Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Beatko nie dostałam jeszcze próbek od stolarza .

Może jutro przyjdą :confused:

 

Na razie biegam z próbkami koloru krzeseł z Radomska .Dziewczyny piszą ,że są wygodne :)

Teraz mam kanciaste więc była by miła odmiana ;)

Wybrałam kolor tapicerki krzeseł i kanap.Czas na odcień koloru drzewa .

 

Wiem , wiem wypytuję a nie mam swojego dziennika i ani jednego zdjęcia poglądowego ;)

Młody pozdawał egzaminy :lol: może mi pomoże to założę galerię :lol:

Chociaż teraz taki nawał w pracy:sick:

 

Beatko fajny ten zestaw wypoczynkowy może zamówię sobie ...... dołożyli Ci pokrowiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko nie dostałam jeszcze próbek od stolarza .

Może jutro przyjdą :confused:

 

Na razie biegam z próbkami koloru krzeseł z Radomska .Dziewczyny piszą ,że są wygodne :)

Teraz mam kanciaste więc była by miła odmiana ;)

Wybrałam kolor tapicerki krzeseł i kanap.Czas na odcień koloru drzewa .

 

Wiem , wiem wypytuję a nie mam swojego dziennika i ani jednego zdjęcia poglądowego ;)

Młody pozdawał egzaminy :lol: może mi pomoże to założę galerię :lol:

Chociaż teraz taki nawał w pracy:sick:

 

Beatko fajny ten zestaw wypoczynkowy może zamówię sobie ...... dołożyli Ci pokrowiec ?

 

Ja z wyborem koloru miałam trochę łatwiej .bo dobierałam do zegara,którego już byłam w posiadaniu:)

Pan Robert przyśle Ci zapewne sporo próbek..jestem przekonana ,że coś dla siebie znajdziesz...:yes:

Na galerię czekam z niecierpliwością...Gratulacje dla syna ,zdolniacha z Niego!:wiggle::hug:

Ja tak naprawdę nie mam już co pokazywać i powoli zacznę się z fm wycofywać ,choć nie jest łatwo (już parę razy się przymierzałam);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niezmiennie dłuższą ;) W zasadzie bez zmian, z takim samym baleyagem :rolleyes:

 

Też coś ostatnio kusi mnie ,by zapuścić :yes: .. Z tym akurat nie było by problemu ,bo strasznie szybko mi rosną włosy.Krótka fryzurka jest z kolei bardzo wygodna,a nie mam talentu ,ani cierpliwości do układania

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo!!Szanowna Pani Prezes się pojawiła!!No to już zdjęcia mogę skasować:D

Na tej fotce z irokezem chyba wyszłam lepiej...to dzisiejsze jakieś takie smutne.;)a bo i dzień miałam podły...

Aguś ,ja też miałam przez większość żywota długie i półdługie ...chyba jakieś dwa lata temu zcięłam na krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano pojawiłam się, ale coś mnie leń dopadł, nawet mi się nie chce u siebie pisać...:confused:

Widzisz Beatko urlopy się nam pokończyły i szara rzeczywistość wróciła :cry:

 

Ja póki co sobie nie wyobrażam siebie w krótkich włosach- jakbym goła była:rotfl:

Ale pewnie zmienię kiedyś zdanie, bo krótka, dobrze obcięta fryzura = szybkie ułożenie włosów. Moja mama taką króciutką nosi co Ty i w podobnym kolorze:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ,że ciężka ta rzeczywistość ...;)dzisiaj się dowiedziałam ,że nasz znajomy(41) ma ostrą białaczkę i jest w tej chwili w stanie agonalnym.Najgorsze jest to ,że on -lekarz i nie zauważył u siebie jakichkolwiek symptomów choroby ...poza tym ,że miał od trzech tygodni gorączkę :(:(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...