Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko, zazdrosczę Ci dekoracji w domu, bo ja jeszcze jestem w proszku - zdołałam zrobić tylko wianek wiosenny na drzwi. Sprzątam teraz po fachowcach i dosprzątać się nie mogę.

 

 

Moniko te dekoracje są dziełem Zu..Dzięki Karolkowi mam śliczne zajce i jajca:)myślę ,że w przyzsłym roku zamówię więcej jajek u naszej Karol...bo są śliczne...:)mam jeszcze całe pudło do ściągnie.cia ze strychu ,ale nikomu nie chce się tam wleźć...;)

Pochwal się kochana co tam u Ciebie się wnętrzarsko działo ?.Mam nadzieję ,że wrzucisz jakieś zdjęcia ,coby się pozachwycać ...

Jeszcze powiem ,że narzuta doszła .Jest absolutnie piękna :)bałam się ,że za tak niską cenę to będzie jakiś badziew...zaraz muszę dokupić poszewki na poduszki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

 

Super masz te jajca:lol2:

To dzięki Karolkowi:)

A czemu już składasz na życzenia? Wyjeżdżacie?:rolleyes:

W wielki Piątek wybywamy na Słowację do Zuberca..nie lubię tych Świąt od 12 lat..,żle mi się kojarzą ;)pośmigamy sobie jeszcze na nartach.,siostra z rodziną tez dokjedzie.Zatem będzie rodzinne. i aktywnie.

Dzięki za namiar parasolowy- fajny jest, chociaż tak się zastawiam czym obciążyć tego krzyżaka na dole? Masz jakiś pomysł?:rolleyes:

Mam na oku jeszcze jeden model- ciut większy- 3m, ale ma możliwość dokupienia stojaka...

 

Aga ,ja ten parasol dostałam prawie w gratisie razem z meblami ..wiec żal było by nie brać ...Zobaczę czy będzie stabilny na tym krzyżaku .Jeżeli nie ,to mam jeszcze taki żeliwny ,ciężki stojak od poprzedniego parasola:)Marzy mi się taki potężny ,regulowany ,ale to na pewno nie w tym roku...

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam fajnie w tym wyjazdem, choć szczerze przyznam, ze nie lubię wyjeżdżać w Święta.

To dobra okazja, żeby zobaczyć się z rodzinką:wiggle: Super, ze przygotowania Cie ominą:) Ja w tym roku też skromnie, bo będziemy się gościć. Robię jakieś mazurki do rozdania. Właśnie udusiłam polewą pomarańczową:wiggle:

 

Dobrze, ze wzięłaś ten parasol za małe pieniążki- zawsze się przyda. Takie ogromne, o których pisałaś kosztują nawet do 5 tys- trochę sporo.

Ja chcę max 3-3,5 m średnicy, bo większy nie jest po prostu potrzebny.

 

Pozdrowionka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśpiewajmy dziś Alleluja, Alleluja!

Dzisiaj mamy Wielkanoc,

dzień Zmartwychwstania, dzień cudów,

Bogu oddajmy należytą chwałę.

Jest to nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel.

Udanych Świąt Wielkanocnych,

bez zmartwień, bez trosk.

 

http://www.malanowicz.eu/mm/pasje/silesiana/Wielkanoc/kroszonki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No komu te życzenia składać :rolleyes: Beatka śmiga na Słowacji( ............) , jej tu nie ma . A poza tym tooo ona nie lubi tych świat , bo ma złe skojarzenia związane z nimi :)

Ona musi być naprawdę szczęśliwa,.. .. Nooo bo" Co Ludzie powiedzą " gdyby nie była :p

Edytowane przez doctor.jk
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No komu te życzenia składać :rolleyes: Beatka śmiga na Słowacji( ............) , jej tu nie ma . A poza tym tooo ona nie lubi tych świat , bo ma złe skojarzenia związane z nimi :)

Ona musi być naprawdę szczęśliwa,.. .. Nooo bo" Co Ludzie powiedzą " gdyby nie była :p

 

Adwokat jakiś, czy co?:wtf: Umiemy czytać :p

...ale wybaczam, bo rozumiem, ze wzrok już nie ten:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokat jakiś, czy co?:wtf: Umiemy czytać :p

...ale wybaczam, bo rozumiem, ze wzrok już nie ten:rotfl:

Panienko Agawi ja tylko pomyślałem ,że mnie, nie ma komu składać życzeń , bynajmniej nie pomyślałem o innych :no:

A te złośliwości(czy może radości) dotyczące mojego wzroku, są wielce nie trafne .

Mam 47 lat . i czuję się świetnie , nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem (wcale nie z powodu sklerozy)

Ja też Ci wybaczam ... bo już dawno zrozumiałem, że ..........................:rolleyes:

Edytowane przez doctor.jk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...