Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz dziewczyny doradźcie mi ,co ja mam posadzić wokół placyku basenowego .Póki co jest to plac pod basen ,ale przypuszczam ,że może w przyszłości jak już nam się ten basen znudzi to może powstanie tam jakaś altana.W tej chwili chciałabym coś dookoła posadzić ,ażeby ukryć architektonicznie paskudny basen i jednocześnie nie zasłaniać słońca ...co byście tam widziały?chyba nie jakieś krzewy jednakowe ,co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwendam się po innych wątkach to i siebie coś skrobnę :)

Anetko ,mugatko ,dzięki za pochwały:hug:każda realizacja pomysłu niesamowicie cieszy i docenienie naszego wysiłku przez osoby postronne dają niesamowitą moc i sporą porcję energii,dzięki! Najgorsze jest to ,ze pomysłów jeszcze parę mam ,ale budżet się drastycznie uszczuplił i trza się z realizacją wstrzymać ;)a tu jeszcze straszą spowolnieniem:D:D

Gosiu, pomyślałam sobie,że zrobię nasadzenia wzdłuż siatki ,która jest oddalona parę metrów od placyku.Myślałam o świerkach serbskich ,jakiś cisach ,może tez tujach ,sadzonych w grupach i podsadzę liściastymi ...m.in.dereniami .Czy te białe maja zimą czerwone łodygi..? jeśli tak to fajnie wyglądały by przed zagajnikiem brzozowym ...już je tam widzę na tle białych pni brzóz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwendam się po innych wątkach to i siebie coś skrobnę :)

Anetko ,mugatko ,dzięki za pochwały:hug:każda realizacja pomysłu niesamowicie cieszy i docenienie naszego wysiłku przez osoby postronne dają niesamowitą moc i sporą porcję energii,dzięki! Najgorsze jest to ,ze pomysłów jeszcze parę mam ,ale budżet się drastycznie uszczuplił i trza się z realizacją wstrzymać ;)a tu jeszcze straszą spowolnieniem:D:D

Gosiu, pomyślałam sobie,że zrobię nasadzenia wzdłuż siatki ,która jest oddalona parę metrów od placyku.Myślałam o świerkach serbskich ,jakiś cisach ,może tez tujach ,sadzonych w grupach i podsadzę liściastymi ...m.in.dereniami .Czy te białe maja zimą czerwone łodygi..? jeśli tak to fajnie wyglądały by przed zagajnikiem brzozowym ...już je tam widzę na tle białych pni brzóz....

 

Dereń biały: http://www.aip.az.pl/ogrod/index.php?wyp=200&wyk=0&strona=&sortuj=krze&go=pokaz&plik=deren_bialy jest świetny, ale mi byłoby szkoda zasłaniać pnie brzóz, (dla mnie jednych z najpiękniejszych drzew na świecie:cool:) Ale zimozielone absolutnie od strony płotu i to, że w grupach bardzo mi się podoba:).

 

Ps. Znowu jakaś Laska podszywa się pod Ciebie;) :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu,dzięki za info.Już wiem ,ze te derenie na pewno u mnie zagoszczą ...też bym nie chciała zasłaniać brzóz ,bo one same w sobie są piękne,ale jak zobaczyłam to zdjęcie .....echchch.no cóż sama zobacz

 

http://files.myopera.com/ErosmanTR/albums/5797782/Red Twig Dogwood and Aspen Trees, Klamath Basin, Oregon.jpg

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...