Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

Lilutek,

 

Może piszę nie na temat salonowy, ale jeśli te zdjęcia coś Ci mówią, to możemy powymieniać doświadczenia na odpowiednim forum lub na na priv'ie.

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/8cacf0f91abcf1cc2576ed82a0b63413125d1423d1a4784f9b3f76591bb6307e5g.jpg

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/114e48e8bcd825e32c2d6d68e63c72b566a226efebeca5dba042ade20e9c69d15g.jpg

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lilutek,

 

Może piszę nie na temat salonowy, ale jeśli te zdjęcia coś Ci mówią, to możemy powymieniać doświadczenia na odpowiednim forum lub na na priv'ie.

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/8cacf0f91abcf1cc2576ed82a0b63413125d1423d1a4784f9b3f76591bb6307e5g.jpg

 

http://www.mediafire.com/imgbnc.php/114e48e8bcd825e32c2d6d68e63c72b566a226efebeca5dba042ade20e9c69d15g.jpg

 

Pozdrowienia

Cudownie-uwielbiam parterówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez zadna Ameryka:) Rozbawilo mnie to powiedzonko Lilutek. Chialabym lampy zmienic i dolozyc moze jeszcze stojaca. Narazie brak pomyslow a po lekturze forum tak jakos odwagi nawet brak bo pewnie i tak sie w styl nie wstrzele. I cos na pusta sciane po lewej by sie przydalo. Chetnie uslysze jakies pomysly.

DSC_2632.JPG

DSC_2631.JPG

DSC_2628.JPG

DSC_2624.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea na tym forum nie ma tylko złych ludzi :lol: Ogólnie fajnie, ale troszkę moim zdaniem za dużo się dzieje na ścianie kominkowej. Piękny stół i słupek z palisandru(swoją drogą gdzie kupiony i za ile? ) Szafkę tv dokupiłabym do kompletu pod stół i słupek i skasowała motylki, bo jakoś do reszty tych eleganckich rzeczy mi nie pasują ;) No i może jaśniejsze zasłony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea na tym forum nie ma tylko złych ludzi :lol: Ogólnie fajnie, ale troszkę moim zdaniem za dużo się dzieje na ścianie kominkowej. Piękny stół i słupek z palisandru(swoją drogą gdzie kupiony i za ile? ) Szafkę tv dokupiłabym do kompletu pod stół i słupek i skasowała motylki, bo jakoś do reszty tych eleganckich rzeczy mi nie pasują ;) No i może jaśniejsze zasłony?

 

A ja nigdy tak nie twierdzilam, co prawda czasem klotnie i krytyki sa zalosne i jestem pewna ze nikt w oczy by tego nie powiedzial ale to juz urok internetu.

Co do mebli to palisander z angora interior kupione rok temu razem jakos 2.5 tys. A szafka mnie dobilas bo wlasnie przyjechala:) moze troche bardziej nowoczesna ale kolorystycznie taka sama chociaz nie widac tego na zdjeciach. No i nie bardzo chcialam miec wszystkie meble takie same. Zamysl byl taki zeby jadalnia troche jednak sie roznila od salonu.Motylki...coz byly dane jak sciana byla gola i jakos sie nie moge zabrac zeby je zerwac:) A zaslony to w jakim kolorze calkiem biale?? Bo tez mysle nad kupieniem czegos a narazie z lenistwa sa jedyne czarne jakie znalazlam w miejscowym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea,

dziękuję za nazwę paneli - a czy są praktyczne? Nie rysują się? Jak z praktycznością tego koloru? Mam nadzieję, że napiszesz, że połączenie ciemnego brązu z jasnymi refleksami w rudości to nie jest mega dramat do sprzątania.

 

Mi bardzo podoba się u Ciebie:

- podłoga

- stonowane, spokojne ściany

- meble kolonialne

- motylki

 

Dałabym białe zasłony, a na pustej ścianie w korytarzu galerię zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie motylki i lampy na -. Reszta całkiem fajnie wygląda. Zasłony widziałabym mniej błyszczące.

Ale one wogole nie blyszcza :):)

 

Tamara- szafka jak mowilam wlasnie przyjechala i mi tez sie bardzo podoba dzieki ci panie ze nie jestem w odosobnieniu. To art modulo z Mebina i kosztowalo 1750 zlotowek tym bardziej sie ciesze ze ci sie podoba bo dla mnie to dosyc duzo jednak. A w rzeczywistosci naprawde wyglada duzo lepiej niz na zjeciach.

 

Sharlotko- panele praktyczne sa chociaz ty chyba jestes zwolenniczka drewna:) Kolor paneli to juz inna bajka praktyczny tylko po zmroku albo w pochmurny dzien. Niestety pod slonce widac kazda drobinke kurzu. Ja tez kiedys chcialam deske taka piekna teraz jednak przy rocznym dziecku nie zaluje wyboru jak narazie nie ma zadnych rys a chyba wszystko juz przetestowane, nawet zar z kominka im nie straszny:)

 

Castanea,

Dałabym białe zasłony, a na pustej ścianie w korytarzu galerię zdjęć.

 

No i o tym samym myslalam:) Ramki biale czarne i srebrne?? Beda pasowac?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea jak mówisz może zdjęcie tego nie oddaje i szafka faktycznie pasuje ;)

 

Obraz nad kanapą i te motylki jak wspomniałam mi nie pasują, może właśnie nad kanapą tą galerię? Może być cała w czarnych ramkach np z białym szerokiem "paspartu" (fonetycznie) ;) Dla równowagi jasne, naturalne zasłony :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak sie w styl nie wstrzele.

 

A w jaki próbowałaś?

Masz dobrą, neutralną bazę, ale trochę namieszane z dodatkami - zegar retro, obraz miejski loft, nowoczesna i lekko awangardowa szafka pod TV, trochę nijaki żyrandol, kolonialny w wyrazie stół i regał przy kominku.

 

Drobiazgi, ale warto by je ujednolicić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki próbowałaś?

Masz dobrą, neutralną bazę, ale trochę namieszane z dodatkami - zegar retro, obraz miejski loft, nowoczesna i lekko awangardowa szafka pod TV, trochę nijaki żyrandol, kolonialny w wyrazie stół i regał przy kominku.

 

Drobiazgi, ale warto by je ujednolicić.

 

a mnie sie to podoba :) jedynie żyrandol bym wymieniła

wszystko jest w bardzo ograniczonej palecie barw i dzięki temu nie ma wrażenia chaosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...