Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

NARESZCIE DORWAŁAM SIE DO INTERNETU :D:D:D:D:D

 

Napiszę tutaj, żeby podziękować Beauty za pw, bo po ostatnich trzykrotnych powtórkach nie wiem ci się może zdarzyć...Na pw tez poślę :yes:

 

Życzę udanego wypoczynku

pozdrówka

Edytowane przez Amtla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko nadrobiłam :lol:

 

Jak psisko się czuje???

Ale jak czytam to chyba obyło się bez żadnych zabiegów? :hug:

 

Lampy na zewnątrz rewelka, podkreślają styl domu :yes:.

Taras niezmiennie piękny, ta kostka ma świetny wzór.

 

Dobrze zrozumiałam że 2 km od Ciebie jest identyczny dom? tylko czekać na murek z fontanną :lol2:

Żartuję oczywiście :hug:

Ale można na to też spojrzeć z innej sgrony, macie świetny dom i komuś się tak spodobał że nie mógł się powstrzymać ;)

 

 

Wszystko przeczytałam nie wiem czy o wszystkim napisałam bo Igi właśnie kończy mi moj ranny czas przy necie dobierając się do lapka ;)

 

kiedy na ten urlop jedziesz ?

a może już jesteś ? :rolleyes:

jeśłi tak to wypoczywaj i ładuj baterie!!!!!

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

ale historia z tym psem:( Całe szczęście, ze wszystko dobrze się skończyło:wiggle:

Co ja tu czytam o blokadzie dziennika?:mad: Nawet mi się nie waż:mad::no:

Rozumiem, że gdzieś sobie polecieliście- w takim razie mega udanego wypoczynku, nie spal się za bardzo:lol2: i wracaj do nas szybciutko Beatko:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

nie spal się za bardzo:lol2:

 

za póżno:lol2:właśnie to zrobiłam...wyglądam jak skwarek...pomimo olejków z wysokimi filtrami

i wracaj do nas szybciutko Beatko:hug:

 

już jestem ,ale niezadługo znowu wyjeżdżam...póki co szykuje się na wesele ...mam nadzieje ,że ostatnie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłam zobaczyć fotorelację z wyjazdu :lol: :popcorn:

 

Buziaki

Natrzaskałam 450 zdjęć ...nie wiem które wybrać ,....chcąc pokazać urok miejsca ,które odwiedziłam musiałabym pokazać wszystkie

 

 

Edit o ja nie wychowana , nie zapytałam jak urlop, wypoczęta? :hug:

 

wypoczęta oj wypoczęta ...żal było wracać :yes: nacieszylam oczy przepięknymi widokami...na jakiś czas starczy.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałam się przywitać jako stała "podglądaczka" Twojego dziennika i od razu mam do Ciebie pytanie. Ponieważ stoję przed wyborem okien i jestem strasznie napalona na okna drewniane takie stylizowane jak Twoje w związku z czym mam pytanie (domyślam się, że twoje okna też drewniane) jak sprawdzają się w użytkowaniu. Czy dzieje się coś z powłoką, którą są pomalowane. Szczerze powiem, że staram się przekonać mojego męża, ale on twierdzi, że z takimi oknami będzie tylko dodatkowa robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z rewizytą - komentarze przede mną, ale dziennik zaliczony!

Kuchnia - kocham Twoja kuchnię, masz wszystko na czym ja postanowiłam "oszczędzić". Boazeria w łazience - cudo! Też mi sie marzyły te plytki - i tez widmo zmieszczenia się w kosztorysie wygrało ;)

Piękny dom - z rozmachem i stylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, fajnie, ze już jesteś:D Kochana trzeba było uważać z tym opalaniem bo to niezdrowe:lol2::mad:

A gdzie byliście, jeśli to nie tajemnica?:D No i czekam na fotki:popcorn::popcorn:

My na długi weekend wybyliśmy na Mazury z paczką znajomych- było super:yes::cool:

A we wrześniu zapowaiadają nam się co tygodniowe rożne imprezy- i u znajomych i rodzinne- szału kmożna dostać:sick:

Buziaki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wiem co się dzieje,ale pomimo tego ,ze mam urlop to czasu mam zdecydowanie mniej...szczególnie na fm...nie nadążam....a może to zła organizacja jest temu winna?:yes:

iskannowitam nową koleżankę !!:Doczywiście dziękuję ,za wszystkie ochy:yes:i zapraszam częściej...

karolku i aguś ano się wywczasowałam i na tym jeszcze nie koniec... zaszalałam i urlop mam do końca miesiąca ..a w sobotę se poszaleję na weselu...pazurki mam już zrobione (przynajmniej mam wymówkę ,żeby chwastów nie wyrywać:D] kolorek na włosach zrobiony, tudzież obcięcie:yes: nagnioty na stopach wymoczone w morskiej wodzie ,piling piaseczkiem wykonany ...tak ,że można powiedzieć na imprę jestem przygotowana.:yes: A zdjęcia może jakieś wkleję jutro ,,a dzisiaj tylko jedno... może ktoś zgadnie gdzie byłam?:lol2:

 

http://img10.imageshack.us/img10/1760/p1080942u.jpg

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko Hop Hop jesteś ???

 

Uff po tym urlopie to tak się obładowałam robotą,że nawet czasu i sił na fm nie starcza :mad::mad: ... ale ale ... ogóreczki zrobione, grzybki zrobione ... wyszło tego coś około 80 słoików, więc zimą będzie co pałaszować :yes::yes:

 

A Ty kochana też widzę urlop pracowicie spędzasz :D ... wyjazd, weselicho ... mów nam tu szybko jak po wczasowaniu, jak po balowaniu ... bo my tu strasznie niecierpliwe jesteśmy ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biutka :p ogónlie rzecz ujmując to szału nie ma z tymi wczasami (pustynia) ... Ja ( jako szowinistyczo-seksistowska męska świnia)wolałbym oglądnąć fotki twoich stópek , kolorek na włosach, no i obcięcie, aa jeszcze pazurki (muszą być pewno ostre):p:p:p A ty się chwastami nie przejmuj:no: do tego jest podgatunek męski , zwany potocznie małżem :lol2: Pozdr. dla ..B.B.CH Edytowane przez doctor.jk
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/i]

Właśnie gdzie foty. Beatka znów gdzieś zniknęła a my tu czekamy :popcorn:

 

Spoko spoko, Beatka jeszcze z wesela nie wróciła ... Swoja drogą to niezła z niej impreziara ,Ale jakiego ona musi mieć twardego mężcizna

to musi być napewno samiec Alfa:lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez doctor.jk
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,witam! oznajmiam ,że już jestem i teraz to już dłuższy czas na tyłku posiedzę :yes::Dw ostatnich dniach urlopu eksplorowałam Podlasie...pozwiedzałam ,odpoczęłam i mam nadzieję - naładowałam pozytywną energią ,co mam mi starczyć na dłuuuugie miesiące.Dziękuję ,że zaglądacie,co oznacza ,że nie zapomnieliście o mnie , a to bardzo cieszy.W końcu zdjęcia jakieś zamieszczę ...nie sposób zamieścić wszystkie ,bo mam ich setki, :Dale spróbuję kilka wybrać ,aby pokazać parę pięknych miejsc ,które odwiedziłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...