Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny dziękuję za wszystkie glosy.. zdaję sobie sprawę ,że trzeba te nóżki dopasować do reszty ,ale jest mi niesłychanie ciężko ze względu na totalny eklektyzm:Dsame oceńcie ..nie wiadomo do czego tu dopasować jak w salonie jest tyle różnych nózek:lol2:

 

 

podnóżek ma być do tego fotela

http://imageshack.us/a/img703/3420/p1090995e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

dopiero znalazam chwilkę na pisanie:(

Nabytki jak zwykle świetne:o super świecznik, a kinkiety WOW:o rzeczywiście mogłaś kupić więcej- chociażby dla mnie, chociaż nie mam już gdzie ich powiesić:no::lol2:

Ścieżka w ogrodzie prezentuje się bosko:yes:

Ale u Ciebie się dzieje- aż nie wiem o co chodzi:D

 

W sprawie pufy, to ja nie widzę w dzienniku żadnej fotki, więc nie wiem co Ci doradzić...

Ogólnie nie przepadam za giętymi, chyba nawet nic z giętymi nie mam w całym domu, ale kto wie, może do Twojej będą pasować, ale muszę zobaczyć fotkę:yes:

Osobiście preferuję takie nóżki jak w tej ławeczce

http://www.wobeline.pl/p/pl/2413-594/szezlong+savannah+jennifer+collection.html

 

Z newsów u nas- zamówiłam dzisiaj szafę:wave: Może się uda ją mieć do końca października.

Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,dzięki za wpisik:hug:

Będę polować na kolejną akcję obniżkową w AD.9Kolejna w styczniu()Panowie mnie już tam znają i ostatnio co chwila wyciągali coś fajnego z zaplecza....nie ukrywam ,że kinkiety podobały mi się wszystkie...no cóż nie można mieć wszystkiego:DNie uwierzysz ,ale ja te kinkiety kupiłam po 134zł (mosiądz)

Cieszę się bardzo ,ze zdecydowałaś się już na szafę ...w jakiej firmie ostatecznie zamówiłŚaś?3 tyg to niewiele ,szybko zleci ...a jak abędzie radośc .. taka pakowna .szafa w wiatrołapie bardzo się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,dzięki za wpisik:hug:

Będę polować na kolejną akcję obniżkową w AD.9Kolejna w styczniu()Panowie mnie już tam znają i ostatnio co chwila wyciągali coś fajnego z zaplecza....nie ukrywam ,że kinkiety podobały mi się wszystkie...no cóż nie można mieć wszystkiego:DNie uwierzysz ,ale ja te kinkiety kupiłam po 134zł (mosiądz)

Cieszę się bardzo ,ze zdecydowałaś się już na szafę ...w jakiej firmie ostatecznie zamówiłŚaś?3 tyg to niewiele ,szybko zleci ...a jak abędzie radośc .. taka pakowna .szafa w wiatrołapie bardzo się przyda...

 

Hej Beatko,

no to masz już super znajomości w tym AD:lol2: Kinkiety kupiłaś w niesamowitej cenie:jawdrop:Nam brakuje tylko jeszcze jeden w garderobie, ale tam musi być chrom i dwie żarówki... Muszę się za czymś rozejrzeć. :yes:

 

Zdecydowaliśmysię na pewną firmę z południa pl- polecił mi ją nasz stolarz od kuchni. On jest teraz bardzo zajęty- ma mnóstwo kuchni do zrealizowania i nie miał czasu na naszą szafę... mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. Jeśli chcesz namiar, to wyślę Ci na priv-daj znać.

Wybraliśmy olchową. W sumie niezła cena wychodziła też za dębową, ale sam facet nas przekonywał, ze nie ma sensu, skoro ma być malowana na kryjącą biel/ecru Czekam jeszcze na próbki koloru.. Teraz ja się będę bujać z tym kolorem, jak Ty kilka dni temu:lol2:

 

No nic , wracam do roboty:mad:

Miłego dnia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie całkowicie zakręciłaś z tymi nóżkami :yes: Czy będzie tak obity jak fotel? Jednak skoro ma stać przy fotelu to dobierałabym nóżki do fotela..

 

Amtluś , tak ten podnóżek będzie stał przy tym fotelu i obicie będzie identyczne.Fotel ma nóżki proste ,ale przez fartuch z tkaniny ich nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

no to masz już super znajomości w tym AD:lol2: Kinkiety kupiłaś w niesamowitej cenie:jawdrop:Nam brakuje tylko jeszcze jeden w garderobie, ale tam musi być chrom i dwie żarówki... Muszę się za czymś rozejrzeć. :yes:

 

Zdecydowaliśmy się na pewną firmę z południa pl- polecił mi ją nasz stolarz od kuchni. On jest teraz bardzo zajęty- ma mnóstwo kuchni do zrealizowania i nie miał czasu na naszą szafę... mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. Jeśli chcesz namiar, to wyślę Ci na priv-daj znać.

Wybraliśmy olchową. W sumie niezła cena wychodziła też za dębową, ale sam facet nas przekonywał, ze nie ma sensu, skoro ma być malowana na kryjącą biel/ecru Czekam jeszcze na próbki koloru.. Teraz ja się będę bujać z tym kolorem, jak Ty kilka dni temu:lol2:

 

No nic , wracam do roboty:mad:

Miłego dnia:hug:

masz rację ,skoro szafa będzie malowana kryjącą farbą to nie ma sensu zamalowywać dębu.Ja tez będę miała olchową .W łazience też mam olchę i nic się nie dzieje...przyślij mi adres i cenę na priv ..może jeszcze coś domówię ?:D

A wyboru koloru nie zazdroszczę ,ja się kilka dni z tym bujałam ...miałam próbki porozkładane na przeciw łózka ,więc tuż po przebudzeniu byłam zmuszona na nie patrzeć. ...

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ,skoro szafa będzie malowana kryjącą farbą to nie ma sensu zamalowywać dębu.Ja tez będę miała olchową .W łazience też mam olchę i nic się nie dzieje...przyślij mi adres i cenę na priv ..może jeszcze coś domówię ?:D

A wyboru koloru nie zazdroszczę ,ja się kilka dni z tym bujałam ...miałam próbki porozkładane na przeciw łózka ,więc tuż po przebudzeniu byłam zmuszona na nie patrzeć. ...

 

Hej Beatko,

 

dobrze wieczorkiem skrobnę Ci privka z danymi, ale nie spodziewaj się Bóg wie czego:D Facet robi tą szafę wg moich wytycznych i sama nie wiem co z tego wyjdzie. Ryzyk fizyk, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije http://www.sherv.net/cm/emoticons/drink/smiley-face-making-cocktail.gif:lol2:

 

A ja myślałam, że zamówiłaś dębową szafę:) Ale olcha tez jest super i zupełnie wystarczy na szafę.

Na kolory nadal czekam:sick:

Miłego popołudnia:wiggle:

 

ps. Dobrze, ze wybrałaś proste nóżki do pufy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Beauty, dobrze że wybrałas te proste nóżki ,i przez to zakończyłaś ten thriller "Pufka 5". Nic nie mówie:rolleyes: ale napięcie było :p troszkę scenariusz bym rozszerzył o dobór nózek pufki, do nózek właścicielki , ale to wymagałoby dalszej dokumentacij fotograficznej :lol2::lol2::p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę scenariusz bym rozszerzył o dobór nózek pufki, do nózek właścicielki , ale to wymagałoby dalszej dokumentacij fotograficznej :lol2::lol2::p

 

To jest dobry pomysł ,,nie wpadłabym na to:Dale utwierdziłeś mnie w przekonaniu ,ze dokonałam dobrego wyboru ,,,moje nogi wprawdzie nie pierwszej młodości ,ale w miarę proste są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

dobrze wieczorkiem skrobnę Ci privka z danymi, ale nie spodziewaj się Bóg wie czego:D Facet robi tą szafę wg moich wytycznych i sama nie wiem co z tego wyjdzie. Ryzyk fizyk, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije http://www.sherv.net/cm/emoticons/drink/smiley-face-making-cocktail.gif:lol2:

 

A ja myślałam, że zamówiłaś dębową szafę:) Ale olcha tez jest super i zupełnie wystarczy na szafę.

Na kolory nadal czekam:sick:

Miłego popołudnia:wiggle:

 

ps. Dobrze, ze wybrałaś proste nóżki do pufy:)

 

Aguś ,masz "dobrą rękę "do fachowców ,więc na pewno będziesz zadowolona:yes:a znając Twoje pomysły to będzie też piękna.

A ja dębowej nie wybrałam bo też będzie malowana kryjącą farbą ,,,

Jejku ,nikt nie komentuje moich schodków ,a tyle było wyświetleń dziennika;)

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Beauty. schodki rzeczywiście bardzo ładne, z czego? z tego kamyka co u Agi?

podziwiam całą posiadłość, ścieżki, ceglaną ścianę, ogrodzenie, wielki szacun.

świetny kinkiet upolowałaś. za taką cenę kupiłam kiedyś kinkiet przez internet, niestety to prawdziwy badziew, cienka blaszka udająca chromowaną. do tego jeszcze zardzewiały. pan się bezczelnie zdziwił, ze jestem pierwsza, której się nie podoba.:mad:

Beatko, kiedyś widziałam że świetne stoliki pokazywałaś, teraz znowu szafy, bardzo mi się podobają. powiedz mi jaką szerokość zamawiasz do sypialni? podzielisz się ceną? muszę w końcu coś zamówić, a Ty zdaje się masz sprawdzonego stolarza. nie wiem jednak czy będzie mnie stać na całą drewnianą(3m). może chociaż fronty bym sobie kupiła:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...