Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej Beatko, jakimś cudem udało mi się połączyć z netem i od razu przybiegłam do Ciebie Stoliczek i konsolka PIĘKNE!!! Widać rękę p. Roberta. Kolorek obu cudny. Przepraszam, ze nie wklejam emotek, ale na emotkach zawiesza mi się net i spowalnia strasznie... Zabudowa karnisza w kolorze salonowej zabudowy to super pomysł- mąż Ci się wyrabia :))) a stolarz niech poprawia te gzymsy do diabła! Ja też ostano mam nawał pracy, do tego Wigilia u nas, więc cała masa roboty przede mną. odpoczniemy obie chyba dopiero po Świętach... Lecę dalej, może uda mi sie jeszcze coś skrobnąć u siebie...

 

Pan Robert sie jestem o jego wyroby zawsze spokojna ,w przeciwieńtwie do innych stolalarzy z internetu:yes:

Podziwam Cię ,że jeszcze chce Ci sie robić Wigilię w domu...ale młoda jesteś ,to wszystko tłumaczy:D

A z tym karniszem to mnie nie zrozumiałaś ...:lol2:m chce ,aby był dwukolorowy:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przepiękne meble :yes: ale pogubiłam się myślałam, że czekasz na ten stolik z przecierką a jego zdjęcie było od stolarza a nie u Ciebie w domu ;)

 

grunt, że pięknie masz urządzony dom :yes: i sił życzę, a w Święta może trochę wypocznij niech ktoś inny pobiega wśród gości :cool:

 

Gosiu,muszę przyznać ,ze bardzo mnie cieszy ,ze juz jestem prawie na finiszu tego naszego urzadzania.Praktycznieod kilku lat ciagle sie przewijaja jakies ekipy,,jak nie w domu to w ogrodzie...cały czas mam do czynienia z ludzmi w pracy i w domu chciałabym od nich troche odpocząć ,:yes:

jeszcze czekam na ten karnisz i dzisija ma dojechać łóżko do sypialni i można powiedzieć ,ze najwąniejsze ,czyt,najbardziej kosztowne rzeczy mam już załatwione.:yes:

Powiedz mi ,czy jak uzywasz tej swoejej parownicy to wody też jest duzo/ ja wyciagnęłam ze strychu kjakieś małe ręczne urzadzenie parowe i jedziemy z P Iwonką po fugach ,ale wody jest sporo,,to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne meble , bardzo fajny kolor , nóżki rewelacyjne :)

 

Beatko , zazwyczaj perfumy i kosmetyki kupuję u znajomej z W.

 

Mogę przysłać Ci na maila ofertę to sobie pooglądasz .

 

Widziałam ,że miała fajne zestawy perfum świątecznie opakowane (oczywiście markowe) :)

 

To ja poprosze o ten namiar,,nie wiem ,czy nie jest już za opóżno na zamówienie świateczne ,ale może przyda się na "zaś"wysłałaś do mnie te wiadomośc ,o ktorej pisałaś ? bo ja jej nie otrzymałam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedz mi ,czy jak uzywasz tej swoejej parownicy to wody też jest duzo/ ja wyciagnęłam ze strychu kjakieś małe ręczne urzadzenie parowe i jedziemy z P Iwonką po fugach ,ale wody jest sporo,,to normalne?

 

 

Są takie momenty - leję wodę, urządzenie nagrzewa się ale jeśli nie włączam od razu gdy zgaśnie pomarańczowa kontrolka - woda zaczyna stygnąć, za niska temperatura powoduje, że wypływa woda nie para. Ale mam w pogotowiu mopa, albo pierwszy ,,strzał" walę do zlewu czy miski i za moment mam parę. Jeśli jednak zaczyna nagminnie lecieć woda zamiast pary to może pora na odkamienienie urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwam Cię ,że jeszcze chce Ci sie robić Wigilię w domu...ale młoda jesteś ,to wszystko tłumaczy:D

 

 

Oooo stara się odezwała:mad::mad: No robię Wigilię, nie mam wyjścia:lol2:

A Wy jak planujecie?

A z tym karniszem to mnie nie zrozumiałaś ...:lol2:m chce ,aby był dwukolorowy:lol2:

O to przepraszam Beatko- gapa za mnie. Dwukolorowy mówisz? Takiej opcji sobie nie wyobrażam:lol2: Ale może wyjść ciekawie...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkim moim drodzim przyjaciołom z Forum życzę

aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła

i ciepła rodzinnej atmosfery,

a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

 

Ściskam Was świątecznie

 

Alunek z rodziną

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfATBcAZI4F6DKUvrnuHShgbX8BC8ffJfiimUZyJDMM0dHN0lN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia.

Niech świąteczne dni będą czasem duchowej refleksji, rodzinnego ciepła i szczęścia,

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień .

Życzę, aby Nowy 2013 Rok, upłynął w spokoju, zdrowiu i pogodzie,

przynosząc wiele osobistych i zawodowych sukcesów i radości.

 

http://traler.blox.pl/resource/MerryChristmas_400x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta
Bożego Narodzenia

Pragnę złożyć Wam życzenia,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.

A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

 

Życzy Arnika z Rodziną
:)

 

http://img716.imageshack.us/img716/1479/bozenarodzeniea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, wspaniałych Świąt i wszelkiego dobra w Nowym Roku!

 

Pięknie wygląda stoliczek kawowy i śliczna ta konsolka!! Kupiona, czy robiona na zamówienie? Muszę sobie sprawić coś w tym stylu.

No i przepis na makowce poproszę. Mam swój, ale Twoje jakoś tak smakowicie wyglądają, że chętnie spróbuję ...

Ja dopiero jutro zaczynam pieczenie i gotowanie mięs, szynek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...