Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale mnie zaskoczyłaś tym tarasem:eek::eek:

:lol2::lol2:Amtluś ,powiem Ci ,że ja sama siebie też nie raz zaskakuję i to jak?...N.p wczoraj ..pojechaliśmy na zakupy przedweselne i rozsądek podpowiadał mi ,aby nie wchodzić to pewnego sklepu ,ale na mu przekór wlazłam:)i wyszłam z suknią ,która będzie moim wyrzutem sumienia ...ale co tam..przynajmniej na weselu będę się prezentować,a stoliczek kawowy jeszcze poczeka.:):)

 

 

Pokażę Wam tarasik" - a tu takie cuda...Tajemnicza Kobieta z Ciebie Beauty ;) Bardzo, bardzo oryginalnie :D:yes:

Dzięki ,fajnie ,że Ci się podoba:)

 

A taki zlew widziałam na żywo - świetny jest :rolleyes:

 

fajny jest ,kupiłam jeszcze sobie w tej firmie kociołek do ogniska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko

taras ciekawy , oryginalny

ale chciałabym go zobaczyć z dalszej perspektywy bo jakoś nie umiem sobie go wyobrazić w zestawieniu z elewacją

podejrzewam że wygląda obłędnie

Karolku.taras jest jeszcze nie ukończony i en face trochę głupio wygląda ,bo widać tylko obrzeża schodów .Jak skończymy to prześlę Ci zdjęcie:)ale jestem z efektu zadowolona ,zawsze to coś innego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejku Agnes,dobrze ,że coś skrobnęłaś ,bo zaczynałam się już martwić .Całe szczęście ,że już Ci lepiej,ale wyleż to kochana ,żeby jakiś powikłań nie było...antybiotyk bierzesz?

 

 

Hej Beatko jestem nareszcie i próbuję nadrobić:rolleyes: Miałam antybiotyk, bez tego to chyba do dziś bym mi nie przeszło:bash:

I tak pozostał mi jeszcze lekka chrypka:sick:

 

Super, że synowi dobrze poszło:wiggle: i że udał Wams się wypad na finał YCD- a w którym studiu się odbywał:)

Dobrze, że załatwiłaś sprawę roletek:) Ale co tam roletki- jaki taras:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Beatko jest szalenie oryginalny i ma piękny wzór- do tego zlew-bajka:jawdrop:Czy będziesz jakoś ten taras impregnować, czy ten materiał nie jest bardzo nasiąkliwy?

Buziole:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko jestem nareszcie i próbuję nadrobić:rolleyes: Miałam antybiotyk, bez tego to chyba do dziś bym mi nie przeszło:bash:

I tak pozostał mi jeszcze lekka chrypka:sick:

 

Super, że synowi dobrze poszło:wiggle: i że udał Wams się wypad na finał YCD- a w którym studiu się odbywał:)

Dobrze, że załatwiłaś sprawę roletek:) Ale co tam roletki- jaki taras:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Beatko jest szalenie oryginalny i ma piękny wzór- do tego zlew-bajka:jawdrop:Czy będziesz jakoś ten taras impregnować, czy ten materiał nie jest bardzo nasiąkliwy?

Buziole:bye:

Aguś ,wspaniale ,że już zdrowiejesz ...sadząc po objawach to ,miałaś zap.krtani i przy tym dziadostwie to antybiotyk jest niezbędny:)fajnie ,ze już jesteś ,bo smutno bez Ciebie było:hug:

kochana syn idzie jak burza ...dzisiaj jestem przeszczesliwa bo udało mus się znaleźć wśród 50%,którzy zdali anatomię :wave:jeszcze tylko mu biologia została i byłby po sesji!!świat jest piękny!! Profesor zachował się po chamsku ,odchodzi na emeryturę i chyba chciał ,by studenci go dobrze zapamiętali http://forum.muratordom.pl/images/smilies/rant.gif ....żadne z pytań giełdowych nie weszło,ułożył wszystkie nowe pytania ...obniżyli próg by zdało chociaż te 50%.. masakra jakaś ...syn też się bardzo cieszy i pewnie baluje...mam nadzieję ,że będzie wiedział co robi...:lol2:

 

Finał ycd był na ul .Noteckiej 22 ,od nas dojazd był rewelacyjny i udało mi się rozdziewiczyć autostradę .:DSzkoda ,że Ania nie wygrała ,ale szczerze mówiąc Brian był lepszy...:)faktem jest ,ze emocje były i Zu przeżywała to bardzo,a przy okazji się obfotagrafowała z uczestnikami.:)

A za taras dziękuję .:)myślę ,że jak będzie skopńczony to dopiero będzie fajny efekt ,,,chyba nie będe tego bruku impregnować ,chyba nie trzeba ...ma być wieczny,,zobaczymy.A Wasze wejście już się zaczęło robić ?

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beato

Ej nie bądz taka pokazuj nam tutaj te twoje sumienie :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:;)

Karola ,dzisiaj już nie mam siły robić sesyi.Po tych wolnych dniach miałam kocioł w robocie i jestem padnięta,,a jeszcze wypiłam drina za zdrowie syna,to już mnie to kompletnie wyłożyło.może wkleje buty ,bo akurat mam w aparacie ,bo siostrze pokazywałam >Do sukni trza modelki ,a modelka już spi. będzie tylko pdpwowiedz ,że suknia jest w kolorystyce Twojego chesterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,,,wklejam buty....są odlotowe ,tylko jestem ciekawa jak ja długo w niuch wytrzymam...

http://img585.imageshack.us/img585/899/p1080412r.jpg

 

 

Beatko buty szałowe:jawdrop::wiggle:

proponuje żebyś sobie w nich pochodziła po domku przed weselichem

 

buty z podsuwą są raczej <> ja polecam taki wkładki antypoślizgowe co by paluchy nie wypływały przez te wycięcia wtedy jest oki

 

Brama cmentarna wyszła fajowo mnie sie bardzo podoba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,wspaniale ,że już zdrowiejesz ...sadząc po objawach to ,miałaś zap.krtani i przy tym dziadostwie to antybiotyk jest niezbędny:)fajnie ,ze już jesteś ,bo smutno bez Ciebie było:hug:

kochana syn idzie jak burza ...dzisiaj jestem przeszczesliwa bo udało mus się znaleźć wśród 50%,którzy zdali anatomię :wave:jeszcze tylko mu biologia została i byłby po sesji!!świat jest piękny!! Profesor zachował się po chamsku ,odchodzi na emeryturę i chyba chciał ,by studenci go dobrze zapamiętali :mad: ....żadne z pytań giełdowych nie weszło,ułożył wszystkie nowe pytania ...obniżyli próg by zdało chociaż te 50%.. masakra jakaś ...syn też się bardzo cieszy i pewnie baluje...mam nadzieję ,że będzie wiedział co robi...:lol2:

 

Finał ycd był na ul .Noteckiej 22 ,od nas dojazd był rewelacyjny i udało mi się rozdziewiczyć autostradę .:DSzkoda ,że Ania nie wygrała ,ale szczerze mówiąc Brian był lepszy...:)faktem jest ,ze emocje były i Zu przeżywała to bardzo,a przy okazji się obfotagrafowała z uczestnikami.:)

A za taras dziękuję .:)myślę ,że jak będzie skopńczony to dopiero będzie fajny efekt ,,,chyba nie będe tego bruku impregnować ,chyba nie trzeba ...ma być wieczny,,zobaczymy.A Wasze wejście już się zaczęło robić ?

 

Hej Beatko, dzięki kochana:hug:Nie wiem dokładnie co miałam-ogólnie gardło, powiększone migdałki, czyli katastrofa:sick:

Na szczęście powoli mija:wiggle:

 

Ogromne gratulacje dla syna!!!! Zdaję sobie sprawę jaki to trudny egzamin:sick: Na szczęście był pewnie świetnie przygotowany:rolleyes:

 

Pytałam o fina YCD, bo myślałam, ze może byłaś bliżej mnie- w nowym studiu ATM. Ale nie tym razem:no:

U nas to wejście się oddala:spam::spam: Kamieniarz miał mieć tydzień okienka i robić zaraz, ale coś mu się poprzesuwało, a zaraz zaczyna wielką robotę i nie wiem czy u nas nie zacznie kłaść dopiero w sierpniu:sick: a nie chce mi się szukać kolejnego- ten jest z polecania i dogadaliśmy już cenę... Ale sami sobie jesteśmy winni- jak się zaczyna szukać w maju, zamiast w marcu to tak jest:bash:

 

 

Pięknie rosną Ci hortensje i cała ta rabatka jest urocza:wiggle:A to fioletowe to ostróżki?

Mur ceglany z bramą jest piękny- ja takie uwielbiam:D

A buty:jawdrop: Czy w nich da się chodzić?:lol2:

Pędzę dalej, bo ostatnio nie wyrabiam się z niczym. PAPAPA:bye:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko Gratulacje dla syna!!!! musisz być dumna :)

 

Czy to już po weselichu???I jak butki się sprawowały?

Ja też jestem ciekawa sukni (skoro wyparła zakup stolika :lol2:)

 

A co do bramy - dla mnie bajka :yes: - a powiedz mi ile masz za nią miejsca do końca działki? Bo jak Ci pisałam też by mi się taka marzyła :rolleyes: - a nie wiem czy mi się zmieści ;), jak nie to będę kombinować taki zakątek przy samej siatce od strony lasu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko hop hop ... przyszłam powiedzieć Dzień Dobry ... bo chyba dawno mnie tu nie było :bye:

 

Butki wystrzałowe ... czekam na zdjęcia kreacji :yes:

Taras poproszę o zdjęcia z dalszej perspektywy ... no bo z bliska to :jawdrop::jawdrop::jawdrop: ... może chociaż z daleka będzie gorzej wyglądał :lol2::lol2::lol2:

 

A murek ... hmm właśnie tak sobie pomyślałam,że może też kiedyś sobie takie cudo zrobię i ... będzie tajemnicze przejście z jednej działki na drugą ... ech pomarzyć dobra rzecz :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...