Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beauty jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego ogrodu, śmiało mogłabyś wziąść udział w programie TVN-meteo "Maja w ogrodzie" napewno zrobiłabyś furorę i może jakąś telewizyjna karierę :yes: nie udzielam sie na forum bo my dopiero jesteśmy na etapie wylewek i długa droga przed nami, ale ze względu na to, że budujemy ten sam dom czesto tu zaglądam i co tu dużo mówić pozytywnie zazdroszczę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dopiero wyczłapałam sie z pieleszy...wrócilismy w nocy,,:yes:napaplałyscie tyle o Ptaku :lol2:,że umówiłam sie z moimi przy Outlecie i porobilismy tam troche zakupów,,kupilam Młodej walizke ,bo była przynajmniej 40 % tańsza niz w normalnym sklepie ...buty sportowe i cyckonosze w Triumphie(50% tańsze) ..

A przede wszystkim chciałam Wam podziękowac za cudowne spotkanie:hug::hug::hug::hug:...wszystkie jestęście wspaniałe babeczki,,pełne energii,klasy...naśmiałam sie przy Was tyle ,że do dzisiaj przepona mnie boli.:D naładowałam sie przy Was pozytywną energią ,a tego było mi ostatnimi czasy brak i mam nadzieję ,że spotkamy sie juz wkrótce to podtrzymam to swoje dobre samopoczucie.:yes:

A poza tym niech załuja Ci ,których nie bylo,,, Nie był to bynajmniej zlot czarownic ,,to był Top Model...wszystkie nadawały sie na czerwony dywan:lol2:

Karolku ty lachonie jeden,,,nogi masz do samej szyi ,,:lol2:

Marjeka do królowa całą gębą ,cudowna dziewczyna

Admet , nie widać abyś była przepracowana..masz kondychę kochana...

Lidszu ,burza cudownych loków ,,,

Zuzanka kobitka z powerem...elegancja -francja

rasia intrygujaca dziewczyna z aparatem o cudownym usmiechu

karolina U zarażajaca energia , + niesamowity power do budowania....

Emi cudowna osoba zakochana w Gdyni bez pamięci

Saly ,fantastycznie sie z Toba rozmawia....a ci....czka wymiata ,,,śmieje sie z tego do dzisija....

pasie byłąs zdecydowanie za krótko

ola ,przemiła ,usmiechnięta dziewczyna

,daila ,cudowna drobna osóbka o gołebim sercu

monika ,jedyna w różu ,nie wygladajaca na prawie dorosłego syna

magdzinska ,Venuska ,ivy młodośc ,młodość i jeszcze raz młodość

Jeszcze raz dziekuję za tak energetyczne spotkanie i fantastycznie bylo sie z Wami spotkac w realu .Mam nadzieje ,że powiadowmicie mnie o nastepnym...

a czacha kupiona prozaicznie w Zarze:lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odbiłaś na Łódź zamiast na południe.... ,

 

Wiola prawdę mowiac kusiło mnie niemiłosiernie ,by do Ciebie zawitać ,ale byłam juz umówiona z dzieciamy na Dzień Dziecka. Inną razą nadrobimy

 

Chociaż zakupu udane?

I czy to w tym nowym Ptaku?

Młoda sie obkupiła w sportowe rzeczy i nową walizę ...Stwierdziłam ,że nowy ptak móglby mieć trochę gorszy wystrój na korzyść nizszych cen;)ale w ogóle to ok

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty - wiedziałam że cię pokocham ale nie wiedziałam że aż tak bardzo ;)

cieszę się że mogłam Cię poznać !!!!!

Zuza i vice versa:)już wcześniej czułam ,że mogłabyś byc moją siostrą ,a teraz to jjuz się upewniłam w 100%:Djesteś megaenergetyczną ,przebojową babką ...szkoda ,że musiałas tak wczesnie uciekać ...

Acha ,odszukałam wczoraj kwietniowy TS:)wieczorkiem zagłebie sie w lekturze..:)teraz juz musze zmykać do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko,bardzo mi miło ,że mogłam Cię poznać :yes:.Nie nagadałyśmy się co prawda ,ale mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś nadrobimy :yes:

Pozdrawiam :hug:

 

Nadrobimy na pewno..:yes:słyszałam ,ze jakis kolejny zjazd sie szykuje...teraz jestem zarobiona po pachy ,,Piotrkow wydaje się już byc baaaardzo odległy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolajn kieliszków nie kupiłam ,bo ta przecena miała być dopiero 3 -go,a mnie jakos sie pokopało i myślałam ,że trzeci to jest niedziela.Kupiłam w Tikeju fajną ozdobę do kuchni na ścianę

 

http://imageshack.us/a/img836/3571/p1110027y.jpg

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...