Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tarcia ..dzięki ..bardzo ciekawy ten stoliczek i cena jak najbardziej przyjazna ,,ale znowu musiałabym przemalowywać ....:yes::)

Iwuś ,dzięki za głosik ..praktycznie decyzja już podjęta ..kupuje 1.:D

Amtlus ..dzięki:hug: ja nawet wole bardziej faworki niz pączki..:yes:w sobotę będę smażyć a dzisiaj częstuję się Twoimi...

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia ..dzięki ..bardzo ciekawy ten stoliczek i cena jak najbardziej przyjazna ,,ale znowu musiałabym przemalowywać ....:yes::)

Iwuś ,dzięki za głosik ..praktycznie decyzja już podjęta ..kupuje 1.:D

Amtlus ..dzięki:hug: ja nawet wole bardziej faworki niz pączki..:yes:w sobotę będę smażyć a dzisiaj częstuję się Twoimi...

:yes:

 

a nie zauwazylas ze mozna je wybrac w dowolnym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałam się dzisiaj roślinkom w ogrodzie....nie ma na szczęście strat po zimie:wiggle:podcięłam hortensje..niektóre j już mają pączki :wiggle:..kiedy przycina się wrzosy? chyba jeszcze jest za wcześnie?

 

ja jeszcze czekam, byc moze za tydzien podetne wrzosy i hortensje, zalezy od pogody. hortensje u mnie jeszcze cicho siedza w przeciwienstwie do lawend i innych bylin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia :wiggle::wiggle::wiggle:faktycznie ...wszelki duch...:bye:Cieszę się ,że się odezwałaś ....znaczy ,ze już wiosna nadciąga..:D:yes: przycięłam dzisiaj wszystkie lawendy ...hortensje ,tawuły i pieciorniki.Wrzosy też ,ale po przycięciu zostały takie maleńkie kępki...tak ma być ?Monia a co z różami..poodkrywać już ?Boje się trochę tych zapowiadanych mrozów.a podglądałam,, zaczynają już wypuszczać ...A jakie zmiany szykujesz w ogrodzie ?ciekawam baardzo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...