Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś ,u mnie też kocioł niestety;)A byłam od środy z Zu w Mikołajkach ,,wróciłyśmy wczoraj:)miałam ciężką podróż i jakoś dojść nie mogę do siebie...a dzisij jeszcze ze względu na to ,że mnie tyle dni nie było,to już sobie możesz wyobrazić co miałam w pracy:bash:

A ze stoliczkiem to jest i jakby go nie było:bash:od tygodnia leży na poczcie:)

Stolarz wysłał pocztexem i otrzymałam wiadomość ,że jest paczka do odebrania .M pojechał naszym samochodem ,.ale okazało się ,że paczka nijak do niego nie wejdzie..zeźliłam się i powiedziałam ,że chce ,aby dowieźli na miejsce.Panie na to ,nie maja czym ,bo w "cienkiego "się też nie zmieści..Następnego dnia znowu z poczty telefon,że postarają się załatwić ,aby pan ,który te paczki i listy przywozi zawiózł mi na miejsce ale nie powiedziały kiedy.Wieczorem mam kolejny telefon ,że pan jest pod moim domem ,mnie nie ma.Ja na to ,ze jestem aktualnie u kosmetyczki 30km od domu ,a M jest na angielskim i nie odbierze.Prosiłam ,aby zostawił u sąsiada .Pan na to ,że nie może tego zrobić i zawiezie ja z powrotem na pocztę .:bash:Jutro muszę iść na tę cholerną pocztę i spróbować załatwić jakiś większy samochód! No zakrawa mi to już na szopkę noworoczną ,nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

no to rzeczywiście niezłe jaj z tym stoliczkiem:bash::bash: żeby go tylko nie odesłali :o Zawsze możesz złożyć na nich skargę.

Lepiej jest wysyłać przesyłki kurierem, bo ta poczta to jakiś żart jest

 

Mam nadzieję, że w podróży nic się nie stało?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak sobie pisze i prasuję na zmianę .Syn przyjechał i trochę prania sie narobiło,Czekam aż się program skończy w suszarce i jeszcze tylko fartuch mi został.Spakuje go i śmigam do łózka ,bo synuś wyjeżdża o 7 dmej ,a jak wiesz jest to dla mnie środek nocy.

 

Myślałam,że już poszłaś. Mnie tradycyjnie siadł net- chyba rozwiążemy umowę z tym i-Plusem:bash:

7-ma to rzeczywiście rano, ja tez się zbieram, bo ciężki dzień jutro mam:offtopic:

Dobrej nocki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ,wywalczyłam sobie podwózkę tego stolika!sporo to wszystko nerwów kosztuje ,ale Panie w pocztexie w Koninie spisały się na medal ( w przeciwieństwie do miejscowych).No i mam go od paru godzin ..podchodzę do niego jak do jeża i sam nie wiem..wyszedł jakiś niebieskawy,czy już może mnie coś na ślepia padło:)M mnie pociesza,że jest ładny ..no niby do wykonania nie mogę się przyczepić ,ale ten kolor ...hmmmm..mógłby mieć więcej przebłysków brązu ..chyba;)pewnie będę musiała go ździebko przyciemnić

http://imageshack.us/a/img837/5260/p1100254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko dopiero przyszłam..

 

Stoliczek wyszedł SUPER i myślałam, ze Ci taki bielony będzie pasował...

Ja jak pamiętasz wybierałam tą próbkę z mniejszą ilością bieli, ale mnie przegłosowałyście...;)

 

Po pierwsze zrób fotki jutro w świetle dziennym, bo teraz jestem pewna, ze są przekłamane.

No i wszystko zależy jakie meble tam jeszcze planujesz. Trzeba jeszcze czymś nawiązać do tego stoliczka- może mała komoda lub szafka nocna?

Sam stoliczek jest bardzo ładny i wygląda mi na porządną robotę:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ,w gościnnym nie wiem,czy pamiętasz ,ja mam już te białe odnowione meble(biblioteka) i konsolkę na tle tapety z twarzami.W zamiarze mam zakup szarego rozkładanego Ektorpa ,przy którym ma stać ten stoliczek

 

http://imageshack.us/a/img32/1616/p1100255i.jpg

Beatko, na tej focie stoliczek bardzo mi się podoba, tzn jego kolor. Ja bym go nie przemalowywała absolutnie.

Możesz tylko zepsuć efekt. A poza tym jak stolik ma lakier, to trzeba najpierw ściągnąć ten lakier...

Zostaw, jest bardzo ładny:wiggle:

O mebelkach mi przypomniałaś -będą pasować:)

 

Właśnie dostałam tel ,ze stolik i konsolka będzie u mnie w sobotę ok 5 -6 stej rano:o

 

O 5-6 rano i to w sobotę???:jawdrop: Wariaci czy co?:bash: Pewnie i tak oddelegujesz M, co?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty,

wiem z doświadczenia jak monitor przekłamuje kolory - dlatego nasze uwagi co do zmian, mogą być nie zawsze trafne.

 

 

Poczekałabym z wszelkimi poprawkami, aż wnętrze pokoju będzie całkowicie meblowo urządzone. Wtedy ogląd jest zupełnie inny. I można zdecydować czy potrzebny kontrast, lub wszystko powinno być w tej samej tonacji.

 

Poprawki zawsze zdążysz nanieść...

 

A stoliczek bardzo porządnie wygląda i myślę, że będzie jednak taki pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...