Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koniecznie musisz poprawić sobie humor...ja mam znowu imieniny kolegi w piątek...już mi się nie chce//A dostałaś priva ode mnie ?mam do Ciebi żal ...przejezdzałaś kolo mnie i nie wstąpiłaś ..oj nieładnie ,nieładnie...
Wiadomości nie otrzymałam, stąd mój powyższy post. Ale teraz czytam to i już się domyślam :D:D:D Kochana, prowadziłam samochód i to jeszcze z dwoma obcymi osobami...i tak i mignęło mi przed oczyma...na początku nie zajarzyłam...i dopiero po chwili..WOW:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batko dawno nie zaglądałam do Ciebie - piękny taras będzie u Ciebie! A i oczywiście ceglana brama wejściowa też super. Bardzo lubię taką konsekwencję w każdym detalu.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Amoa

Witaj Anulko!! Dawno Cię nie było!!!Dziękuję za wszystkie pochwały:hug:Cieszę się ,że już niedługo wszystkie tzw."brudne prace"będziemy mieli za sobą i nareszcie będzie można ruszyć z ogrodem . W sierpniu jeszcze zrobimy ścieżki i na razie koniec z budowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie raz muszę użerać sie z dłużnikami...

 

O takich ludziach to mi nawet nie mów, bo od razu mi się nóż w kieszeni otwiera ... jak tak można ???

A zauważam,że coraz więcej teraz takich osób ;)

 

Miłego dnia :hug:

Maju ,też się zastanawiam jak można iść do prywatnego gabinetu bez pieniędzy:yes:rozumiem jeszcze sytuację ,kiedy przed wykonaniem usługi pacjent ustala ze mną sposób płatności .ale po zrobieniu zęba powiedzieć ,że się zapłaci później to już chyba jest szczytem bezczelności...Jeszcze protezę ruchomą to zawsze można zabrać z powrotem:Dale wypełnienie czy np.most ......no to już nie było by takie łatwe:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości nie otrzymałam, stąd mój powyższy post. Ale teraz czytam to i już się domyślam :D:D:D Kochana, prowadziłam samochód i to jeszcze z dwoma obcymi osobami...i tak i mignęło mi przed oczyma...na początku nie zajarzyłam...i dopiero po chwili..WOW:yes:

nie wiem ,dlaczego mój pst nie doszedł .ale pytałam Cię ,czy druga i trzecia littera to jest O i M:lol2:jezeli tak ,to na pewno przejeżdżałaś kolo ,mnie i jak w realu Ci się podobało? następnym razem to wpadnij koniecznie na kawkę ,,,serdecznie zapraszam ...już wiesz gdzie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a gdzie zdjęcia czajniczka na blacie kuchennym???? Szukałam wszędzie i nie ma :( A dzieciaczek tak - słodki tak do 3-go miesiąca ;) A potem to już wymagania się piętrzą... Sama nie wiem w co ręce włożyć, a już na późne macierzyństwo to z pewnością nie będę miała siły - już teraz czuję się jak 26-letnia babcia :/ Niestety, przy pierwszym miałam więcej entuzjazmu - odradzam ;)

P.S. Tak, wiem że to tak "śmiechem, żartem", ale chociaż się wyżaliłam ;) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,zaraz strzelę fotkę dla Ciebie...:Djuż mi się jakoś nie chce wszystkiego fotografować ...

A co do dzieciaczków ,to faktycznie przy maluchach człowiek chodzi jak w kieracie...wszystko kręci się wokół kupek ,kąpania ,pierwszych ząbków...ale jak to się później mile wspomina...zobaczysz..Ja w Twoim wieku zaszłam w ciążę z pierwszakiem,,a drugie urodziłam mając 33lata i uwierz mi wtedy było nam bardzo ciężko pod wieloma względami ,ale chętnie bym cofnęła czas i przeszła przez to samo ...:yes:Tobie też to wszystko przejdzie ,teraz oprócz zajmowania się dziećmi macie jeszcze budowę ,ale jak się już przeprowadzicie -odżyjesz ..jestem tego pewna:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, ja tam weekendzik? Maż już wytrzeźwiał?:lol2: Dałaś radę pojechać?:D

Kwiatki masz przecudowne:jawdrop: To anabelki, prawda? Mam 4 odmiany bukietowych w ogrodzie i żadnej anabelki:mad: Muszę to koniecznie nadrobić:yes:

Ostróżki też śliczne:yes: Jak znosisz upały? U nas da się wytrzymać tylko w domku- jest bardzo przyjemnie jak z klimatyzacją. Ta wentylacja to był super pomysł:wiggle:

 

Aaa i jaki piękny czajniczek:jawdrop: Włosi przegrali:cry::cry: Ale i tam mam satysfakcje, ze Niemcy odpadły wcześniej:lol2:

Buziaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem ,ale mam tak strasznie mało czasu ostatnio ,że aż jestem tym przerażona.;)I do tego strasznie zwariowane dni...np.dzisiejszy dzień obfitował w szereg głupich zdarzeń ,ale w sumie skończył się pozytywnie,aż musiałam trochę wina wyżłopać .:D

Najpierw pobudka ,jak dla mnie o nieprzyzwoitej porze 8 rano:Dpomimo wolnego dnia musiałam iść do pracy bo wczoraj niestety nie mogłam się wyrobić i pewne rzeczy musiałam dokończyć dzisiaj:)póżniej szybkie przygotowanie obiadu ,podczas którego złamałam sobie brzeg sieczny jedynki.W pośpiechu zamiast ugryźć mięsko nagryzłam na widelec i wyglądałam jak żywa antyreklama swojego gabinetu...:)nie zważając na nic musiałam zawieźć próbki do sanepidu( nie powiem publicznie czego:lol2::lol2:),co potrzebne było ,aby syn mógł rozpocząć praktykę :)póżniej tylko już odhaczyłam zrobienie paznokci i fryzury i na deser została mi tylko wizyta u stomatologa..;)sama przyjemność:)do domu wróciłam o 22giej,( w międzyczasie urząd skarbowy i zakupy na kolejne 3dni) a teraz padam na twarzyczkę ...;)

 

Dziewczyny w imieniu hortensji dziękuję ! Widać ,że się bardzo u mnie zadomowiły.Najpierw je miałam w donicy ,ale kiepsko rosły ,a teraz niesamowicie sie rozkrzewiły i i bardzo mnie cieszą .Codziennie je głaszczę:Dw ogóle byliny na tej rabacie niemożebnie się rozrosły.Nie wiem ,czy kocimiętkę się przycina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...