Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Piękna:D. Wszyscy się weekendują;).

No właśnie ,,jakieś puchi na fm:)ja mam już długaśki weekend za sobą i fajnie jest być znowu w domku... :)dzisiaj drgnęło już coś w kierunku ogrodowym .może jutro panowie zakończą obrzeża warzywniaczka i będzie można zacząć obsiewkę ..:)mam strasznie dużo cebul dalii ,cann ,mieczyków ..nie wiem czy już jest czas na ich sadzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawy Ci zazdroszczę okrutnie:yes:. Nie wiedziałam, że byli w wawie:(. Teraz bliżej do Gdańska chyba mam:rolleyes:.

Gosiaczku! Właśnie przypomniałaś mi o wsadzeniu mieczyków:eek:... zupełnie zapomniałam:bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mieczyki posadzone w donicach już powyłaziły z ziemi i zielone ma już z 15 cm :cool:

 

Nie wiem czy odważyłabym się pójść na tę wystawę :eek: , Ty to co innego :lol2:

Gosiaczku wystawa jest naprawdę bardzo ciekawa ,dałabys radę...:yes:bałam się troche o Zu ,bo ona jest bardzo wrażliwa i mogło by sie skończyćf solami trzeżwiącymi.ale ona była zachwycona I zaaferowana wystawą,....i dumna z siebie ,że tak dzielnie to zniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawy Ci zazdroszczę okrutnie:yes:. Nie wiedziałam, że byli w wawie:(. Teraz bliżej do Gdańska chyba mam:rolleyes:.

Gosiaczku! Właśnie przypomniałaś mi o wsadzeniu mieczyków:eek:... zupełnie zapomniałam:bash:.

RAsia w wawie byli chyba kilka lat temu ,obecnie jest w Krakowie i w Gdańsku.No cóż,jet bardzo kontrowersyjna ,przypuszczam ,ze wiecej jest jej przeciwników niż zwolenników :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAsia w wawie byli chyba kilka lat temu ,obecnie jest w Krakowie i w Gdańsku.No cóż,jet bardzo kontrowersyjna ,przypuszczam ,ze wiecej jest jej przeciwników niż zwolenników :yes:

Wiem, że byli, ale dowiedziałam się o tym za późno:(. Ja jestem ich absolutnym zwolennikiem:yes:. oglądałam kiedyś chyba dwugodzinny film z von Hagensem o tym co i jak robi i dlaczego... nie rozumiem przeciwników:no:... żaden argument do mnie nie przemawia:no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, grzecznie się przywitam, bo jestem nowa w tym temacie. choć wybudowanie dworku to i moje marzenie było. od kilku lat nawet spłacam poważny kredyt zaciągnięty na przepiękną działkę pod ten dworek, więc sprawa jest poważna. Podziwiam Wasz dworek, i jestem ciekawa efektu końcowego, ale strona z dzeinnikiem nie odpowiada. jeśli będą akieś zdjeca na gotowo to chętnie będę podziwiać. pozzdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że byli, ale dowiedziałam się o tym za późno:(. Ja jestem ich absolutnym zwolennikiem:yes:. oglądałam kiedyś chyba dwugodzinny film z von Hagensem o tym co i jak robi i dlaczego... nie rozumiem przeciwników:no:... żaden argument do mnie nie przemawia:no:.

Ja tez jestem absolutnie" za'.:yes: takich doskonałych preparatów na pewno studenci nie mają na studiach,,:yes:ludziska nie związane z medycyna powinni obejrzeć wystawę w celach poznawczych ,chcemy sie odzywiać zdrowo ,a nie wiemy jak wszystko w nas funkcjonuje...poza tym mozna tez obejrzeć ją ku przestrodze ,,,pokazane sa płuca palacza,,nie jeden palący rzuci palenie po tej wystawie ,,jestem tego pewna ,,,pokazany jest tez nowotwor piersi ,,jelita.....bardzo ciekawe to wszystko...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, grzecznie się przywitam, bo jestem nowa w tym temacie. choć wybudowanie dworku to i moje marzenie było. od kilku lat nawet spłacam poważny kredyt zaciągnięty na przepiękną działkę pod ten dworek, więc sprawa jest poważna. Podziwiam Wasz dworek, i jestem ciekawa efektu końcowego, ale strona z dzeinnikiem nie odpowiada. jeśli będą akieś zdjeca na gotowo to chętnie będę podziwiać. pozzdrawiam

Ewa

Witaj ksylomeno!!! fajnie ,ze znalazłas dzialke swoich marzen ...zycze Ci aby wkrótce stanał na niej wymarzony dom...:yes: mój dom ,ma bryłę dworku najprawdziwszego :D...natomiast wnetrze jest eklektyczne ,nie odwzorujace wnetrz minionych epok.:yes:pewnie dlatego sie dziennik nie wyswietla ,bo dawno nie zamieszczałam w nim zdjęc ...postaram sie jutro nadrobić ...urobilam sie dzisiaj niemozebnie.Wykorzystaalam piekna pogode na prace porzadkowe w ogrodzie (ciagle jeszcze nieistniejacym),wsadziłam pelargonie do skrzynek ,,wyciagnelismy z dzieciakami meble ogrodowe...jutro pewnie sie nie rusze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, faktycznie dziennik się nie otwiera. Może zgłoś do moderatora?

Zostawiam pozdrowienia :)

Moniu ,zamieściłam parę zdjęć ...zobaczymy ,może teraz sie wyświetli:yes:

Bardzo Cię przepraszam ,bo zapomnialo mi sie o Twoich imieninach...Moniu ślę Ci spóżnione ,ale z serca płynące.życzenia zdrowia i tylko samych radości .:hug::hug::hug::hug:

Ostatno jestem strasznie zakręcona ,bo miałam sporo dalekich podróży i imprez rodzinnych i jeszzce na tym nie koniec ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam zobaczyć co słuchać a tu u Ciebie porządki ogrodowe i panowie coś działali...

Pokarzesz co zdziałałaś Ty a co panowie??

Wiola ,nie wiem czy sie jakos rozeznasz w tym , co jest teraz aktualnie robione ,bo u mnie ciagły jeszcze plac budowy...fajnie ,ze wpadłaś ...:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...