Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogród będzie, a w sumie już jest Beauty' ful:) -dużo roboty, ale jaka satysfakcja. I to ceglana brama - jak w bajce:)

 

Czaplanko witaj u mnie!!

Dzięki za wszystkie ciepłe słowa:hug:a ogród z pomocą koleżanek może wkrótce wzbogaci się o roślinki...bo ja cienka w tym temacie jestem jakniewiemco:Dale cały czas się uczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko,

super, ze Twoja szafa też się zbliża wielkimi krokami:D

Ja właśnie dzisiaj głowiłam się nas uchwytami. NA razie będzie Gamet, a potem wybiorę coś z włoskich, jak stolarz sobie pojedzie:lol2:

 

Pięknie wyszedł ten projekt roślinek- zastanawiałam się wczoraj co Ci doradzić- na pewno też posadziłabym jakieś trawy i pobawiła się troszkę kolorem- różne odcienie zieleni i czerwieni- berberysy, perukowce, pęcherznice. Na pewno też coś ze srebrnych iglaków.

A jakie masz typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim pracowitym tygodniu jeszcze miałaś siły na ogrodowe prace?:eek:

Nie ma lekko Beatko, odpocznę na .... emeryturze:lol2: Musieliśmy zakończyć pewne prace w ogrodzie, bo w ten weekend urodziny lubego, potem Święto Zmarłych- no sama widzisz, że nie byłoby kiedy indziej:(

 

 

My też trochę porobiliśmy w "obejściu":Dtzn ,ja siedziałam na tarasie:Di mówiłam co chłopy mają robić ...w końcu ktoś zarządzić musiał:yes:

z trawki jestem zadowolona oby zimę przetrwała w dobrej kondycji ,ale pewnie zwróciłaś uwage na sterczącą rurę ,no nie mogę się doprosić o jej ucięcie...:mad::mad:M stwierdził ,że jej w ogóle za świerkiem nie widac .:lol2:"za "to może nie widać ,ale "przed "to już znacząco rzuca się w oczy:mad:

 

No to fajną miałaś funkcję siedząc na tym tarasie:D:lol2: Rurę trzeba uciąć, ale nie ma tragedii:no: Aż tak nie razi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś .mam nadzieję ,że wkrótce szafa nadjedzie,,,bardzo się cieszę ,bo wreszcie wszystkie ciuchy bee miała w jednym miejscu...:)

Tylko chcę ,aby wcześniej zabrali łózko do liftingu,tzn zagłówek...dokleją mi taka ozdobną listwę i aby dowieźli razem z szafą i obudową karniszy...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Pisałam u Ciebie ,byś zajrzała do madrony ,,tam mają fajne okucia...najlepiej by stolarz od razu przytwierdził te ,które maja być ostatecznie ,bo mogą mieć różne mocowania..

 

Projekt Ali mi się bardzo podoba ,,pewnie z niego skorzystam...na razie chcę obsadzić siatkę wyższymi iglakami ,mój ogrodnik ma takie serby po 180cm,pewnie jakies jałowce kolumnowe icisy grupami ,a co do reszty to ne wim :)poczekam na nazwy od Ali..

 

Jeszcze wrócę do mojej zabudowy od Dziobaka,wczoraj Pan ze znajomej firmy musiał dopiero wyregulować drzwi ,powkręcać dodatkowe śrubki (dziwił się ,że drzwi od witryn się trzymają ) etc etc.....bez komentarza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, czytałam o madronie, zaraz sprawdzę- dzięki:D

Ja Ci bardzo polecam włoskie Giusti- mają spory wybór i niektóre są mosiężne, a nie malowana blacha.:yes:

http://www.uchwytyporcelanowe.pl/

 

Właśnie miałam dopytać, co wymyśliłaś z tym łożkiem, ale już wiem. Ciekawe jak to wyjdzie? Ty masz zawsze świetne pomysły, więc pewnie będzie to strzał w dziesiątkę:D Nie nadążam dzisiaj odpisywać:lol2:

 

Jak mi coś przyjdzie z roślinkami do głowy, to dam Ci znać:yes: A co do dziobakowej szafy, to rzeczywiście bez komentarza. Całe szczęście, że Ci nic nie rypnęło na podłogę:mad: Matko, jak łatwo można wdepnąć na minę:spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko Beatko, odpocznę na .... emeryturze:lol2:

 

Kochana dobrze ,że ja będziesz miała ,,,ja nie mam co marzyć ...padnę przy pacjencie:lol2:

Musieliśmy zakończyć pewne prace w ogrodzie, bo w ten weekend urodziny lubego, potem Święto Zmarłych- no sama widzisz, że nie byłoby kiedy indziej:(

 

Czas zbyt szybko pędzi....

 

 

 

Rurę trzeba uciąć, ale nie ma tragedii:no: Aż tak nie razi:D

 

No tak ,tylko ja już od dwóch lat proszę ..ile można czekać ...

Aguś ,uciekam ,bo cos się dzieje z netem ,,co chwila mi go wywala....Dobrej Nocy:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana dobrze ,że ja będziesz miała ,,,ja nie mam co marzyć ...padnę przy pacjencie:lol2:

 

:rotfl::rotfl:

Nie martw się Beatko, jak nasze pokolenie osiągnie wiek emerytalny, to je pewnie zniosą, bo kasy nie będzie:D

 

 

Aguś ,uciekam ,bo cos się dzieje z netem ,,co chwila mi go wywala....Dobrej Nocy:goodnight:

 

Ja też tak czasami mam z tym netem:mad: Pa Beatko, śpij dobrzehttp://emotloader.hu/emoticons/sleep/Dormir_37%20-%20emotloader.hu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, cieszę się bardzo,że moja propozycja podoba się Tobie :)

 

W projekcie są następujace rośliny:

- miskant chiński np. 'Morning Light'

- rozplenica japońska

- dereń biały 'Elegantissima'

- 3x cyprusik nutkajski 'Pendula'

- 2x świerk kłujący 'Hoopsii'

- 3x żywotnik zachodni 'Columnaris'

- jodła koreańska

- perukowiec podolski 'Royal Purple'

- 5x krzewuszka cudowna 'Nana Purpurea'

- 3x hortensja drzewiasta 'Anabelle'

- 10xrozchodnik okazały

- świerk biały 'Conica'

- 3x choina kanadyjska 'Jeddeloh'

- 3x żywotnik zachodni 'Danica'

- 2x jałowiec rozesłany 'Nana'

- 3x irga Dammera 'Major'

Pod brzozami różne odmiany funkii.

 

Ilości sadzonek są orientacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko ale sobie zaległości narobiłam :o

 

A tu takie cuda powstają u Ciebie :o

 

http://imageshack.us/a/img546/5831/p1100109q.jpg

 

Beatko powiedz mi jakie żarówki masz w plafonie od Magdy?

Jak z nią rozmawiałam mówiła że ona ma ledowe na tych zdjęciach ze sklepu - a u mnie w sklepie nie kojarzą żadnych takich ładnych.

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu jeszcze raz dziękuję za te projekty:)jestem bardzo Ci wdzięczna:hug:

Próbuję rozkminić teraz wszystkie proponowane roślinki z atlasem w ręku:lol2:

Powiedz mi w tej drugiej odsłonie tuz przed szpalerem z grabu co tam umieściłaś?to wyższe piętro?

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu jeszcze raz dziękuję za te projekty:)jestem bardzo Ci wdzięczna:hug:

Próbuję rozkminić teraz wszystkie proponowane roślinki z atlasem w ręku:lol2:

Powiedz mi w tej drugiej odsłonie tuz przed szpalerem z grabu co tam umieściłaś?to wyższe piętro?

 

derenie, a na dole irga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp :)

Dodzwoniłam się do Magdy i już wiem że ona tam dała nie ledowe a halogenowe - więc i ja takich poszukam :yes:

 

Buziaki :hug:

Nie ma za co!!

A Ty gdzie powiesiłaś swój?on daje cudowne refleksy..jest obłędny.Zastanawiam się czy jeszcze dwóch takich nie kupić na hol. tylko w mosiądzu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...