Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj zrobiłam rekonesans w sklepach z brukiem klinkierowym na taras.Z wykonawca dobraliśmy kostkę granitową i niedługo znowu zaczyna się akcja taras.Prawdopodobnie za dwa tygodnie.Zrobimy jeszcze to i chyba do końca roku już nic więcej nie damy rady.

A my zamówiliśmy dzisiaj materiały na wejście- czyli zaprawy do kamienia, kleje, fugi, hydroizolacje, grunt- ile to wszystko kosztuje:eek::eek: A w przyszłym tygodniu zamawiamy kamień:D

Beatko, może będziemy robiły w tym samym czasie:lol2: Ja w tym roku jeszcze planuję gabinet i wiatrołap i... wakacje:D Zobaczymy jak wyjdzie.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie głównie chodzi mi o te wakacje...:Dbyłabym chora jakbym gdzieś nie pojechała.

Super wiadomość !!tarasik się będzie robił...a na kiedy dogadaliście się z kamieniarzem?I na który ostatecznie się zdecydowaliście? a

a koszty są straszne...też zdążyłam się zorientować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie głównie chodzi mi o te wakacje...:Dbyłabym chora jakbym gdzieś nie pojechała.

Super wiadomość !!tarasik się będzie robił...a na kiedy dogadaliście się z kamieniarzem?I na który ostatecznie się zdecydowaliście? a

a koszty są straszne...też zdążyłam się zorientować:(

Beatko, ale u nas to na razie robimy wejście. Jak kamień się sprawdzi to tarasik w przyszłym roku:yes:

Będzie łupek kwarcytowy- szary, bo inne są strasznie ciapate:sick: Kamieniarz ma przyjść, jak będą materiały. Mam nadzieję, ze grunt przygotuje w przyszłym tygodniu. U nas to chyba potrwa, bo on ma strasznie dużo zleceń teraz i nas próbuje wcisnąć.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ... ja też bym chciała mieć tylko tyle do zrobienia :bash::bash:

 

Maju ,jak Ty ruszysz z kopyta to jeszcze możesz nas przegonić...

 

Dziewczynki jak ja Wam zazdroszczę,że Wy już przy końcówce wykańczania ... ale za to mam od kogo zgapiać :lol2::lol2:

 

szczególnie Maju jak pozgapiasz ,to już pójdzie superszybko:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...