Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Beatko za odpowiedź.

Musze szybko decydować bo zamawiamy panele, a jak takie szare fronty od szaf to nie szara podłoga która jest już raczej wybrana :o

 

Edit weszłam na stronkę, jestem tam 30 sekund i już oszalałam z zachwytu - ale mają wybór frontów :o te kolory :o

A mówiłam Ci ,ze jak wejdziesz to wsiąkniesz...od tego czasu jak odwiedziłam w Łodzi ten sklep to inne meble w ogóle mi się nie podobają :yes: a kolor zawsze możesz zrobić inny,:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisko super:) a meble jeszcze piękniejsze -totalny mój styl:) ja dzis płacze ze szczęścia- właśnie w tym momencie ponad 2000km stąd (jesteśmy w Uk) na naszej działeczce koparka wykonuje wykopy pod NASZ DOM, normalnie siedze i rycze ze szczescia!!!!!!!!!! buziole dla Wszystkich!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisko super:) a meble jeszcze piękniejsze -totalny mój styl:) ja dzis płacze ze szczęścia- właśnie w tym momencie ponad 2000km stąd (jesteśmy w Uk) na naszej działeczce koparka wykonuje wykopy pod NASZ DOM, normalnie siedze i rycze ze szczescia!!!!!!!!!! buziole dla Wszystkich!!!!

Kochana , to jest cudowna wiadomość:wave:mam nadzieję ,ze fotorelację bliscy Ci podesłali:yes:przynajmniej do zdjęć będziesz wyła :DW każdym bądź razie nadejszła wiekopomna chwiła ciesze się razem z Tobą :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko świetne to boisko :yes:

Teraz to nic nie robić tylko korzystać z atrakcji w Twoim ogrodzie http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/summer/smileys-summer-374559.gif

Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Codziennie rozgrywane są mecze ,,w rożnych konfiguracjach...:yes:powiem Ci po cichu,że nie che mi się na urlop wyjeżdżać:yes:Do szczęścia potrzebuję tylko wolnych dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana , to jest cudowna wiadomość:wave:mam nadzieję ,ze fotorelację bliscy Ci podesłali:yes:przynajmniej do zdjęć będziesz wyła :DW każdym bądź razie nadejszła wiekopomna chwiła ciesze się razem z Tobą :hug:
:):)

 

Właśnie siedzimy z mężem jak zaczarowani i gapimy się w ekran laptopa jak dzieci:). zdjęcia mamy na bieżąco. teraz zastanawiam się czy nie otworzyc dziennika na nowo? super jest widziec jak cos zostaje przelane z "kartki na ziemię "w doslownym tego slowa znaczeniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):)

 

Właśnie siedzimy z mężem jak zaczarowani i gapimy się w ekran laptopa jak dzieci:). zdjęcia mamy na bieżąco. teraz zastanawiam się czy nie otworzyc dziennika na nowo? super jest widziec jak cos zostaje przelane z "kartki na ziemię "w doslownym tego slowa znaczeniu:)

 

Otwórz koniecznie!:yes: Będziemy cieszyć się razem z Wami:D.

 

 

 

Hej Piękna!:D Basen!:jawdrop:Boisko!:jawdrop:Pełna profeska! Nie wiem czego zazdroszczę Ci bardziej...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domowa- reaktywuj wątek koniecznie:yes::yes: ja z łezką w oku zaglądam na pierwsze strony dziennika i pomimo wielu "przeciw "zdecydowanie wygrywa "za" prowadzeniem dziennika.:)

Rasiu ,uwierz mi na słowo ,że nie ma mi czego zazdrościć ,bo tylko sponsoring jest z mojej strony ,a korzystają inni;):)boisko jest wykorzystywane ,natomiast basen kupiłam w najmniej odpowiednim momencie, kiedy tropiki już się skończyły i jak na razie nikt nie ma odwagi do niego wejść ,.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, witam się pourlopowo:D Było super- wróciliśmy opaleni, wypoczęci i nagadani ze znajomymi:lol2:

Jutro będę u Ciebie wszystko nadrabiać, bo dzisiaj już wymiękam.

Buziaki:hug:

 

Fajnie ,że wróciłaś pełna energii i zadowolona:hug:ja jeszcze j w poniedziałek muszę się pobujać w pracy ,,,uwierz mi ,ze już z sił opadam i ten urlop jest jak zbawienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko przyszłam życzyć jak najwięcej wolnych dni :lol:

 

Zlew piękny, można prosić zdjątko z większej perspektywy? :rolleyes:

 

Udanego weekendu

 

Aga ,byczyć się będę cały miesiąc ,myślę ,że odpocznę na tyle ,by z chęcią do pracy wrócić ,bo jak na razie mam alergię na słowo praca:D

 

Zrobie Ci zdjęcie zlewu ,choć muszę przyznać ,że pomimo tego iż jest największy z możliwych 86 cm to na naszej wielkiej bramie cmentarnej ginie....:lol2:trochę żałujemy z m ,że nie umieściliśmy go w takiej wnęce .. jak jest po drugiej stronie ...mogłam to jeszcze lepiej przemyśleć ....ale cóż jest jak jest i cieszymy się z tego ,ze kolejny etap za nami.Jak mur obrośnie roślinnością to myślę ,że efekt zdecydowanie bedzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś co tam taki basen jak mój.....,waisiek to ma basen,że szczęka opada...ciekawa jestem jaki był casłkowity koszt tej inwestycji, może wiesz?Podczas takich upałów jest niezastapiony.córka moczy sie cały dzien ,a my po pracowitym dniu też z przyjemnoscia korzystamy...ten model jest wypróbowany,,,ma go moja siostra i poleciła mi go.kupiłam go w Practicerze ..była fajna promocja.Przed montażem wyrównaliśmy teren uporzadkowalismy, ubiliśmy.Najlepiej bylo by zrobic betonową wylewkę ,ale do konca nie jestem pewna ,czy to miejsce bedzie ostateczne.Polecam ci ten model ,jest naprawde profesjonalny i spokojnie nawet mozna w nim popływać :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatko ,to nie jest duży problem.Raz w tygodniu wrzucamy tabletkę z chlorem,raz w tygodniu płyn przeciw algom a resztę załatwia filtr,który jest w wyposażeniu(pompa pracuje 5 godzin dziennie).No i m czyści dno odkurzaczem:D w razie potrzeby.I to wszystko ...woda jest czyściutka i klarowna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...