Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko, wytrzeźwiałaś?:lol2::lol2:

Rozumiem, ze weekendzik się udał:wiggle:

 

Beatko potrzebuję pomocy w sprawie rolet...http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_sos.gif

Pani Kasia zadała mi pytanie czy w roletach życzę sobie tunele na zewnątrz czy schowane?:wtf:

O co w tym chodzi? A jak Ty masz?

Z góry dziękuję za pomoc:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko, wytrzeźwiałaś?:lol2::lol2:

Rozumiem, ze weekendzik się udał:wiggle:

Udał się ,udał:Dzdąże dojść do siebie i znowu trzeba będzie andrzejkowe harce uprawiać :yes:

 

Beatko potrzebuję pomocy w sprawie rolet...http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_sos.gif

Pani Kasia zadała mi pytanie czy w roletach życzę sobie tunele na zewnątrz czy schowane?:wtf:

O co w tym chodzi? A jak Ty masz?

Z góry dziękuję za pomoc:lol:

 

Pewnie chodzi o te tunele w których są schowane sztywniki.MoGą być widoczne na zewnątrz lub od wewnętrznej strony rolety. Jak na zewnątrz to masz wtedy widoczny ten rulonik.W sypialni mam na zewnątrz a w kuchni od wewnątrz:Dżeby nie być gołosłownym to czasnę fotkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, bardzo Ci dziękuję za tunelowe wyjaśnienia i fotkę :hug:

Już załapałam o so chodzi:wiggle: Mnie tez bardziej widzą się te zewnętrzne. Rolety będę miała dopiero na same Święta, bo p. Kasia jest obłożona robotą po pachy. Za to zasłonki będą lada dzień:rolleyes:Ciekawe jak wyjdzie mi ten kolor:rolleyes:

 

Miłego dnia:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, bardzo Ci dziękuję za tunelowe wyjaśnienia i fotkę :hug:

Już załapałam o so chodzi:wiggle: Mnie tez bardziej widzą się te zewnętrzne. Rolety będę miała dopiero na same Święta, bo p. Kasia jest obłożona robotą po pachy. Za to zasłonki będą lada dzień:rolleyes:Ciekawe jak wyjdzie mi ten kolor:rolleyes:

 

 

Miłego dnia:bye:

Aguś niezamaco:D

teraz to udaję mądralę ,ale ja teę wcześniej nie wiedziałam o co sie rozchodzi ,jak mnie P.KaSIa pytała...:yes:

A o kolor się nie martw ,na pewno bedzie pięknie:yes:i najważniejsze ,że do Świat okna beda ślicznie przystrojone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś niezamaco:D

teraz to udaję mądralę ,ale ja teę wcześniej nie wiedziałam o co sie rozchodzi ,jak mnie P.KaSIa pytała...:yes:

 

No tak, ale miałaś już roletki w kuchni, a ja jestem ciemna jak ta tabaka w rogu:sick::lol2:

 

A o kolor się nie martw ,na pewno bedzie pięknie:yes:i najważniejsze ,że do Świat okna beda ślicznie przystrojone

 

Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie, wybrałam taki taupe:rolleyes: Masz rację, ze tkaniny bardzo zmieniają wnetrze:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez planuję turkus do gościnnego:wiggle: Fuksja z szarością i fioletem pasuje jak najbardziej:rolleyes:

Juz nadrobiłam dzienniczek- to cudowna wiadomość Beatko:wave: Ciekawa jestem tego stoliczka i konsolki i salonowego też:popcorn::popcorn::popcorn: Będziesz miała ślicznie na Święta:wiggle:

 

Przy okazji jeszcze raz popatrzyłam sobie na cudną szafę- jest na co :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej cieszę się ,że już te najbardziej kasochlonne rzeczy mam już za sobą... dalej dom niech udamawia się sam...:yes:a szafa tez mi się bardzo podoba .,ale jeszcze nie miałam czasu by ją zapełnić..... może w przyszłym tygodniu dojedzie łóżko i uchwyty... śpimy w syna pokoju i m narzeka na ból pleców...a Twoje uchwyty już są zamontowane/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas niestety jeszcze sporo kasy trzeba wydać. Może do 2020 się urządzimy:rotfl:

Po Nowym Roku robię gabinet, szukam też kredensu do jadalni, komody do salonu- ciekawe czy nie skończy się na zrobieniu na zamówienie...

Ciekawe jak wyjdzie Ci to łóżko- na pewno super. U syna pewnie materac nie tak wygodny...

 

Nasze uchwyty już są i wyglądają fajnie:wiggle: Szukam jeszcze chwostów do nich:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę jeszcze Wam zostało ,ale zobacz Aga ile już zrobiliście ,,,jak na tak młodych ludzi to wielkie osiągniecie...my to już nie bardzo mamy na co czekać ..trzeba trochę teraz pożyć spokojnie :yes:

gabinet zamów u tego stolarza od szafy ... sprawdził się i na pewno zrobi Ci piękną bibliotekę...

A syn ma zbyt miękki materac...w sobotę przyjechał i spał na innej kanapie ,gdzie z kolei jest bardziej twardo i tez narzekał ,ze za twardo ... i jak tu tym chłopom dogodzić? marudy jedne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo odezwała się stara utyrana kobieta:lol2: Beatko, co Ty mi tutaj wypisujesz?:mad: Jesteś młoda babka, świetnie wyglądasz i jeszcze dużo przed Wami. My w tym roku faktycznie sporo zrobiliśmy- stolik kawowy, stół z krzesłami, szafa , zasłony, rolety, rolety połaciowe- może być. Ale jeszcze końca nie widać:sick:

 

Może i to jest dobry pomysł z tym stolarzem od szafy... gabinet w sumie też by zrobił:yes:

 

Lepiej spać na twardym materacu niż na miękkim, bo kręgosłup prędzej czy później się odezwie...

 

No nic lecę spać Beatko, kolorowych snów:hug:

 

Kurka coś mi net siadł i nie mogłam nic wysłać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...