Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli calkiem co innego niz byc mialo :D

 

laweczke przed lozkiem mam, tylko ze nie jest tapicerowana i jest na cala szerokosc lozka (160), na niej gabki tapicerowane ulubione miejsce do spania bialaskow. laweczka to strzal w 10. zawsze mialam problem gdzie odlozyc narzute czy poduchy ozdobne a tak wszystko jest schowane w laweczce. i przysiasc mozna podczas ubierania a jest na tyle lekkim meblem, ze nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli calkiem co innego niz byc mialo :D

 

:lol2::lol2::lol2:

 

laweczke przed lozkiem mam, tylko ze nie jest tapicerowana i jest na cala szerokosc lozka (160), na niej gabki tapicerowane ulubione miejsce do spania bialaskow. laweczka to strzal w 10. zawsze mialam problem gdzie odlozyc narzute czy poduchy ozdobne a tak wszystko jest schowane w laweczce. i przysiasc mozna podczas ubierania a jest na tyle lekkim meblem, ze nie przeszkadza

 

Pierwotnie chciałam zamówić fotel ,ale jednak dojrzałam do tego ,aby wymmienic go na ławeczke ...Chyba jednak mniej miejsca zajmuje.Fotel trochę utrudnia mi dojście do szafy.(Co nie jest bez znaczenia za parę lat kiedy podchodzić będę z balkonikiem):lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten czas oczekiwania.. wraz z wiosną muszę się trochę zmobilizować,bo jeszcze dom nie jest wykończony na tip top .Wiele jeszcze brakuje ...:D:D:D na pierwszy plan wysuwają się naprawy...Mam problem z ogrodzeniem .Pewnie pisałam już o tym,Cegła na słupkach wzięła się i rozlasowała:Dodpada tynk .Tak naprawdę to jeszcze nie mam koncepcji co z tym fantem zrobić ...to ,ze trzeba słupy rozebrać.. to wiem ,ale co dalej..???chyba zdecydujemy się na postawienie słupków z cegły ręcznie robionej.Tylko czy nie będzie sieczki?Jutro zrobię zdjęcie to może mi coś doradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, stoliczek bossski! Wdziałam taki u MagdyZ z sklepie :))

A taka sypialnia to też i moje marzenie, ale już nauczyłam się czekać ;)

Buziaki zostawiam :*

Jejku ...Iwonko ... kopę lat !!:D:D:DWłaśnie u Madzi go kupiłam..:yes:,, ja nauczyłam się zaczynać ,ale skończyć to już niekoniecznie...:D:D jeszcze tyle zostało do zrobienia a mieszkamy już prawie 4 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze słupami z cegły ręcznie robionej jest super!:yes: Tylko błagam - nie tynkuj jej! ;) :D

 

Rasiula.no coś Ty ..to by była profanacja...:D:yes:nie wiem tylko czy tej cegły nie będzie za dużo w tym ogrodzeniu..Sylwia mi zrobiła wizke na fb...w sumie źle to nie wygląda ...ale wersja obecna mi chyba bardziej leży...wtedy trzeba by pomyśleć o jakims zadaszeniu muru...Może pokryć to dachówką ?....:Dtak sobie tylko gdybam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...