoracyjną tapetę aby ożywic całość.Bardzo przepraszam za moje uwagi ale naprawde jest to duża przestrzeń a urządzona trochę bez gustu.

 

kinka,litości!!!! Piszesz, ze przestrzeń jest urządzona bez gustu, a Twoim zdaniem wnęka z podświetlanymi półeczkami z karton gipsu to szczyt dobrego smaku?????? Normalnie żarty sobie chyba robisz. Powiedz, że tak, bo inaczej chyba wszyscy na dzień dobry Cię tu zlinczują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...