Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to ja mam jeszcze ładny kinkiet we wzorek z zieloną trawką (co prawda w kuchni :) )- ładny jest, ale... teraz do niczego mi nie pasuje. 8(

A ja jestem teraz na etapie naczynek białych ewentualnie ecru.

zapomniałam dopisać, że pewnie świetny efekt dają okna dachowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene - chyba, że konstruktywna krytyka obejmuje elementy stałe :)

Wówczas nie da się przestawić.

 

Mnie zastanawia dlaczego masz układ pokoju odwrócony względem kominka?

 

np: zawsze mi się wydawało, że kominek to takie miejsce w domu, które skupia wokół wszystkich domowników, można siąść popatrzeć na trzaskające polana. U Quenne to jakoś tak z każdej strony nie po drodze. Nie wiadomo, gdzie przód, gdzie bok. No ale pisanie o tym na tym etapie, nic konstruktywnego nie przyniesie, prawda?

Jaksie dała delikatnie do zrozumienia , że można pozbyć się flakoników. Qeene odpowiedziała, że będą tam stać póki nie uzbiera na misę. Tylko flakoniki są typowymi kurzołapami, które klimatu nie robią i można je bez bólu serca wyrzucić. Ogólnie myślę, że w wypadku tego salonu ''mniej'' znaczy lepiej. Ujecie kilku ozdób dobrze by mu zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kominek centrum wszechświata ? tak było na początku gdy kanapy stały prostopadle do siebie jedna tyłem w strone stołu...ale wtedy było ciaśniej

a my chyba lubimy patrzeć na siebie...a kominek to tak z boczku przycupnął i widać go i z kanapy i siedząc przy stole dlatego padło na rogowy i tak nam pasuje :)

 

wazoniki...wiem..durnostojki...ale jakoś ożywiają...a przypominam ze wcześniej dostałam "baty" za monochromatyczne (były też inne określenia :D ) wnętrze

 

pewnie teraz bym ich nie kupiła...ale są i już...choć moze sam wazon z tulipanami i srebrna taca by wystarczyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z zapowiedzią - mały upgrade bo mogę wreszcie pokazać drugĄ strone salonu - kominkową :)

 

http://img221.imageshack.us/img221/153/20120219144426843.jpg

 

więcej zaraz w moim dzienniku...

 

Bardzo spodobała mi się sofa w Twoim salonie z regulowanymi zagłówkami. Czy mógłbym prosić o podanie nazwy firmy/modelu tej sofy? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...