Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ależ masz cuuudnie w ogrodzie:cool:!!

Ooo ,rasiu,ogród to za wiele powiedziane.:Dale dzięki!:hug:wsadzałam roślinki na zasadzie przypadkowości i takie są te moje rabatki -nie bardzo uporządkowane ,ale one są odzwierciedleniem mojej natury:lol2:chciałabym utrzymać w takiej tonacji resztę mojego ogrodu :yes:zaczynam w sierpniu,,najchętniej posadziłabym same byliny ,ale zimą było by trochę smutno,więc jakieś zimozielone tez będą .

 

 

Na razie nic ciekawszego nie doszło...zostanę chyba przy dwójce:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko, dawno mnie nie było z braku czasu, a dodatkowo matryca w laptopie mi padła i nadaję z jakiegoś starego, który nie wszystkie litery pisze:mad::sick:

Basenik boski, na pewno wytrzyma kilka sezonów:yes: Latarenki piękne, choć mnie podoba się bardziej nr 1, bo jest delikatniejsza:D

Wpadnę jutro pożegnać się prze urlopem:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie dwojeczke. no i trojeczke :) no to pomoglam :) :)

Wszelki duch pana Boga chwali:Da kto to się pokazał?całe wieki Cię nie było,ale ja chyba ściągnęłam Cię myślami....przeglądałam starą korenspondencję w poszukiwaniu sprzedawcy lamp i trafiłam na nasze pościki ...:DCo u Ciebie Angie? jesteś w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, dawno mnie nie było z braku czasu, a dodatkowo matryca w laptopie mi padła i nadaję z jakiegoś starego, który nie wszystkie litery pisze:mad::sick:

Basenik boski, na pewno wytrzyma kilka sezonów:yes: Latarenki piękne, choć mnie podoba się bardziej nr 1, bo jest delikatniejsza:D

Wpadnę jutro pożegnać się prze urlopem:bye:

 

Aguś ..zadałam u Ciebie pytanie kiedy wyjeżdżacie....domyślam się ,że we czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko dzień dobry :)

Ładna ta dwójeczka :yes:

Hej Aguś ! U nas dzisiaj jest strasznie parno ...nie ma czym oddychać:(

 

Dziewczyny mam jeszcze dylemat z tymi lampami.Generalnie są one przeznaczone na elewację ogrodową .Dla przypomnienia -fotka

http://img594.imageshack.us/img594/7472/p1080714h.jpg

 

 

Potrzebne mi są trzy-dwie po obydwu stronach drzwi balkonowych i jedna nad balkonowymi na górze.Zastanawiam się czy na górę tez kupić taką zwieszoną w dół czy taki kinkiet przyścienny jak mam przy drzwiach balkonowych?Jak sądzicie?Zaznaczam ,że te lampy są dość duże ..wys.79cm .Któraś z dziewczyn robi fajne wizualki,,,tylko która?

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zwracać uwagi na taras ...niby skończony, a nie ma komu zamieść żwiru...Wczoraj z góry trochę zmiotłam ,ale dzisiaj mam pęcherz na palcu :lol2:dwie działki do ograrnięcia to jest stanowczo za dużo.Wczoraj mocowaliśmy siatkę do siatkówki ,porobiliśmy porządek u psów i dzień zleciał...:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch pana Boga chwali:Da kto to się pokazał?całe wieki Cię nie było,ale ja chyba ściągnęłam Cię myślami....przeglądałam starą korenspondencję w poszukiwaniu sprzedawcy lamp i trafiłam na nasze pościki ...:DCo u Ciebie Angie? jesteś w Polsce?

 

 

no dobra wiem, wstyd :) nie pisze ale czytam co u was, podgladam w miare na biezaco :) w polsce jeszcze nie jestem ale niebawem. Cora moja na kolonii w hiszpani, maly jutro jedzie do tesciow do polski a my dolaczymy w sierpniu. Juz sie nie moge doczekac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko tarasik wyszedł cudny- poproszę jeszcze kiedyś o zbliżenia:yes: Bardzo pasuje do Waszego dworku :D

W sprawie lamp, to moim zdaniem mogą by takie same - i na balkonie ta duża będzie bardziej widoczna niż kinkiet przy ścienny:yes:

Wizualki fajne robi Two i narendil.

 

To co kochana, też mogę Ci życzyc udanego urlopu?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wiem, wstyd :) nie pisze ale czytam co u was, podgladam w miare na biezaco :) w polsce jeszcze nie jestem ale niebawem. Cora moja na kolonii w hiszpani, maly jutro jedzie do tesciow do polski a my dolaczymy w sierpniu. Juz sie nie moge doczekac!!!

 

No to fajnie ,dzieciów się pozbędziesz to z m będziecie jak narzeczeństwo:DDo sierpnia już niedaleko i nacieszysz się swoją chatką .!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty, dawno mnie nie było i dopiero teraz dostrzegłam piękną ceglaną konstrukcję w Twojej galerii. Czy to brama? :)

Jest cudna - klimatyczna i nieprzekombinowana! :jawdrop:

Dropku ta brama ,cały czas na nią mówię cmentarna:D jest bramą dzieląca działkę na pół .Przed nią .bliżej domu planuję mieść ogród bardziej uporządkowany ,natomiast za nią będzie raczej dziczyzna....bardziej rekreacyjnie.Właśnie jesteśmy w trakcie tworzenia tam boiska do siatkówki:yes:a jutro dojdzie jeszcze basen:Dszkoda ,że temperatura na się znacznie obniżyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko tarasik wyszedł cudny- poproszę jeszcze kiedyś o zbliżenia:yes: Bardzo pasuje do Waszego dworku :D

W sprawie lamp, to moim zdaniem mogą by takie same - i na balkonie ta duża będzie bardziej widoczna niż kinkiet przy ścienny:yes:

Wizualki fajne robi Two i narendil.

 

To co kochana, też mogę Ci życzyc udanego urlopu?:lol2:

 

Aguś ,zdjątka tarasu zrobię ,jak posprzątamy i ustawimy doniczki z kwiotkami...chciałabym kupić taki zestaw mebli jak ma Mar jel,baaardzo mi się podoba .Tylko nie wiem,czy w tym sezonie dam rade finansowo.

Urlopik to jeszcze nie ,,raczej przedłużony weeekendzik.Jutro podejmiemy decyzję ,czy wyjedziemy ,czy podejmujemy gości.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,zdjątka tarasu zrobię ,jak posprzątamy i ustawimy doniczki z kwiotkami...chciałabym kupić taki zestaw mebli jak ma Mar jel,baaardzo mi się podoba .Tylko nie wiem,czy w tym sezonie dam rade finansowo.

Urlopik to jeszcze nie ,,raczej przedłużony weeekendzik.Jutro podejmiemy decyzję ,czy wyjedziemy ,czy podejmujemy gości.:D

 

Będę czekała na fotki:yes: Lepiej wyjedźcie, póki jest lato. Z gośćmi zawsze zdążysz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/horses/smileys-horses-932008.gif

Po pierwsze primo ;) musisz sprawdzić czy kinkiet skierowany w dół nie będzie przeszkadzał przy otwieraniu drzwi na górnym tarasiku.

Tak to wyszło na sklejkach zrobionych tak na szybko :) właśnie się pakujemy do drogi więc jak potrzeba czegoś dokładniejszego to dopiero w poniedziałek ;)

zwis.jpgzwis3.jpg

Ten kinkiet przy drzwiach wejściowy wydaje mi się trochę mniejszy niż te pozostałe, mam rację? czy są identycznych wymiarów? Wkleiłam na wizce ciut mniejszy ale niestety wygląda jak ciemna plama bo nie znalazłam jego dokładnej fotki :p

zwis5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...