Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Doktor.. a dostałeś zgodę od Właścicielki o pokazaniu zdjęć????????

Bo jeśli nie to nie za bardzo ładnie.. no i już dawno po 21.00

Tak dostałem:yes: Beauty może to potwierdzić... ona mnie nawet lubi , czyt. toleruje jako zło konieczne :cool:

a tobie Arniko dzieki , za odkukanie:hug: 21. 00:.........:lol2::lol2:

Edytowane przez doctor.jk
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To OK.. :)

 

A skoro jesteś Dużym Chłopcem to nie pokazuj języka.. Mama uczyła mnie, że to niezbyt ładnie... ;) :lol:

 

Skoro mówisz że mama Cię uczyła..... to języki schowałem:yes: .....

EEEEE zacząłem czytać twój dziennik po 2 str. pełen szacun... i zdrowia życzę

Edytowane przez doctor.jk
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się na fotki nie załapałam, ale wierzę wszystkim,

którzy piszą że Beauty wygląda beautiful :yes:

I piszę się na tę majową wódeczkę :)

 

Rasiula ,,no normalnie rozbroiłaś mnie tym łobrazkiem...:Dno nie mogę odmówić .po prostu nie mogę .

A tak na poważnie co to za spotkanie...rawa to chyba nie jest daleko od ŁÓdzi? to jakiś wypad na kilka dni?

 

A o napiciu się z Tobą wódeczki ja tez marzę :D

 

Prawdopodobnie SPA Ossa koło Rawy Mazowieckiej, umawiamy się na piątek 31.05... ale można zostać dłużej;):lol:.

 

 

Wpisuję Was na Listę:lol2: Aaaale się cieszę:wave:!!!

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matuchno ,co tu sie wyrabia?

Goście som,a gospodyni niet..:D

wybaczcie ,ale miałam lekki kolomęt ostatnio w pracy i nie miałam siły klikać ,tak mnie ręce bolały...:yes:i ktoś zada pytanie -na co mi te studia były skoro zasuwam jak górnik na przodku?:lol2:oprócz pracy to zarabiam co rusz a to ciasto drozdzowe ,a to szarlotka , to pierogi leniwe,,,synuś w domu to trza mu dogodzić ...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałam foci :cry:

Beatko o spotkaniu rozprawiamy u mnie, jeden dzień z jednym noclegiem w centralnej Polsce prawdopodobnie Rawa. Wpisujesz się na różową listę? :popcorn:

Martuś ,co tam fotki...starego rupcia bedziesz oglądać ...:D

Ale z przyjemnoscia się z Wami spotkam,,bede wygladac jak Wielka Różowa Landryna ,ale co tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata... wcale a wcale ni widać, że masz dorosłe dzieci.. i , że masz nadwagę.. ot.. laska jak nie wiem...

Młodzieżowa fajna fryzurka...

Naprawdę super wyglądasz..

Może przez tą czarna czapkę z nart myślałam, że jesteś brunetką.. może...

A sukienka baaardzo mnie się podoba.. gdzie kupiłaś i czy ostatnio czy już dawno... ?

Wiola ,dzięki :hug:dowartosciowałas mnie,na pare miechów starczy:D

sukiwnka jest fajna ,bo fałdy tuszuje,...kupiłam ją przed świętamii ,,jest francuskiej firmy sinequanone. Mam ich juz parę i jestem bardzo zadowolona ,niezniszczalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie SPA Ossa koło Rawy Mazowieckiej, umawiamy się na piątek 31.05... ale można zostać dłużej;):lol:.

 

 

Wpisuję Was na Listę:lol2: Aaaale się cieszę:wave:!!!

Rasia,,,jak ja się cieszę to Ty sobie w ogole nie wyobrażasz...:lol2:wpisuj mnie na listę:yes: ,raz kozie smierć ...:D

Prawde mówiąc to myslałam ,że do mnie w weeekend majowy przyjedziecie,ale dzisija dostałam zaproszenie na wesele do krakowa na 27,04.Pojade sama z dzieć mi bo m będzie wtedy "jachtował' po adriatyku....musze to wszystko jakos poukładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

no jesteś Gwiazdo:D Jak tam Walentynki?:lol2:

U nas koszmarnie:bash: raz, że mieliśmy księdza "po kolędzie", a dwa musieliśmy jechać do Centrum Zdrowia Dziecka, bo lubego chrześnicy coś strzeliło w kręgosłupie- jest nastolatką:eek: i leży jak nieżywa. Żadne leki nie pomagają od tygodnia- od dzisiaj dostała sterydy i czekamy na poprawę:(

Rezonans wykazał jakieś zwyrodnienie kręgu- to chyba niemożliwe w taki młodym wieku?:eek: Dodam tylko, ze ona trenuje siatkówkę, ale chyba wszystko odeszło już do przeszłości, bo o żadnym sporcie teraz mowy być nie może.:( Najwyżej pływanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, u mnie dzien jak codzien .:(rozpoczął sie rzezią niewiniątek :lol2:miałam dzisiAJ strasznie duzo ekstrakcji(krwawy czwartek):Dpózniej gnałam jeszcze do ksiegowej z krwią na twarzy ,bo nie zdążyłam się umyć ...:Dale za to po powrocie .....kochana kolacyjke mi m z dzieciami zgotował ,że ho ho...

Ale co Ty piszesz ,,nastolatka ze zwyrodnieniem...:eek::eek:może to od za bardzo wysiłkowych treningów....:eek::eek:mam nadzieję ,ze wkrótce wszystko wróci do normy.ja się tez o swoja Zu boje ,bo nie dosc,że ćwiczy ,rosnie niebywale(juz ma 170cm),to jeszcze pozycja przy odrabianiu lekcji katastroficzna ...i nie da sobie nic powiedzieć ....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko proszę Cie- ja już mam na dzisiaj dość, a Ty mi tu o krwawym czwartku:lol2: Ja umieram na widok krwi...:(

Super, że miałaś fajną kolacyjkę:cool: My odbijemy sobie innym razem:yes:

 

Odnośnie naszej Oli, to tak masz rację- lekarz powiedział jej rodzicom, że to może być wynikiem właśnie nie tyle samej siatkówki, co ciężkich treningów:( krzywej siedzącej postawy, dźwigania ciężkiego plecaka. Dziewczyna się po coś schyliła i trach, wyprostować się już nie mogła, lekki paraliż i do tego tego drętwieje jej lewa noga...

Także uważaj na swoją Zu, bo podobno takie kręgosłupowe problemy zdarzają się coraz częściej...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolus -czarodziejko,,,ja tez sie na swoje zdjecia nie załapałam...:lol2:coś tam doktorek wykombinował i nie w iem do końca co?mam nadzieje ,ze upiora ze mnie nie zrobił...:yes:

bardzo się cieszę na spotknaiew z Tobą .

Beuty .... nie śmiałbym z tak pięknej kobiety robić upiora :yes:

Ale , jak czytam że latałaś wczoraj po mieście z krwią na twarzy :eek: to zaczynam sie poważnie zastanawiać :lol:

A z fotkami twoimi to troszkę je obrobiłem ,eeeeeee znaczy się odmłodziłem Cie o jakies 8 kilo , 8lat trzy mieś. i 22 dni. A dlaczego o tyle , to lepiej nie pytaj :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beuty .... nie śmiałbym z tak pięknej kobiety robić upiora :yes:

no mam nadzieję ,że choć wąsów mi nie doprawiłeś:D

AlA z fotkami twoimi to troszkę je obrobiłem ,eeeeeee znaczy się odmłodziłem Cie o jakies 8 kilo , 8lat trzy mieś. i 22 dni. A dlaczego o tyle , to lepiej nie pytaj :lol2::lol2::lol2:

" No patrz Pan jaki Chitrus":lol2:chyba znasz ten cytat ...w końcu to z serialu z naszej młodości....:D

Wiedziałam ,że niezłyb z Ciebie Agent czyt,Detektyw...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B

 

 

Odnośnie naszej Oli, to tak masz rację- lekarz powiedział jej rodzicom, że to może być wynikiem właśnie nie tyle samej siatkówki, co ciężkich treningów:( krzywej siedzącej postawy, dźwigania ciężkiego plecaka. Dziewczyna się po coś schyliła i trach, wyprostować się już nie mogła, lekki paraliż i do tego tego drętwieje jej lewa noga...

Także uważaj na swoją Zu, bo podobno takie kręgosłupowe problemy zdarzają się coraz częściej...:bash:

Niedługo przyszło mi czekać :(:(wczoraj byłam na osłuchaniu Zu ,bo u niej przeziębienie kończy się niekiedy zapaleniem płuc..z płucami wszystko ok ,ale kręgosłup ma już skrzywienie....czego rok temu nie było:( prawdopodobnie to od przeciążeniowych treningów tanecznych ,,w trakcie skoku wzrostu:(:(a i pozycja przy odrabianiu lekcji tez miała istotny wpływ...pozostaje Jej teraz zamienić tańce na basen:(Mam nadzieję ,że Ola się już lepiej czuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...