Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja z kolei mam parę małych stópek(siostrzenice w gościnie)które biegają non stop od trampoliny ,do salonu zahaczając w międzyczasie o basen.:)a ja działam z tym żwirem aż sobie ramię naderwałam...ale już jest o niebo lepiej i z tarasem i z ramieniem:)w końcówce sierpnia będę robić ścieżki i resztę gruntu obsieję trawą ...w przyszłym sezonie będzie lux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko, więc trafiłam, ze wyjazd blisko.:wiggle: Uważajcie tylko na te biura podróży, bo co rusz któreś bankrutuje:bash: :mad:

Całe szczęście, że z ramieniem lepiej- Ty to szalona jesteś- sama żwir dźwigałaś?:jawdrop::jawdrop:

Ciekawa jestem tej Twojej szafy- na pewno będzie piękna:rolleyes::rolleyes: Ja nie wiem czy nie przyoszczędzę na szafie w wiatrołapie i nie zamówię w Ikei Pax. Odpowiadają nam jej wymiary i przede wszystkim wysokość- prawie 240cm. Te gotowe są znacznie niższe. Do wiatrołapu chcemy jasną, bo to małe pomieszczenie i chyba nie ma sensu robić tam ciężkiej dębowej. Jeszcze pomyślę, ale we wrześniu też chcemy coś zamówić:wiggle:

Mam nadzieję, ze jeszcze wpadniesz wieczorkiem, paaaa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście z tymi biurami to ostatnio niezła jazda jest:mad: niby jedziemy z renomowanego biura ,ale taka wewnętrzna niepewność jest.:rolleyes:i po co człowiek sobie sam taki stres robi ?:bash:

Dzisiaj poczyniłam parę zamówień co by nas to przybliżyło do końca budowy .m.in.bruk na ścieżki..majster ma przyjść po 20 stym sierpnia,by je dokończyć .A sypialniana szafa jest prawie identyczna z tą ,którą zamieściłam w inspiracjach....mam tylko jeszcze problem z wyborem koloru...próbki mają dotrzeć w tym tygodniu:)

A z ikei ja też parę razy korzystałam i nie narzekam..Muszę te paxy pooglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko poszukam tego klosza, ale łatwo nie będzie:bash: Co Ty robiłaś z tą paterą?:D

Najlepiej będzie jak od razu zapytasz bezpośrednio w Voxie- może jest możliwość zamówienia samego klosza? przecież dla nich też ktoś to robi.

Ja poszukam, ale to zawsze będzie inny. Najbliższy rozmiarami jest taki z Krosna

http://sklep.krosno.com.pl/klosz-na-patere-28cm-fiesta-produkt-449.html

 

ale trzeba by go osobiście przymierzyć, czy będzie pasował, bo jest o 1 cm większy...

 

 

Szafa na pewno będzie śliczna, jak wszystko co wybierasz. Koloru jestem ciekawa bardzo.:D

Dobrze, ze chcesz zakończyć robić te ścieżki, bo to zawsze jest bałagan. Ja na przyszły rok nastawiam się na taras, bo ten nasz kamieniarz ma taaakieee terminy, ze ho ho:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko poszukam tego klosza, ale łatwo nie będzie:bash: Co Ty robiłaś z tą paterą?:D

Ano wczoraj się tak zdenerwowałam porażką siatkarzy ,że podczas mycia klosz jakoś wymknął mi się z rąk.:DBoże jak byłam zła ,,,do dzisiaj mnie trzymało...:D

 

Najlepiej będzie jak od razu zapytasz bezpośrednio w Voxie- może jest możliwość zamówienia samego klosza? przecież dla nich też ktoś to robi.

Ja poszukam, ale to zawsze będzie inny. Najbliższy rozmiarami jest taki z Krosna

http://sklep.krosno.com.pl/klosz-na-patere-28cm-fiesta-produkt-449.html

 

ale trzeba by go osobiście przymierzyć, czy będzie pasował, bo jest o 1 cm większy...

 

Kochana nie była bym sobą jakbym już wszystkich salonów nie obdzwoniła.:lol2:...w Voxie nie da rady kupić samego klosza ,natomiast w Krośnie zrobią co mogą ...

Szkopuł w tym ,ze ta patera ma wystający rowek o średnicy akurat 28cm ,w związku z czym klosz musi być ciut większy ,albo mniejszy od 28cm:mad:zawsze muszę mieć jakieś schodki:yes:ale miły pan z fabryki obiecał ,ze postara się coś dla mnie zdobyć ,może wydmuchają go na wymiar:lol2:

 

 

 

 

Szafa na pewno będzie śliczna, jak wszystko co wybierasz. Koloru jestem ciekawa bardzo.:D

Dobrze, ze chcesz zakończyć robić te ścieżki, bo to zawsze jest bałagan. Ja na przyszły rok nastawiam się na taras, bo ten nasz kamieniarz ma taaakieee terminy, ze ho ho:mad:

 

Szafa chodzi mi po głowie w gołębim kolorze ,ale zobaczymy jak przyjdą próbki...

 

bruk zamówiłam ,nie ma odwrotu...:yes:ale resztę działki we wrześniu obsiejemy trawą i wreszcie będzie porządek...a rabatki będę sobie robić sukcesywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wczoraj się tak zdenerwowałam porażką siatkarzy ,że podczas mycia klosz jakoś wymknął mi się z rąk.:DBoże jak byłam zła ,,,do dzisiaj mnie trzymało...:D

 

Po takich meczach nie powinnaś brać żadnego szkła do rąk:lol2::lol2:

 

 

ale miły pan z fabryki obiecał ,ze postara się coś dla mnie zdobyć ,może wydmuchają go na wymiar:lol2:

 

To całe szczęście, bo ja się rozejrzałam i dokładnie 27 cm to nigdzie nie ma:cry::cry: O średnicy 29 cm jest cała patera z kloszem też z Krosna, ale nie wiem czy warto...

http://sklep.krosno.com.pl/patera-z-kloszem-29cm-servo-produkt-143.html

 

 

 

Szafa chodzi mi po głowie w gołębim kolorze ,ale zobaczymy jak przyjdą próbki...

Oooo to ciekawy kolorek:yes:

 

 

bruk zamówiłam ,nie ma odwrotu...:yes:ale resztę działki we wrześniu obsiejemy trawą i wreszcie będzie porządek...a rabatki będę sobie robić sukcesywnie

Pewnie, z rabatkami to najmniejszy problem. Najważniejsze, to pozbyć się bałagani i wszelakich robót fachofcóff:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich meczach nie powinnaś brać żadnego szkła do rąk:lol2::lol2:

:lol2:,no właśnie..no może tylko takie z zawartością procentów i już nie ruszać się z fotela

:D

 

 

To całe szczęście, bo ja się rozejrzałam i dokładnie 27 cm to nigdzie nie ma:cry::cry: O średnicy 29 cm jest cała patera z kloszem też z Krosna, ale nie wiem czy warto...

http://sklep.krosno.com.pl/patera-z-kloszem-29cm-servo-produkt-143.html

 

cena atrakcyjna ,,,ta moja kosztowała 249zł . Zobaczę co mi odpowiedzą ,mieli przeszukać magazyn:yes:ostatecznie może być też 30cm i 26 jeszcze nie było by żle.

 

 

 

 

Oooo to ciekawy kolorek:yes:

tak sobie pomyślałam ,ze do tych moich niebiańskich niebieskości byłby akurat ...w sumie to wybrałam cztery kolory ...zobaczę próbki ,to będzie łatwiejszy wybór

 

 

Pewnie, z rabatkami to najmniejszy problem. Najważniejsze, to pozbyć się bałagani i wszelakich robót fachofcóff:D

święte słowa

 

a widziałaś już moje latarenki zewnętrzne ,,,fotki już są zw dzienniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:,no właśnie..no może tylko takie z zawartością procentów i już nie ruszać się z fotela

:D

 

:lol2: zgadzam się:lol2:

 

 

 

cena atrakcyjna ,,,ta moja kosztowała 249zł . Zobaczę co mi odpowiedzą ,mieli przeszukać magazyn:yes:ostatecznie może być też 30cm i 26 jeszcze nie było by żle.

Beatko atrakcyjna, bo to samo szkło, nie to co twoja piękna cyna:D Poczekaj, może zrobią Ci odpowiedni albo znajdą w magazynie:yes:

 

 

tak sobie pomyślałam ,ze do tych moich niebiańskich niebieskości byłby akurat ...w sumie to wybrałam cztery kolory ...zobaczę próbki ,to będzie łatwiejszy wybór

 

I bardzo dobrze pomyślałaś:yes: Dobierz tylko najładniejszy odcień i będzie miodzio

 

 

 

a widziałaś już moje latarenki zewnętrzne ,,,fotki już są zw dzienniku

 

O raju, nic nie widziałam dzisiaj- lecę zobaczyć, bo zaraz idę do domku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam i..... padłamhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gifhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gif Są absolutnie fantastyczne i bardzo wpisały się w styl Waszego dworku:yes::D

Tarasik prezentuje się ślicznie i w ogóle nic tylko pozazdrościć:p:lol2::hug:Macie gdzie odpoczywać w luksusach:D

A teraz lecę do domku, paaaa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zewnętrzne doskonale sie wpasowuja w klimat Waszego dworku. Świetnie to wszystko razem się komponuje :D

 

 

Poieważ teraz jestem w temacie mebli kuchennychdzisiaj jeszcze raz "przerabiajłam " Twoją kuchnię...jest naprawde super...Zerknij na pw, bo mam zapytanie :)

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne latarenki :)

Beatko, jak tam staw? Nie pokazujesz go wcale, a pewnie jest piękny.

Co w ogóle słychać w ogrodzie?

Moniu ze stawem mamy duże kłopoty jeżeli chodzi o wodę .. pisałam już Wam kiedyś o tym ,że bliskość odkrywki węgla brunatnego i susza spowodowały obniżenie się wód gruntowych. W ubiegłym roku stawy w okolicy się napełniły i dlatego wróciliśmy do tematu kopania stawu. W tym roku znowu woda zniknęła .W tej chwili mamy dość kosztowną kałużę :D:(Mąż zdecydowany jest na kopanie studni głębinowej ,ale ja stawiam veto ,przynajmniej nie w tym roku. Na razie jest jak jest ,zobaczymy w przyszłym sezonie,,jeżeli wody nie będzie to pewnie będziemy kopać . A w ogrodzie póki co rośnie to co wsadzone ,a reszta będzie uzupełniana jesienią ,jak już uporamy się ze ścieżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super latarenki!:lol: Tylko jak Ty je włączasz? Bo kabelki zamiast pstryczków widzę;). Buziaki zostawiam:).

 

Rasia ,u nas to wszystko idzie langsam , musi swoje odczekać . Na razie zawisły latarnie ,a pstryczki "niewiemkiedy".Poki co można zapalać od wewnątrz:D

Teraz mamy inne zmartwienie...jeden z naszych psiaków nałykał się kości i ma niemożebną obstrukcję .Walczymy już kilka dni co dzień lewatywa i nic... na szczęście wetów mam dwóch pod ręką ,robią co mogą ...jeżeli dzisija nie puści to trza będzie ciąć .:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ,u nas to wszystko idzie langsam , musi swoje odczekać . Na razie zawisły latarnie ,a pstryczki "niewiemkiedy".Poki co można zapalać od wewnątrz:D

Teraz mamy inne zmartwienie...jeden z naszych psiaków nałykał się kości i ma niemożebną obstrukcję .Walczymy już kilka dni co dzień lewatywa i nic... na szczęście wetów mam dwóch pod ręką ,robią co mogą ...jeżeli dzisija nie puści to trza będzie ciąć .:(:(

Oj:(. To trzymam kciuki za szybkie i bezoperacyjne zakończenie sprawy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...