Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko zdjęcia pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękne :yes:.

 

 

A Ty kochana nie denerwuje się :no: , szkoda tracić naładowane baterie na takich zdzierców :sick:

Najważniejsze że wywalczyłaś ustaloną kwotę (tylko czemu to musi zawsze kosztować tyle nerwów :bash:)

 

 

Miłego dnia :hug:

Aga ,nawet sobie nie wyobrażasz jak mi skoczyło ciśnienie...gdyby nie to ,że panowie czekali na materiał,to gotowa byłam z tego bruku zrezygnować .Nawet znaleźliśmy go już w necie ,ale byłby na miejscu dopiero za tydzień .a mi majstry wyfruwają do Niemcowni i zależało mi na czasie...

Musze skoczyć do Ciebie ,bo na pewno postępy budowlane szalone poczyniłaś ...

Również miłego dnia Ci życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga .jeszcze dopytam o te plamy ...one były takie matowe?dzięki za specyfik ... jest chyba ostatnia deską ratunku.Gdzieś ostatnio wyczytałam ,że takie plamy można potraktować sokiem z cytryny przez krótką chwile ...ale jakoś się boje ...

 

No i dzięki za pochwałę ścieżek ...Mnie też się bardzo podobają ...dzisiaj już coś więcej widać ...

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, dotarłam i do Ciebie:rolleyes: Nawet nie mam czasu odpisać u siebie:bash: a dodatkowo mój dość drogi laptop znowu nawalił i piszę ze starego jak kura pazurem:bash:

 

Widoki z fotek boskie:jawdrop::jawdrop: i Ty cała piękna, opalona:wiggle:Zazdraszczam:cool:;)

Ścieżka piękna Wam powstaje, a kiedy będzie koniec tych prac? Na szczęście wrzesień mamy dość ładny w tym roku:wiggle:

Co jeszcze słychować?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO Aguś się odnalazła!Kochana fajnie ,że jesteś ....

 

U mnie niestety zaczęła się szara rzeczywistość ;)przyzwyczaiłam sie już do nicnierobienia a tu trza było wrócic do pracy,,ale cóż potrzeby też są więc trza na ich zaspokojenie jakoś zarobić .;) Na razie w najbliższej perspektywie musimy skończyć ścieżki. Jeżeli pogoda dopisze to mam nadzieję ,że skończymy w przyszłym tygodniu...:)efekt już mnie zadowala ,a jak przyjdą jakieś roślinki to już będzie bosko.Najważniejsze ,że ten bajzel po budowlany mi już zniknie z oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

jestem jestem, ale widzisz o jakiej porze:eek: O pracy to nawet mi nie mów, gdyż pracujemy teraz jednocześnie nad dwoma sporymi projektami i nie mam czasu się w ... głowę podrapać:offtopic: Mam nadzieję, że już niedługo to się skończy, bo nie znoszę pracować pod presją czasu:bash:

ścieżki skończycie na pewno- wracają upały:wiggle: No pięknie będziesz miała:cool:\

Uciekam, bo późno, miłego weekendu:bye::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku,to Ci współczuję ...ale jeżeli Twoje wysiłki będą miały odzwierciedlenie w finansach,to jakoś wytrzymasz.....:hug:

U nas wczoraj trochę padało więc prace przystopowały, ale dzisiaj już mocno grzeje słoneczko i chłopaki pracują ... trochę się zmieniła koncepcja i m musiał pojechać po trochę kostki granitowej.Początkowo chodniki miały być tylko z bruku ,ale po zastanowieniu stwierdziliśmy ,że będzie taki trochę za czerwony dywanik i przydało by się go rozjaśnić kostką granitową ...będzie wówczas jakieś nawiązanie do tarasu. Zresztą co chwile coś nowego dochodzi .. a to .kupiliśmy takie lampy chodnikowe do podświetlenia murka..a to namówiliśmy majstra do wykonania bocznych schodów wejściowych i do pom.gosp.Mam nadzieję ,że w przyszłym tygodniu zdąży wszystko zrobić ,bo wyjedza do Niemiec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O miła Pani, ja zgadywać nie będę - poproszę o prawdę, gdzie się tak wypoczywa?

 

 

Fotki cudniaste, kto ma takie oko ? O osobach na fotach, to się już nie wypowiem :):):)

 

Bardzo, bardzo podoba mi się ten widok z okna,: ścieżka, murek, furtka...tak z głową to zaplanowałaś......

 

A w naszym kraju, to wszędzie trzeba z głową chodzić, bo obedrą ze skóry bez skrupułów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogórki goralskie

 

5kg ogórków

8 łyżek soli

6 łyżeczek chili w proszku

16 łyżek oleju

3 główki czosnku (nie pomyl z ząbkami tak jak moja ciotka - wyszły mdłe)

1.20kg cukru

3 szkl. octu 10%

 

Średniej wielkości ogórki umyć i pokroić w kawałki 3-5cm( ogórek na 3 lub 4 kawałki).

Posypać je solą i pozostawić na 12 godz ,aby puściły sok.

Wylać ten sok i wycisnąć na te ogórki 3 główki czosnku.

Ugotować zalewę z octu i cukru i wystudzić ją. ( można dzień wcześniej)

Na patelnię wlać 16 łyżek oleju i wsypać 6 łyżeczek chili, podgrzać , a następnie wystudzić , wlać do zalewy z cukru i octu i zalać tym ogórki ( uprzednio przygotowane)

Zostawiamy to na 24 godz. od czasu mieszając, aby wszystkie ogórki przeszły tą zalewą (ogórki pomarszczą się)

Po tym czasie układamy do słoików(razem z tą zalewą) i odstawiamy do spiżarki.

Słoików nie pasteryzujemy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łóżka ten kolor będzie pasował idealnie ,,,ale w sumie mnie musi pasować ...:)w moim odczuciu wszystkie te kolory są dobre ,ale w końcu muszę się na coś zdecydować ..no i jeszcze dochodzi wybór tego drugiego koloru ,bo myślę ,że szafa zyskuje na wyglądzie jednak z "lampaskami":D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

właśnie skończyłam ślęczenie nad projektem:bash: w międzyczasie coś podopisywałam na forum i dotarłam do Ciebie na chwilunię.

U nas też szafa na tapecie, ale do wiatrołapu, raczej coś tańszego i zwykłego- szczegóły u mnie:)

Twoja będzie piękna, pakowna i szykowna. Co do koloru, to strasznie trudno coś doradzić, bo zdaję sobie sprawę, że nie są realne na monitorze. Tak na pierwszy rzut oka, podoba mi się ten 3 od lewej- lekko taupe chyba...:) A Ty który wybrałaś?

 

U nas dzisiaj lało cały dzień- mam na dzieję, ze w weekend pogoda się polepszy, bo mamy dwie imprezy- w sobotę idziemy na degustację wina i koncert- urodziny pewnej knajpki, a w niedzielę przyjeżdża do nas mamy brat, który właśnie przyleciał z USA po kilku latach nieobecności:)

 

Uciekam- dobrze, że jutro idę do firmy tylko na chwilę po południu, bo inaczej bym nie wstała:eek: Paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty,

 

 

bardzo mi trudno wypowiedzieć się co do koloru, ponieważ mój monitor przekłamuje. Wiem, że inaczej wyglądają w aparacie inaczej po zgraniu na kompa. Dlatego dobieram to do odnośników. Nie wiem, czy odniesieniem u Ciebie ma być łóżko czy ściany ? Ale faktycznie, patrząc na próbki - są one tak delikatne i przyjemne, że każdy będzie pasował. Teraz tylko kwestia z jakim odcieniem będziesz się czuła najlepiej otwierając rano oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...