Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje pierwsze w zyciu pomidorki...:wave: bardzo się cieszę ,bo kwiatów jest bardzo dużo to i może zbiory będą obfite.

http://imageshack.us/a/img801/7546/x665.jpg

 

 

Stwierdziliśmy z Lubym ,że w warzywniaku ścieżki wyłożymy brukiem.;)Pierwotnie miał być kamień .Nie uniknie się wyłażenia chwastów ,a i przy kopaniu grządek zawsze ziemi się trochę na ścieżki sypnie ..będzie wygodniej w utrzymaniu czystości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś ,Rasi- warzywniaczek pięknie dziękuje:hug:rozrasta sie wszystko w zawrotnym tempie...rzodkiewy już są ,,,koperek też ,:yes:a za chwilę będzie sałata:wiggle:

mugatko obrzeża są z bruku klinkierowego ,,takiego samego jak taras i ścieżki.A róża to jest Maria teresa.Z angielskich mam jeszce Leonardo da Vinci i Chippendale i Elfe .Wszystkie pięknie juz kwitną .Mam nadzieję ,ze ich nie zmarnuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem do niczego ,,,miałam tyle planów, a nie zrobiłam kompletnie nic ..No chyba ,żeby zaliczyć pazurki u kosmetyczki;)U nas tez jest parno ,ale trochę przed południem popadało.

Wiola jaki masz opryskiwacz ?.muszę sobie kupić ,by pozbyć się chwastów rosnących na tarasie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Beatko, pomachać chaciałam:bye:

Aleeeeee warzywnik zobaczyłam i :jawdrop::jawdrop::jawdrop: Pozbierać się nie mogę...

Warzywnik to w tym roku moje niespełnione marzenie, to chociaż u Ciebie oczy nacieszę:yes:

Buziaki:hug:

Yuczko kochana:hug:ja tez się bardzo cieszę z tego warzywnika...:wiggle:doceniam to ,że go mam ,gdy nie muszę po byle koperek biec albo do rodziców albo na ryneczek...zreszta swój to swój ,nawet inaczej ,bardziej intensywnie ,pachnie:)wszystkie warzywka rozrastają sie w szaleńczym tempie ,fasola kwitnie ,ogórki się bardzo rozkrzewiły.No i dzisija zaczęlo się ukladanie bruku na ścieżkach ..myślę ,ze to jest dobry pomysł ,bo w pierwotnych zamysłach chciałam żwirek ,lub grubszy kamień .Byłby chyba większy klopot przy pieleniu i jesiennych wykopkach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę takiego warzywnika jak nie wiem co.

I też chwalę, chwalę, chwalę za nieskazitelną czystość, estetykę,

Beatka, brawo, brawo :)

Toluś ja myśłąłam ,że mając tak magiczny ogód juz nie masz czego zazdrościć:D:lol2:

Z Twoich ust pochwały,to naprawdę miód na moją duszę dzięki wielkie:hug::hug:...wiele jeszcze przede mną ,ale cieszę się ,ze choć chwaściorów coraz mniej...:yes:wiekszośc nasadzeń odroczyłam do jesieni...wczoraj posialismy tylko trawę ,mam nadzieję ,ze wzejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...