Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja dzis zakupilam kolejna brzozke youngii na nowa rabate, tamaryszka (z ktorego zrobie dwa, bo ma potencjał :D) i dwa hyzopy (wiecej nie mieli , chcialam 6 ;) )

no i wyczailam fajnego lilaka ottawskiego o super walcowatym pokroju. ale najpierw musialam sprawdzic kto on i chyba pojade raz jeszcze. no i na trawki od smala czekam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozplenica rusza późno. U mnie rok temu wszelkie rekordy pobił jednak Gracillimus - mój ulubiony miskant. W czerwcu stwierdziłam, że padł po zimie, skoro nic ni wypuszcza, wzięłam szpadel i po wykopaniu okazało się, że zaczyna puszczać zielone kiełki, ale widoczne były dopiero po wykopaniu. Wsadziłam, rośnie ich kilka szt., jeszcze nie puszczają, ale już wiem, że potrzebują czasu. Rozplenica na pewno u Ciebie wytrzyma zimy, skoro u mnie daje radę :yes: Edytowane przez monia i marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje trawki zamawialam u smala http://www.trawki.pl , jestem zadowolona trawy przyszly ladne, kazda sadzonka sie przyjela, niestety nie ma az tak duzego wyboru jak u trawy.eu gdzie totalnie zignorowano moje zamowienie, nie wiem czy az tylu klientow maja? czekalam 2 tygodnie na potwierdzenie ich telefon nie odpowiada wiec zrezygnowalam, Rasia tez napisala ze sadzonki marne. dwa lata temu nie bylo takich problemow i wiekszosc sadzonek tez sie przyjela ale teraz to zachowanie mnie zniechcecilo do wspolpracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na te stronkę i maja tam akurat te ,ktore mnie interesują ...dzięki:hug:teraz muszę jakąs kompozycje sobie wyrysować ....:)Tarcia ,jezeli klon palmowy nie wypuścił jeszcze listków to chyba zmarzł ..co?coś jeszzce z niego będzie ? czekać ?wiem ,ze masz perukowce ..trzeba je przycinac jakos ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...