Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

quenne dzięki !!

Koga Ja mam zwykłą cegłę paloną, i cały czas się zastanawiam co z nią zrobić :(. Teraz to mi zabiłaś ćwieka bo jak mi się odwidzi to już ściany nie odratuję heheeh kobieta jedna zmienną jest. Jak budowaliśmy dom to nie wyobrażałam sobie sypialni bez tej ściany a teraz chcę ją zamalować :) Jak się przeprowadzę i powstawiam parę gratów to mi poradzicie czy malować czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dooobra, mój salonik, oj będzie krytycznie, bo jest zuuuuuuuuuuuuupełnie inny niż pokazywane tutaj "cuda" ;)

 

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2FP1070075.JPG

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2FP1070074.JPG

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2FP1070051.JPG

http://magda.histeria.pl/album/main.php?cmd=imageorig&var1=domek%2FP1070056.JPG

 

:)

 

tatridung, pokazuj swój - raz się żyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kominek. Przy takim stylizowanym wnętrzu, aż się prosi o listwy sztukateryjne pod sufitem.

Szkoda , że nie zdecydowałaś się na drewno (ewentualnie klasyczna terakotę cotto) na podłodze, byłoby bardziej klimatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, baaaardzo dziękuję za miłe opinie ;), powiem szczerze że się nie spodziewałam.., rzadko takie salony można spotkać w tym wątku ;)

 

Elfir, zastanowię się nad listwami sztukateryjnymi, na razie muszę zastanowić się w ogóle jakie listwy przypodłogowe, bo niestety jeszcze takowych nie posiadam :(

Drewno jest położone "pod sofą i fotelami", w reszcie domu górę wzięła wygoda a nie wygląd ;) Mogłam jedynie pójść w coś bardziej klimatycznego, ale.. niestety człowiek popełnia błędy..., teraz pewnie trochę inaczej bym to zrobiła ;)

 

tatritung, cwaniaro.. ;)

Nieno, ale są na forum dziewczyny z dużo lepszym wyczuciem niż np. ja i czasami można inaczej spojrzeć na wiele spraw ;) Tak że polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduśka mi się bardzo podoba ;)

 

Najpierw zła wiadomość, później dobra :lol:

 

- jak pisała Elfir dałabym listwy sztukateryjne - bo w takim klimacie wygląda to troszkę jak niewykończone

- nie podoba mi się ta doniczka różowa na oknie (dobry kolor widzę? :lol:)

- troszkę za dużo serwetek - albo zmień je na szydełkowe delikatniejsze (o ile takie Ci się w ogóle podobają)

- obrus zmieniłabym też na delikatny szydełkowy

- zasłony z maskowanym karniszem za sztukaterią, lekko leżące :yes:

 

-------

 

+ piękna tapeta na tv, sprawia przy okazji że jest mniej widoczne i to kominek jest bardziej na widoku

+ obudowa kominka super

+ szable/miecze ekstra :D a może jakieś małe ramki zawieszone jedna pod drugą?

 

Może liczbowo mniej, ale salon wyszedł bardzo fajnie. To że w większości salony są teraz nowoczesne (chociaż niekoniecznie) nie znaczy że dobrze urządzonego wnętrza nie potrafi się tu docenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduśka mi się bardzo podoba ;)

 

Najpierw zła wiadomość, później dobra :lol:

 

- jak pisała Elfir dałabym listwy sztukateryjne - bo w takim klimacie wygląda to troszkę jak niewykończone

- nie podoba mi się ta doniczka różowa na oknie (dobry kolor widzę? :lol:)

- troszkę za dużo serwetek - albo zmień je na szydełkowe delikatniejsze (o ile takie Ci się w ogóle podobają)

- obrus zmieniłabym też na delikatny szydełkowy

- zasłony z maskowanym karniszem za sztukaterią, lekko leżące :yes:

 

* o listwach pisałam, że się nad nimi zastanowię - mąż kręci głową :no:, ale mąż to akurat nie jest problem ;)

* różowa doniczka to nie doniczka a jakaś dekoracja mamuśki kwiatka - kwiatek stoi w tym miejscu NIEDOCELOWO - po prostu na razie jest w tym oknie najwięcej światła i masz rację - kompletnie tu nie pasuje ;)

* praktycznie szydełkowe serwetki są wszędzie - chyba, że piszesz o ławie - to tam jest coś innego, ale szydełkowych serwetek mam ogrom, różnych, więc nie problem wymienić ;)

* obrus zawsze jest szydełkowy - ten jest po prostu świąteczny a zdjęcia robiłam zaraz po świętach ;)

* a nad zasłonami zastanawiałam się czy nie zrobić leżących i.. nie wiem dlaczego tak zrobiłam :confused::)

a może jeszcze zrobię maskowany karnisz? coś podobnego muszę zamontować nad oknem w kuchni a ponieważ kuchnię mam otwartą na salon, to kto wie? ;)

 

+ piękna tapeta na tv, sprawia przy okazji że jest mniej widoczne i to kominek jest bardziej na widoku

+ obudowa kominka super

+ szable/miecze ekstra :D a może jakieś małe ramki zawieszone jedna pod drugą?

Venus, nikt oprócz Ciebie nie zwrócił uwagę na tą tapetę a ona jest przepiękna (zdjęcie nie oddaje jej uroku) ;)

Kominek muszę przyznać, że mam go dzięki temu forum ;)

Odnośnie ramek to zamiast szabli? czy oprócz szabli? Bo szable są po pradziadku męża i.. one są nie do zdjęcia ;)

 

Może liczbowo mniej, ale salon wyszedł bardzo fajnie. To że w większości salony są teraz nowoczesne (chociaż niekoniecznie) nie znaczy że dobrze urządzonego wnętrza nie potrafi się tu docenić :)
dziękuję ;)

 

LeoAureus, urga, dzięki za opinie ;)

 

Witam noworocznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Venus, nikt oprócz Ciebie nie zwrócił uwagę na tą tapetę a ona jest przepiękna (zdjęcie nie oddaje jej uroku) ;)

 

ja zwróciłam, ale mi post wykasowało ;)

 

Moje klimaty, kocham takie wnętrza. W sumie staram się mieć podobnie, ale z braku kasy mam znacznie gorzej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...