Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Monia ,fajny pomysł ,a jak to wychodzi cenowo? zamawiałaś przez internet?

Chciałabym zamówić nazwę ulicy z numerem na ogrodzenie...a ci moi w okolicy to się cenią,ze głowa mała:yes:

 

Takich rzeczy boję się przez Internet - połowa to będzie chińszczyzna. Wolę zamówić takie jak trzeba z ocynkiem itp. Na pewno wychodzi drożej, ale przynajmniej wiem, że nie złapie mi tego rdza za rok lub dwa lata. Kupiłam kiedyś takie badziewne obeliski, to już całe zardzewiałe i kwalifikują się do czyszczenia, malowania (nie mam na to czasu i cierpliwości) albo wymiany. Postawiłam na wymianę, bo to, co miałam było z cienkich rurek. Teraz będzie kute z pełnych, stalowych prętów.

Co do ceny... Za 3 częściowy parawan zapłaciłam 600zł (tak tanio tylko dlatego, że ten kowal to rodzin naszego absolwenta ;), więc można powiedzieć, że po znajomości ). Zrobię fotkę, to pokażę. Teraz czekam na resztę zamówienia, które powinno u mnie być w nadchodzącym tygodniu. To solidne rzeczy, które już zostaną na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moniu ,masz rację :yes:lepiej zainwestować raz i później mieć już święty spokój.:yes:jak już będziesz miała tę pergole to koniecznie pokaz , może coś podpatrzę ..:yes:

jak tylko zrobi się ciepło to dokończa mi nawadnianie mogę się wziąć za jakieś nasadzenia.Na razie nie mam kompletnie jeszcze pomysłu ,Póki co to jestem pewna ,ze posadzę obok brzóz trochę tych dereni o czerwonych łodygach ,,,strasznie mi się to podoba...sibrica chyba się nazywają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia i Beatko- dzięki za pomysł i namiary :hug:

Ja ograniczę się jednak do szukania gotowych podpórek, bo i tak nie chcę, żeby były widoczne- mają z czasem zarosnąć i tyle:D

Tak samo jak z utęsknieniem czekam, aż róża pnąca urośnie i zagęści się na tyle, żeby zasłonić metalowy łuk, bo dla mnie to nie przystrój:no:

 

Beatko bardzo ładny ten kinkiecik:eek:- piękny ma kolorek:yes:

U mnie jeszcze są dwie sypialnie z wiszącymi kablami:bash:Niedlugo się za nie biorę:cool:

Lustro też śliczne-baaardzo lubię połączanie czerni ze starym złotem lub mosiądzem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w nomi lub w Castoramie znajdziesz te podpórki na pewno..:yes:

Ciesze się z powodu kinkietu l..tym sposobem zakończę temat oświetlenia w salonie...mam tam taki trochę miszmasz ,ale w sumie to wszystko się ładnie komponuje...

A na lustro poluję jeszcze jedno ,ale jest dostępne w Poznaniu...:yes:może w weekend się przejadę .

Zamówiłam sobie jeszcze jeden obrus na rozłożony stół (brałyśmy już u tej babki z allegro),bo szykuje mi się impra za dwa tygodnie...Będzie białyz srebrną lamówką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia

jeśli to ty

to jestem pod wrażeniem :eek::eek:

piękna kobitka z Ciebie

Całkowicie się z Toba zgadzam:yes::yes:

 

Beatko

kinkiecik super

kurczę ty kochaniutka ciągle cos szałowego kupujesz:yes:

już dzisiaj lampeck zawisły ...cieszyłam się do momentu ,kiedy nie rozwaliłam samochodu:yes::(bilans wyszedł wiec na zero..:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA wiesz Beauty:( Chyba nie można mi pomóc . To jest coś takiego jak swędzenie którego nie można podrapać :bash:

EEe tam ...gadasz...zawsze jest jakieś wyjście.Np zakup takiego czegoś ,wszędzie dojdzie:lol2:mogę przesłać prezencik...

 

http://www.agaton.odt.pl/stThumbnailPlugin.php?i=media/products/c521bca75ce124735be966d17a365594/images/785-1.jpg&t=large&f=product&u=1361622283

 

...

... pewno przez tę emer.

 

No co Ty ,,,to znaczy ,że dopiero zaczynasz żyć ...Jesteś wolnym człowiekiem..zazdroszczę ,bo ja emerytury nie będę mieć ...zejdę przy fotelu

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabytki jak najbardziej pasujące do Twojego domku..

Ale autkiem mnie zmartwiłaś.. Nic Ci nie jest????

No i ja bardziej samochodowa i budowlana, wolę do takich sklepów jechać.. niż np do kosmetycznego sklepu....

 

Zdjęcia żadnego nie widziałam..

Wiola nic mi nie jest tylko psyche siadło:(ostatnio w ogóle jestem jakaś nierozgarnięta...a dzisiaj to jechałam jak nieprzytomna:bash:cofałam na osiedlu w wąskiej uliczce,,,była pryzma śniegu a w niej stał sobie słup ...no niestety czujniki cofania włączyły się zbyt późno,albo ja przez roztargnienie ich nie słyszałam i przydzwoniłam w ten słup...myślę ,że klapa i zderzak do wymiany...Nie było by nic takiego gdyby nie to ,ze bryka ma 1,5 roku:(kosztów nie będzie:yes: ,ale wyrzut sumienia został ,.bo ja jestem naprawdę męskim kierowcą ...:lol2: nawet moje dzieci przyznały ,że jeżdżę jak chłop ,a tu taki zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w nomi lub w Castoramie znajdziesz te podpórki na pewno..:yes:.

 

U nas nomi to chyba nie ma.... Ale Castoram pod dostatkiem:lol2: a jeszcze jest i Obi- na pewno coś znajdę:D

 

Zamówiłam sobie jeszcze jeden obrus na rozłożony stół (brałyśmy już u tej babki z allegro),bo szykuje mi się impra za dwa tygodnie...Będzie białyz srebrną lamówką .

 

Powiem Ci Beatko, ze ja z żadnego dotąd zamówionego obrusu nie jest do końca zadowolona... Niby są ładne,. ale się kiepsko prasują:bash:

Zastanawiam się, czy nie uszyć paru u Pani Kasi- może ona doradzi jakiś dobry materiał?

A co to za impra Ci się szykuje?:D

 

Fajnie masz z tym oświetleniem, że jesteś już po- ja też zbliżam się ku końcowi:lol2:

 

 

Co ja czytam o samochodzie- a to miałaś przygodę...:( Całe szczęście ze jesteś cała i zdrowa- pal licho zderzak:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...