Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może wbije kij w mrowisko, ale wytłumaczcie mi czym się różni pokój o którym się mówi "mdły" od takiego o którym się mówi "monochromatyczny" ? :)

 

we wnętrzu monochromatycznym różne odcienie tego samego koloru są widoczne i współgrają ze sobą, uzupełniają się.

we wnętrzu mdłym - wszystko zlewa się w 1 nudną całość i tak naprawdę nic nie przykuwa uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA.. oki.

 

To wytłumaczcie mi dlaczego wnętrze z białymi płytkami i szarawymi ścianami i też szarawą podłogą, grafitowym stolikiem kawowym, czarną szafką rtv, białym i czarnym żyrandolem w połaczeniu z budyniem śmietankowym na sofach nazywacie monochromatyczne? również nie widze wielości form, chyba, że dwa kolory farby na ścianie i płytki to jest to co stanowi spełnienie tej definicji... i dodatków też zbyyt wielu nie ma...

 

Dla mnie to wnętrze jest po prostu nijakie coś na zasadzie... te płytki mi się podobają więc mam, ooo szary teraz w modzie więc też mam a nawet 2... ooo sofa tylko w skórze ;)i to koniecznieeeee... i co? i oczywiście mam :D i własnie to jest to wnętrze gdzie poza czarną plamą szafki i TV nie ma na czym zawiesić oka :)

 

 

Nie czepiam się absolutnie. Po prostu śmiałość z jaką piszecie, ze coś jest nudne a coś monochromatyczne w odniesieniu do niektórych wnętrz mnie czasem wielce intryguje. :D

 

ps kolory opisuje wg tego co widze na monitorze, jesli są inne - to prosze mnie wyprostować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niutbaga - musiałabyś podać konkretne przykłady.

 

podała...mój salon jako przykład :)

jak dla mnie to może być i mdły i monochromatyczny :)

wszystkie kolory krążą wokół odmian bieli szarosci i czerni...więc na pewno jest monochromatyczny (sofa jest bardziej szara niż kremowa, jej barwa to ta jaka jest na zdjęciach dziennych, zdjęcia wieczorem mocno ją zażółciły)

obydwa określenia mi pasują ;)

dodam tylko ze wszystko było przemyślane zanim cokolwiek było kupione...nic nie jest tam z przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że masz dystans do opinii innych forumowiczów, wierz mi nie każdy go ma :)

 

Mnie chodzi jedynie o to takie klasyfikowanie i zasady jakimi się to klasyfikowanie rządzi. Wątek obserwuje bacznie już jakiś czas i powiem szczerze, że trzeba mieć odwage by coś tu pokazać bowiem po "okazaniu" niekiedy trzeba się mocno tłumaczyć z dokonanych wyborów. ;) albo najlepiej chałupe spalić i zacząć jeszcze raz ;) :D:D:D bo się okazała niestylowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hello

Ja już mieszkam dwa miesiące, ale salon nadal nie skończony

stare kanapy i mały, stary telewizor, ale się mieszka

będę niedługo potrzebowała Waszej pomocy przy doborze firan, ale to cyknę fotę i dopiero:rolleyes::rolleyes:

a teraz się chciałam pochwalić pomysłem na kanapę

to była miłość od pierwszego wejrzenia i ...usiądnięcia oczywiście :D

FLAIR_ELEMENTS_aranz_2-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Ja już mieszkam dwa miesiące, ale salon nadal nie skończony

stare kanapy i mały, stary telewizor, ale się mieszka

będę niedługo potrzebowała Waszej pomocy przy doborze firan, ale to cyknę fotę i dopiero:rolleyes::rolleyes:

a teraz się chciałam pochwalić pomysłem na kanapę

to była miłość od pierwszego wejrzenia i ...usiądnięcia oczywiście :D

 

Nie żartuj.Nie kupiłabym w zyciu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra już...dobra

dotarło do mnie dziewczyny, że za darmo byście takiej kanapy nie chciały!!!

u mnie w salonie będzie tylko wielka kanapa, telewizor i ława, więc zdecydowaliśmy się na moduły

wiele oglądałam i prawie byłam zdecydowana na Flair Exit, dopóki na nim nie usiadłam właśnie...katastrofa!!!

za to na tym zestawie ze zdjęcia było mi bardzo wygodnie, a jeśli chodzi o aspekty wizualne, to o gustach się podobno nie dyskutuje...mnie się podoba!

i przepraszam, że wkleiłam drugi raz, zapomło mi się, że już raz to poszło:P

ale mam smutną wiadomość także - -wkleję jeszcze raz jak już go kupię i zaloguję w salonie:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula_bl, mnie się też podoba, co nie jest równoznaczne z tym, ze bym go chciała ;). Planuję trochę inny wystrój, ale do nowoczesnego wnętrza ten pasuje. Na pewno towarzystwo musi mieć skromne. A jeśli jest wygodny - to najważniejsze. Choć lubię popatrzeć na kubistyczne sofy z niskim oparciem, nie chciałabym takiej mieć u siebie (już niestety mam klippana).

Czekam na zdjęcia po zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...