Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny wreszcie postaram się cokolwiek napisać ,bo ostatnimi czasy doba j stała się stanowczo za krótka ... spiętrzyło mi się kilka spraw ,ale teraz będę miała trochę oddechu.W sobotę bawiliśmy się na weselu w Łodzi ,a w niedziele musieliśmy dowieźć córę na próbę przed premierą spektaklu na 9 rano(odległość 120km),co po zawalonej nocy było nie lada wyczynem,szczególnie z mojej strony, bo m za bardzo nie mógł prowadzić:Dwypróbowałam możliwości mojego auta i udało się zdążyć ..po czym pojechaliśmy do domu aby się przebrać i z powrotem na 12 -stą na premiere .Bałam się o Zu ,aby nmi nie padla na tej scenie ,ale dziecko zatańczylo pieknie i instruktorka ją chwaliła bo nie popełnila ani jednego błędu .Wazne to bylo o tyle ,że na sali siedziała Dyrektor Szkoły Baletowej w Poznaniu..... Teraz zbieram siły na kolejne wesele w sobotę ...:D starość mnie dopada ,bo zauważyłam ,ze teraz po zawalonej nocy muszę dwie doby dochodzić do siebie ,,,a jeszcze niedawno wystarczyło przespać się dwie godziny i hulać dalej...no cóż ,,,lepiej już nie będzie...:(:(:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko buty szałowe:jawdrop::wiggle:

proponuje żebyś sobie w nich pochodziła po domku przed weselichem

 

buty z podsuwą są raczej <> ja polecam taki wkładki antypoślizgowe co by paluchy nie wypływały przez te wycięcia wtedy jest oki

 

Brama cmentarna wyszła fajowo mnie sie bardzo podoba :rolleyes:

 

Kupiłam sobie wkładki silkionowe i było gites ,,,wytrzymałam do drugiej ..wcześniej Zu mi je trochę j rozchodziła ,ona ma większą stopę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

Pięknie rosną Ci hortensje i cała ta rabatka jest urocza:wiggle:A to fioletowe to ostróżki?

Mur ceglany z bramą jest piękny- ja takie uwielbiam:D

A buty:jawdrop: Czy w nich da się chodzić?:lol2:

Pędzę dalej, bo ostatnio nie wyrabiam się z niczym. PAPAPA:bye:.

 

Aguś ,na całe szczęście już Ci przeszło ,,,wyglądało na groźną infekcję ... teraz panuje jelitówka.....oby tylko nas ominęła..

 

Na kamieniarza spokojnie poczekaj ,,,skoro jest sprawdzony to nie ma co szukać innego..do sierpnia już niedaleko:D

 

Na rabatce te fioletowe i białe to ostróżki...hortensje bardzo pięknie się rozkrzewiły i kwitną jak szalone ...ta rabatka na tym zdjęciu wygląda dośc ubogo ale w realu jest o niebo lepiej ...za hortensjami mam tam jeszcze cisy i pęcherznice ,ale one jeszcze są zbyt niskie i hortensje je zdominowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata murek- furtka jest urocza, na pewno nie cmentarna :)

I jaka fajna rabatka przed domem :)

mugatko dziękuję:hug:murek tez szalenie mi się podoba jeszcze zostało trochę cegły więc myślę ,że jeszcze jakiś niziutki murek powstanie.Teraz przez te wesela nie miałam czasu się zastanowić i już murarze mi uciekli...może sama se wymuruję w końcu nie jest to jakiś problem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko Gratulacje dla syna!!!! musisz być dumna :)

jestem ,jestem...zdolny to jest ,bo idzie mu lepiej niż mnie...:D:Da przechodziłam przez to samo ,więc nieobce mi są te przedmioty...brrrrrr

 

Czy to już po weselichu???I jak butki się sprawowały?

Ja też jestem ciekawa sukni (skoro wyparła zakup stolika :lol2:)

W butach wytrzymałam do drugiej..wbrew pozorom są dość wygodne,ale bylo cholernie gorąco i nogi mi nabrzmiały ,,,musiałam wskoczyć w inne.. a sukienka mnie zauroczyła ,bo miała dużo fałdek ,które przykryły moje:lol2::lol2:dobrze w niej się czułam,ale teraz mam dylemat co na siebie włożyć na drugie wesele w sobotę ....

 

A co do bramy - dla mnie bajka :yes: - a powiedz mi ile masz za nią miejsca do końca działki? Bo jak Ci pisałam też by mi się taka marzyła :rolleyes: - a nie wiem czy mi się zmieści ;), jak nie to będę kombinować taki zakątek przy samej siatce od strony lasu.......

 

Aga ta brama ma u nas 6,5 metra a cała szerokość działki-38m.Jest centralnie na środku.Ale przecież może być gdziekolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod słowami Madzi:yes: - echhh... co ja bym dała za takie nogi...:cool:

Rasiula ,Ty zlota kobieto!!!poprawiłaś mi humor...ale uwierz ,że te nogi w rzeczywistości tak nie wyglądają ... ja tylko dobrze się do zdjęcia ustawiłam:lol2: i podstawa to kupić sobie fajne buty ....

 

Gratulki dla Młodego!!! Mój wyniki ma jutro... znaczy dzisiaj:lol2:... ale nie robi nam wielkich nadziei...:no:

I jak Młody?nasz też nastawiał nas na porażkę ,ale się udało jest ...Twój tez na pewno pchnął ,przecież zdolniacha jest z Niego nieprzeciętny ..a mówią tak asekuracyjnie ,bo anatomia ma to do siebie ,że uczysz się i uczysz i nigdy nie możesz powiedzieć ,żeś się nauczył.Mój wczoraj napisał biologię ,,wyniki będą jutro ...i jak by zdał to jest już po sesji...

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak tam prace murarsko-ogrodowe?:D

 

Aga ,murek jest ukończony ,,,wygląda fajnie ,zalaliśmy też słupki do siatkówki i stopnie pod huśtawkę ..a tarasik wciąż czeka na przyjazd mistrza . Ma przyjechać za tydzień dokończyć schody i zrobić ścieżkę do zagajnika brzozowego... i to chyba na tyle z prac murarskich..Jak to zakończymy to trza się przymierzyć do sypialni i stoliczków do salonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiula ,Ty zlota kobieto!!!poprawiłaś mi humor...ale uwierz ,że te nogi w rzeczywistości tak nie wyglądają ... ja tylko dobrze się do zdjęcia ustawiłam:lol2: i podstawa to kupić sobie fajne buty ....

 

 

I jak Młody?nasz też nastawiał nas na porażkę ,ale się udało jest ...Twój tez na pewno pchnął ,przecież zdolniacha jest z Niego nieprzeciętny ..a mówią tak asekuracyjnie ,bo anatomia ma to do siebie ,że uczysz się i uczysz i nigdy nie możesz powiedzieć ,żeś się nauczył.Mój wczoraj napisał biologię ,,wyniki będą jutro ...i jak by zdał to jest już po sesji...

Młody zdał praktykę, oblał teorię, tak jak zapowiadał;), ale twierdzi, że teoria to pryszcz i mam się nim nie przejmować:lol2:. Chba idą innym programem, bo biologii mój nie miał:). Jeszcze raz ogromne gratki dla Twojego Młodego!!!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...