Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beauty myślałam, że masz duży dom :D

 

 

popatrz na chałupę w Stanach gdzie gliczarowianin stolarsko się wyżywa #34

 

No Gosiu,faktycznie robi wrażenie:Dale pomimo tego ,z e mój wygląda przy tamtych domach jak garaż , wolę jednak swój :yes::Dpoprzez nadmiar tego drewna i ozdóbek co rusz to z innej bajki wychodzi w ostatecznym rozliczeniu kiczowato:)choć robota stolarska 1 klasa.Ale nie uważasz ,ze styl pisania i robocizna przypomina trochę już jednego forumowicza? może jestem złośliwa ,ale z nim mi się jakoś kojarzy ,a akurat o nim to chciałabym zapomnieć .:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś .podeślij mi namiar na fotelik ,może do sypialni się wpasuje?bardzo fajny jest:yes:a do wyszukiwnia wszystkiego też już mi brakuje cierpliwości.Tym bardziej ,że nie mam czasu :yes:a w wolnym czasie to i odpocząć by się chciało...

Dzisiaj u nas sporo śniegu napadało ,trochę trzeba pozasuwać z łopatą bo do garazu nie wjedziemy.Po południu muszę jechać do koleżanki z zębem :(miałam wczoraj straszny ból,już miałam sobie sama go zrobić :lol2:ale chyba się przestraszył i przestał boleć .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam dzień dobry powiedzieć, temat lamp, to dla mnie dramat więc się nawet nie podejmuje :yes:

 

A z basenem to też różnie bywa, ja latami pływałam w młodosci troche trenowałam, póżniej 10 lat chodziłam z Młodym regularnie dwa tzry razy w tygodniu. I teraz zaczęłam znowu chodzić mam takie uczulenie, że po basenie przez cała dobe nie zyje tak mi leci z nosa. Cholera dosypuja czegoś, nie wiem czego i musze niestety odpuścić, a ja akurat bardzo lubię pływać :)

Uczuliłaś się na chlor pewnie:yes:ale to masz takie objawy po pobycie na konkretnym basenie ,czy po każdym?

Ja się tym Zu skrzywieniem bardzo przejęłam ,....na jeszcze będzie rosnąć i jak nic nie będziemy robić to się to jeszzce pogłębi.Jetem umówiona na rehabilitację ...dostanie zestaw ćwiczeń .W sumie to naprawdę jestem zaskoczona bo córka przez ostatnich 8 lat sporo ćwiczyła a tu taki zonk:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu muszę jechać do koleżanki z zębem :(miałam wczoraj straszny ból,już miałam sobie sama go zrobić :lol2:ale chyba się przestraszył i przestał boleć .:D

 

No popatrz Beatko, a myślałam, że dentyści do lekarza nie chodzą:lol2::lol2:

Mam nadzieję, ze ząbek już wyleczyłaś:hug:Nas też dzisiaj zasypało:bash: Kiedy ta zima wreszcie się skończy?:mad:

Namiar na fotelik zaraz Ci wyślę:yes:

 

Beatko widziałam ten ostatni kinkiet, który wkleiła Amtla i powiem tak- design ma fajny, ale pokrycie już nie.... Absolutnie to nie jest mosiądz, tylko taki trochę plastikowo wyglądający brąz:( No sama zobaczysz...

Uciekam, dobrej nocki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz Beatko, a myślałam, że dentyści do lekarza nie chodzą:lol2::lol2:

chodzą ,chodzą ,wprawdzie rzadko ,ale jednak....:lol2:

Mam nadzieję, ze ząbek już wyleczyłaś

Wyobraź sobie ,że jakoś samo przeszło bez leczenia,,może to jakiś nerwoból...:yes:

Nas też dzisiaj zasypało:bash: Kiedy ta zima wreszcie się skończy?:mad:

Namiar na fotelik zaraz Ci wyślę:yes:

Już mnie ta zima zaczyna wkurzać ...wczoraj się naodśnieżałam ,a dzisiaj znowu jest to samo:mad:

 

Beatko widziałam ten ostatni kinkiet, który wkleiła Amtla i powiem tak- design ma fajny, ale pokrycie już nie.... Absolutnie to nie jest mosiądz, tylko taki trochę plastikowo wyglądający brąz:( No sama zobaczysz...

Uciekam, dobrej nocki:bye:

W weekend sobie pooglądam i wtedy zdecyduję który kupić ...W manufakturze Leroy i Almi są prawie obok siebie tak ,że się zbytnio nie nabiegam.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

to super, ze ząbek sam się uleczył:lol2:

u nas na szczęście bez śniegu dzisiaj:yes: Też mamy tego odśnieżania w tym roku po kokardy:sick:

Beatko miałam już Cię dawno zapytać- chodzi o gadżet do roślinek- w zeszłym roku pokazywałaś swoje ostróżki w jakiś metalowcy obręczach..

Jak to się nazywa i gdzie to można kupić? Muszę coś znaleźć dla swoich hortensji, bo tez się później pokładają od ciężarów kwiatów:(

Zaczynam myśleć o ogrodzie, znaczy wiosna się zbliża:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

to super, ze ząbek sam się uleczył:lol2:

 

Taaaa,"wyleczył sie ":mad:wczoraj wyladowałam na fotelu z klasycznym zapaleniem miagi.Poprzednią noc spedziłam z butelką ....zimnej wody przy łóżku:lol2:

u nas na szczęście bez śniegu dzisiaj:yes: Też mamy tego odśnieżania w tym roku po kokardy:sick:

 

U nas też biało,ale dzięki temu tak czysto:Dprzestalismy już odśnieżać ..luby czeka na odwilż:lol2:

Beatko miałam już Cię dawno zapytać- chodzi o gadżet do roślinek- w zeszłym roku pokazywałaś swoje ostróżki w jakiś metalowcy obręczach..

Jak to się nazywa i gdzie to można kupić? Muszę coś znaleźć dla swoich hortensji, bo tez się później pokładają od ciężarów kwiatów:(

Zaczynam myśleć o ogrodzie, znaczy wiosna się zbliża:yes::D

Aguś dostaniesz to w każdym sklepie ogrodniczym .To chyba nie ma jakiejś specjalnej nazwy ..po prostu podpórki .Maja różne wymiary i kształty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko i Mugatko dzięki za wyjaśnienia :hug: u nas właśnie tych metalowych podpór nigdzie nie widziałam...:(

 

Beatko współczuję ząbka:hug:mam nadzieję, ze już wszystko dobrze:)

U nas wciąż pada snieg i wieje, ale podobno za tydzień ma być +16:eek: co jest wielceprawdopodobne, ze idzie zmiana pogody, bo głowa zaczyna mnie boleć:bash:

 

Uciekam, miłego weekendu dla wszystkichhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi - podpory znajdziesz w OBI :) Możesz też zamówić u jakiegoś kowala - takie ładniejsze. Ja właśnie zamówiłam cały zestaw u kowala - pergole, obeliski, podpory na pnącza i parawan. Mam nadzieję, że będzie ładnie. Na razie będzie ocynkowane, a później (jak ocynk zwietrzeje z lekka) pomalujemy na czarno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie zmiana pogody, bo głowa zaczyna mnie boleć:bash:

też wczoraj cierpiałam:(i dzisiaj już jest odwilż...co chwila coś ląduje z dachu z wielkim hukiem... :yes:

 

Uciekam, miłego weekendu dla wszystkichhttp://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/biggrin.gif

Dzięki Aguś i Tobie samych przyjemności życzę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi - podpory znajdziesz w OBI :) Możesz też zamówić u jakiegoś kowala - takie ładniejsze. Ja właśnie zamówiłam cały zestaw u kowala - pergole, obeliski, podpory na pnącza i parawan. Mam nadzieję, że będzie ładnie. Na razie będzie ocynkowane, a później (jak ocynk zwietrzeje z lekka) pomalujemy na czarno.

Monia ,fajny pomysł ,a jak to wychodzi cenowo? zamawiałaś przez internet?

Chciałabym zamówić nazwę ulicy z numerem na ogrodzenie...a ci moi w okolicy to się cenią,ze głowa mała:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny byłam wczoraj w Łodzi i ostatecznie zakupiłam kinkiet w almi ,który u mnie będzie wisiał przy suficie:lol2:

Zastanawialiśmy si,e z M nad tym z Leroya,ale odcień brązu byłby inny niż żyrandola,:yes:bardziej wpadał ten kolor w rudy poprzez spatynowanie i za bardzo by się odcinał .Wybrałam mosiężny ,bo kinkiety mam w takim samym kolorze i okucia stolarki tez pasują ,więc chyba wybór jest dobry.Miałam z kolei dzisiaj jechać na targi gardenii do Poznania ,ale nie miałam już siły po wczorajszym buszowaniu po sklepach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...