Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko,

 

Ty nadal piękniejesz?:D Uważaj, bo się za bardzo odmłodzisz i nikt Cię nie pozna:D

My jutro idziemy tylko do kina na Bonda, bo z moim katarzyskiem nigdzie indziej się nie nadaję:bash:

We wtorek ma być szafa, a ja jeszcze nie mam uchwytów:eek:

Wysłałam wyceny zasłon i rolet do p. Kasi- mam nadzieję, ze w weekend to wszystko policzy i w przyszłym tygodniu zamawiam:yes:

Lecę do łóżeczka, miłego weekendu Beatko:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

Ty nadal piękniejesz?:D Uważaj, bo się za bardzo odmłodzisz i nikt Cię nie pozna:D

Kochana ,byłabym bardzo zadowolona :D .ale niestety chyba nie da się tego załatwić ...musiałabym facjatę przeszczepić .:D

My jutro idziemy tylko do kina na Bonda, bo z moim katarzyskiem nigdzie indziej się nie nadaję:bash:

Fajnie macie ,ja jeszcze ni byłam .Moja rodzinka wczoraj była na Pokłosie ...bardzo im się podobał .A katarek... to wiesz musisz się pomęczyć 7d ni lub tydzień :D

We wtorek ma być szafa, a ja jeszcze nie mam uchwytów:eek:

 

Ale fajnie ,będziemy się wkrótce zachwycać ...Moja prawdopodobnie tez już jest na wykończeniu ,..propozycje uchwytów podałam zobaczymy ,które są w magazynie..Pomyślałam sobie ,ze do skrzydeł wezmę normalne uchwyty ,bo gałki wydają mi się być nieoproporcjonalne .za małe...

Wysłałam wyceny zasłon i rolet do p. Kasi- mam nadzieję, ze w weekend to wszystko policzy i w przyszłym tygodniu zamawiam:yes:

Lecę do łóżeczka, miłego weekendu Beatko:bye:

 

To na święta będziesz miała nowy wystrój...zasłony bardzo zmieniają wnętrze...

Kuruj się Aga ,życzę zdrówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

dzięki, już jestem zdrowa- za to przeszło na lubego:bash: Koszmar:lol2:

Czyli udał Ci się wypad do Spa?:wiggle:

Masz rację, co do tych gałek w szafie- są małe- największe znalazłam 4 cm średnicy- i dlatego jeszcze nie zamówiłam, bo się waham. A szafa ma być jutro- muszę czym prędzej złożyć zamówienie.

Mam problem z zasłonami, bo p. Kasia twierdzi, że pojedyncza tafta jest za cienka- na to ja mowę, żeby ją podszewkowała, a ona chce zrobić podwójny materiał zamiast podszewki...

Sama nie wiem- widziałaś takie zasłony z podwójnej tafty? Bo z tego co pamiętam, Ty masz właśnie podszewkę...

Zawsze muszą być jakieś problemy:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś na wszystkie pytania odpowiedziałam u Ciebie...:)

Jak chcesz to jutro trzasnę Ci fotkę tej tafty od p.Kasi ..zasłony w salonie mam podszewkowe innym materiałem ,a w łazience jest zwykła podszewka...Moim zdaniem jeżeli jest za cienki materiał to zasłony bedą wygladały kiepsko...zresztą ja mam chyba jakieś zboczenie na punkcie podszewkowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś na wszystkie pytania odpowiedziałam u Ciebie...:)

Tak, już Ci odpisałam- dzięki Beatko:wiggle:

Jak chcesz to jutro trzasnę Ci fotkę tej tafty od p.Kasi ..zasłony w salonie mam podszewkowe innym materiałem ,a w łazience jest zwykła podszewka...Moim zdaniem jeżeli jest za cienki materiał to zasłony bedą wygladały kiepsko...zresztą ja mam chyba jakieś zboczenie na punkcie podszewkowania..

Jeżeli to nie problem Beatko, to poproszę. Nie masz zboczenia, bo ja też chciałam tą taftę podszewkować- nie podszewkowałam tylko zasłon w sypialni, bo tam tkanina jest gruba i mięsista.

Jutro zadzwonię do P. Kasi i z nią porozmawiam bo już wymieniłyśmy chyba z 20 maili:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beatko,

pamiętam , ze podobnie jak ja masz słabość do art.dekoracyjnych z dodatkiem cyny.Koniecznie zaglądnij na stronę VOX, bo są fajne przeceny.Wczoraj nabyłam wymarzone dwie karafki i komplet na przyprawy.

U Ciebie coraz piękniej, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beatko,

pamiętam , ze podobnie jak ja masz słabość do art.dekoracyjnych z dodatkiem cyny.Koniecznie zaglądnij na stronę VOX, bo są fajne przeceny.Wczoraj nabyłam wymarzone dwie karafki i komplet na przyprawy.

U Ciebie coraz piękniej, pozdrawiam.

Witaj Kochana ,,,dawno Cie nie było .:hug:

..Dzięki za cynk:yes: zauważyłam ,że staniała też ta lampa do której się od jakiegoś czasu przymierzam...przez dłuższy czas utrzymywali wysoka cenę i w końcu się doczekałam.Mogliby przecenić świecznik i lampion, cholery jasne...:Dale karaweczkę sobie kupie ,a jakże!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Beauty:rolleyes: Fajno by było zobaczyć Cię w tym blotku( moja wyobraźnia rzuca teraz rózne slajdy:P) Rzuć to błotko... Zacznij ćwiczyć np. nordic walking:rolleyes: rowerek;) biego- marsze;) stopniowo zwiekszajac dawkę i intensywnosc ćw.:wiggle: to naprawdę działa , w tym naszym wieku;);).. AA teraz żeby nie było:rolleyes: , trochę mojego sarkazmu poleci , na ostatnich fotkach widzę , że twój org. zatrzymuje wodę, bedzie kole piątki pora to wypocić Beauty:wiggle: ;);) AAAA i chciałem napisać że to mój ostatni post, na fm...:rolleyes:Chciałem Ci podziękowac że na moje posty (takie miałem odczucie) nigdy się nie nadymałaś i nie wywyższałaś .... Pozdrawiam ;) Edytowane przez doctor.jk
zmniejszenie ilości wody z 10 do 5l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

przybiegłam Ci podziękować za fotkę:hug:Piękne masz te zasłonki i kolorek podszewki cudnie dobrany.:wiggle:

U mnie Pani Kasia upiera się przy podwójnej tafcie- chyba będę musiała ustąpić...

AAa dzisiaj dostałam od niej e-mail ze zdjęciami rolet, które uszyły. Ostatnie zdjęcie to była Twoja sypialnia, którą poznałam od razu:lol::lol2:

Ty masz chyba w zaslonach sypialnianych taśmę ołówkową, prawda? Strasznie mi się taka podoba i też taką wybiorę (lub podwójny ołówek). Musi mieć 15-18 cm.

 

Stresik u mnie już opadł po montażu szafy. Mówiąc szczerze byłam pełna niepokoju. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, jesteśmy zadowoleni:wiggle: teraz ja czekam z niecierpliwością na Twoje szafisko, bo to, że będzie piękne jestem pewna.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Beauty:rolleyes: Fajno by było zobaczyć Cię w tym blotku( moja wyobraźnia rzuca teraz rózne slajdy:P) Rzuć to błotko..Zacznij ćwiczyć np. nordic walking:rolleyes: rowerek;) biego- marsze;) stopniowo zwiekszajac dawkę i intensywnosc ćw.:wiggle: to naprawdę działa , w tym naszym wieku;);)..

Doctorku,nie masz czego żałować ,żeś mnie w tym błocie nie widział ,,,:)żadnych doznań estetycznych, a jedynie mogłabym Cię wystraszyć :D

A wszystko to o czym wspomniałeś po trochu uprawiam ,ale mało systematycznie niestety,,,dobrze ,że jest coś takiego jak "postanowienia noworoczne":D

AA teraz żeby nie było:rolleyes: , trochę mojego sarkazmu poleci , na ostatnich fotkach widzę , że twój org. zatrzymuje wodę, bedzie kole piątki pora to wypocić Beauty:wiggle:

Obawiam się ,że to nie woda,,,to tłuszcz....;)

 

 

 

;) AAAA i chciałem napisać że to mój ostatni post, na fm...:rolleyes:Chciałem Ci podziękować że na moje posty (takie miałem odczucie) nigdy się nie nadymałaś i nie wywyższałaś .... Pozdrawiam ;)

No coś Ty ,,, chyba żartujesz z tym ostatnim postem:eek: dopiero co zaczęliśmy się zaprzyjaźniać a, Ty już chcesz czmychnąć ?:eek:

Nie wierze ,że uda Ci się uciec z kamiennego kręgu fm...ale nie mniej jednak miłe jest to ,jak mnie postrzegasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

przybiegłam Ci podziękować za fotkę:hug:Piękne masz te zasłonki i kolorek podszewki cudnie dobrany.:wiggle:

U mnie Pani Kasia upiera się przy podwójnej tafcie- chyba będę musiała ustąpić...

Aguś ,pamiętam ,ze we wszystkich salonach ,gdzie pytałam tak właśnie podpowiadali...taftę podszywać taftą ..nawet strachu nie bedzie podczas ewentualnego prania...A jaką długość zaplanowałaś ?

AAa dzisiaj dostałam od niej e-mail ze zdjęciami rolet, które uszyły. Ostatnie zdjęcie to była Twoja sypialnia, którą poznałam od razu:lol::lol2:

Ty masz chyba w zaslonach sypialnianych taśmę ołówkową, prawda? Strasznie mi się taka podoba i też taką wybiorę (lub podwójny ołówek). Musi mieć 15-18 cm.

 

Tak ,tak ,u mnie jest ołówkowa...chyba coś ok,15cm.Tez mi się bardzo podoba ,choć u mnie tego w ogóle nie będzie widać jak przyjdą obudowy karniszy. Cieszę się,że moja sypialnia jest "pokazowa":D

 

Stresik u mnie już opadł po montażu szafy. Mówiąc szczerze byłam pełna niepokoju. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, jesteśmy zadowoleni:wiggle: teraz ja czekam z niecierpliwością na Twoje szafisko, bo to, że będzie piękne jestem pewna.
:rolleyes:

 

Niepotrzebnie się martwiłaś ,bo szafa wyszła obłędnie ,,,stolarz spisał się na medal:wiggle::)

 

Moja już jest na ukończeniu...pewnie lada moment będzie...

jeszcze tylko musimy to zgrać z łóżkiem ,...bo jednak będę tę ramę przemalowywać,ale najpierw firma musi zabrać zagłówek.Właśnie wczoraj dzwonił Pan ,że będzie jechał z Warszawy to by po drodze po nie wstąpił ,ale dowiedziałam się o tym zbyt późno i niestety nie było nas w domu.;)No nic ,mam nadzieje ,że do Świat wszystko będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,pamiętam ,ze we wszystkich salonach ,gdzie pytałam tak właśnie podpowiadali...taftę podszywać taftą ..nawet strachu nie bedzie podczas ewentualnego prania...A jaką długość zaplanowałaś ?

Dzięki Beatko za info. Ja się tylko obawiałam, ze wyjdzie za dużo tej tafty, ale skoro tak się robi to nie mam wyjścia.;) Długość robię podobną jak w supialni- mają leżeć na ziemi ok. 25 cm. Całość ma mieć chyba 275cm.

 

Tak ,tak ,u mnie jest ołówkowa...chyba coś ok,15cm.Tez mi się bardzo podoba ,choć u mnie tego w ogóle nie będzie widać jak przyjdą obudowy karniszy. Cieszę się,że moja sypialnia jest "pokazowa":D

 

Tak myślałam, ze masz ołówkową:wiggle:Piękna jest. Ostatnio mialam kielichową- tez mi się podoba, ale chcę odmiany:rolleyes:

Pokazowa, to jest nie tylko Twoja sypialnia Beatko, ale cały dom! Ot co!:wiggle::D

 

 

 

Moja już jest na ukończeniu...pewnie lada moment będzie...

jeszcze tylko musimy to zgrać z łóżkiem ,...bo jednak będę tę ramę przemalowywać,ale najpierw firma musi zabrać zagłówek.Właśnie wczoraj dzwonił Pan ,że będzie jechał z Warszawy to by po drodze po nie wstąpił ,ale dowiedziałam się o tym zbyt późno i niestety nie było nas w domu.;)No nic ,mam nadzieje ,że do Świat wszystko będzie gotowe.

 

Ale super, teraz ja się już nie mogę doczekać Twojej szafy :rolleyes: Będziesz miała piękną sypialnię na Święta w nowej odsłonie:wiggle:

 

Ja czekam teraz na zasłony i rolety- Pani Kasia ma mi przesłać ostateczną wycenę z podwójna taftą, bo rolety już wiadomo ile ;)

Lecę do domku, paaaa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, nie martw się:hug:Rodzice nie młodnieją niestety i w pewnym wieku takie sytuacje się zdarzają...:confused:

Mam nadzieję, ze Twój Tata wróci do formy. Grunt, to regularnie brać leki i kontrolować to ciśnienie...

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...