Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sofkę (raczej sofisko) nabyliśmy na allegro, od producenta który sprzedaje swoje meble do niemieckiego Quelle. Koszt wraz z transportem wyniósł 2.900,- Sofa jest z naturalnej skóry (tył sofy z tzw. skóry eko), jest rozkładana. Wygodna to ona jest, fakt :) i prościutko się czyści. Po namyśle jednak preferowałabym sofę z miękkego w dotyku materiału a la flanelka, niestety mam świadomość tego jak by wyglądała po 2 miesiącach użytkowania :cool:

 

Czy sofa wytrzymała do dziś? nic sie nie odkształciło? jeśli jest ok. to dasz namiar na producenta z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też nie zachwyca, jest jak z gazety wnętrzarskiej idealnie skompletowany, i przez to bez życia + nadal trochę stłoczony, ale: skoro właściciela zachwyca to super, a poza tym z podpisu widać, ze dopiero zamieszkaliście i to widać w tym wnętrzu:yes:

a żeby było sprawiedliwie to może uda mi się wkrótce wstawić mój salon, juz trochę poużywany to będzie sobie można pokomentować;):yes:

 

a ja sobie myślę, że chyba ta biel jak dla mnie jest za zimna.., też mi brakuje koloru, jakiegoś ciepłego koloru.. nie wiem, ale ja chyba czułabym się źle w takim wnętrzu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważę się przyznać, że nie rozumiem zachwytu salonem queene. Może to kwestia kolorów na moim monitorze, może samych zdjęć - wg mnie salon jest wyjątkowo zimny, zbyt biały, a pozostałe kolory (ścian, niektórych mebli i dodatków) zupełnie nie "pomagają".

Niektórzy tak lubią.

Ja bym zimą rzeczywiście zamarzła w takiej bieli - aby się rozgrzać musiałabym leżeć pod pledem z futra szynszyli lub białych lisów (dobranym kolorystycznie) :D

 

Ale nie zawsze to co mi sie podoba bym chciała mieć w domu. W pewnych aranżacjach trzeba podziwiać pomysł, konsekwencję, równowagę stylistyczną, bez odnoszenia się do naszych własnych upodobań wnętrzarskich lub kolorystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak lubią.

Ja bym zimą rzeczywiście zamarzła w takiej bieli - aby się rozgrzać musiałabym leżeć pod pledem z futra szynszyli lub białych lisów (dobranym kolorystycznie) :D

są pledy...oczywiście dobrane kolorystycznie - zielony turkus i biały - do wyboru :) (leża na boczkach kanap ;) )

i jest kominek, pali sie w nim bardzo często :) ...ale pokażę salon z tej innej perspektywy jak ta sciana z kominkiem bedzie wykonczona

 

Elfir - gwarantuję ciepełko kocyk i herbatke z sokiem :D żeby ktoś nie uważał mnie za królowę śniegu :D

 

hairdresser - pisałam już wielokrotnie :D - wszystkie meble z tego pokoju pochodzą z TC Meble z Dobrodzienia ;)

Edytowane przez queene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja właśnie czekam na zdjęcia kominka - od razu zrobi się cieplej:)

zależy jaki będzie płomień ;)

..nieno, tak mi się skojarzyło, bo wczoraj oglądałam program na tvn turbo o kominkach i.. pokazywali BIO KOMINKI z niebieskim płomieniem i.. powiem szczerze, że cieplej mi się nie zrobiło jak je zobaczyłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej teściowej sznaucerek też ma zakaz wstępu na moją kanapę i fotele i jest taki cwaniak, że odkąd dostał ode mnie swoje posłanie i pięęęęękny zielony kojec, (który ułożony jest w salonie obok kanapy na której głównie ja odpoczywam) to grzecznie w nim śpi i póki siedzę na kanapie to nie chce nawet iść do teściowej do pokoju, w którym mama pozwala mu spać razem z nią i.. można mu leżeć również na teściowej kanapie ;) ..matko, ale zakręciłam.. ;)

Generalnie chodzi mi o to, że w moich pokojach nie chodzi po meblach a u teściowej a i owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to posłanie??:)Moja psica potrafi zwlec po schodach mój szlafrok frotte długi do ziemi w celach przyleniowych, więc moze takie posłanko by ją ucieszyło i mój szlafrok by się ucieszył....

taki miśkowaty kojec wielkości odpowiedniej dla sznaucerka miniaturki + podusia - miał jeszcze kocyk, ale nasz Karusek chronicznie nie lubi być przykryty i nie uszczęśliwiam go na siłę ;)

gosiako, a w ogóle ma swoje miejsce ta Twoja psica? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...