Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj mam więcej czasu, bo wczoraj wieczorem wróciłam ze szpitala i kazali leżeć, no a jak leżeć, to wiadomo - z lapkiem w łapkach :D

 

Monia ,przestraszyłaś mnie ...mam nadzieję ,że nic poważnego się nie dzieje.....

 

 

Muszę pomyśleć o tym roślinkowym wypadzie :D:hug:

 

Kiedy tylko będziesz chciała ...zapraszam ,,,w końcu tak daleko nie masz....:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pufa się prezentuje i absolutnie z prostymi nóżkami:yes:[

 

:hug:

 

 

 

 

Jesień:o, jaka jesień???;) Piękna ta jesień u Ciebie, ale u mnie ZIMA!!!:evil:

U mnie jeszcze jesień ,ale pizdziawka jest nieprzeciętna ,,,wyszłam na chwile na dwór to przemarzłam do szpiku kości:yes:teściowa dzisiaj dzwoniła ,że u nich jest już 20cm, śniegu(Biała Podl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też zimno jak diabli, leje od rana.. i szaro buro.....

Wcześniej ju pisałam ale posta zjado...

Pufka idealnie pasuje do fotela.. będzie Pani kości wygrzewać pryz kominku i na drutach robić wieczorową porą;)

Dobra, dobra.. wiem.. sama wyjdę;)

 

A tak serio to dobre macie ta szkółki u siebie... ja też bym się tam chętnie wybrała.. zielone szybko rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnijka jednocześnie chyba pisałyśmy do siebie...:D

Właśnie mi przypomniałaś ,że drewna do kominka nie kupiliśmy:mad:a pufka ,,,fajna rzecz...wczoraj tak mi było wygodnie ,że aż oczko mi się omcknęło:yes:

co do szkółek..rzeczywiście ,jest tego sporo w okolicy....jakby cóś to służę pomocą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ekstra komplecik wyszedł :yes::yes:

 

Pufka doskonale wkomponowana i nóżki pasujące...

\

U nas jeszcze śniegu nie ma, ale wymarzliśmy dzisiaj niesamowicie.

 

U Starszego śnieg padał i się topił.

 

u nas tez ziąb straszny...przez to spędzam czas przy kompie:Dm przy drugim i tak sobie miło spędzamy czas:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...