Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiola ,a propos szczoteczek. najlepsze są Brauna oral b i soniczne philipsa( te ostatnie są dość drogie).Syn twierdzi ,ze one są najlepsze.:yes:nie wiem ,czy irygator jest Ci az tak bardzo potrzebny ,on nie zastąpi nitkowania i szczoteczek miedzyzębowych.Lepiej zainwestować w szczoteczkę o odpowiedniej ilości obrotów Tu znalazłam dość fajny sklep

http://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczki-elektryczne/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki za wsparcie.. o kciuki poproszę jeszcze do wtorku...:hug:
:hug::hug::hug:

 

Jaka cudna zima i nartki .. mrał.. w tym roku nawet ich ze strychu nie zniosłam...

Ale krokusy o tej porze to jest jednak to.. :)

 

Dzięki za namiar na szczoteczki.. nici nie wchodzą.. dlatego o kombajn pytałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beatko,

 

fajnie, ze się odezwałaś:wiggle:

Super fotki wyjazdowe- śniegu co niemiara:lol2: Pamiętna Wielkanoc:D

Jak trawa u Ciebie? U nas taka sobie-będzie trzeba włożyć w nią trochę pracy, bo długo leżący śnieg zrobił swoje:mad:

Trzymam kciuki do jutra :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Beaciu wysłałam Ci privka...:hug:

Na razie wszystko w porządku ..zaplanowałam prace ogrodowe ,jak tylko wrócę z wesela to ostro się zabieram do pracy.Dzsiaj jeszzce doszedł zamówiony bruk na obrzeż aścieżek w warzywniaku...po wekeendzie majowym ma być skończone nawadnianie i siejemy trawę , Nie jestem zwolennikiem siania na wiosnę ,ale mimo wszystko spróbujemy .. A poza tym mam mnóstwo mieczyków do wsadzenia ,dalii,canny...mam nadzieje ,że nie będzie jeszcze za późno...Dzsiaiij przyjechał tez taki mój pacjent z drzewkami owocowymi do wsadzenia ,ale nie mam jeszcze gruntu przygotowanego i lipa...

A poza tym bawię się w sobotę na weselu...:yes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo,hallo!DZIEWCZYNY pozdrawiam Was serdecznie z Krakowa!Tak w dużym skrócie...ubawiłoam sie świetnie ,pomimo tego ,żse byłam bez chłopa..:lol2:a teraz szalejemy w Krakowie..dzisiaj szwendalismy sie po Kazimierzu..nóg nie czuje,:yes:poza tym zaliczyliśemy fabrykę Schindlera ,,pare kościołów ,Stary Rynek,Coll.Maius i okolice rynku. czyli Kraków w pigułce :yes:Na jutro pozostało jeszcze pare pozycji...zobaczymy co z tego wyjdzie ,ponieważ już najechało sie już mnóstwo narodu i pewnie nie wszędzie sie dostaniemy. Dzieki za życzenia dla Małża faktycznie na tym jachcie czuje sie jaka prawdziwy Książę ,jacht ma 140m żagla,16m dłougości,klima,trzy łoazienki..no rozpusta jak cholera!sorry zabłoedy ,nadaje z tableta córki i nie bardzo mi to idzie.Rasiu,skoro jestem Chrzestną,to koniecznie musze je wyprobowaćf:lol2: szampana rozbije na spotkaniu..pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka straszna cisza u mnie...;)

Melduję więc po cichu ,że już jestem...podróż minęła niespodziewanie szybko ( z Krakowa do Łodzi jechałam równiutkie 2 godziny),mam nadzieję ,że radary były dzisiaj nieczynne;):)choć w przeciwnym kierunku żal było patrzeć na auta tkwiące w korkach. Ciesze sie ,ze długi weekend mam już za sobą ,bo do Krakowa dzisiaj zmierzały tłumy ludu i na pewno nie udało by nam się obejrzeć swobodnie tego ,co się nam udało:D

Jutro przychodzi Pan do wykonania obrzeży warzywnika i wreszcie zajmę ie siewem warzywek,Boję się jednak jutro rano spojrzeć przez okno ,,,,pewnie zielono to sie u nas zrobiło ,ale to najprawdopodobniej zasługa chwastów...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...