Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kuchnia meble i panele


Gość Kasiulekk

Recommended Posts

Gość Kasiulekk

Witam,

 

bede wdzieczna za wszelkie informacje o kuchniach z Ikei i BRW, ewentualnie o innych firmach jakosciowo i cenowo zblizonych do tychze.

Kuchnia bedzie otwarta, do zabudowy sprzet, na podlodze planujemy polozyc panele lub drewno zeby stworzyc calosc z salonem.

Czy sa jakies opinie o desce barlineckiej? Jak rozumiem jest to panel drewniany tak?

Jaka podloge tego typu do kuchni polecacie (wiadomo ze czesto bedzie zmywana podloga itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek mojej żony mieszka w Szwecji i mówi,że nie stać go na rzeczy z Ikei.Za często trzeba je wymieniać.Fakt , nie są najlepsze.Z własnego doświadczenia wiem,że dobrze znaleźć producenta mebli ,który robi wszystko samodzielnie-nie jest niczym ograniczony i robi to co chcesz.Można sporo utargować .Z jakością różnie,ale wszystko w razie czego wymieniają bez dyskusji.Ja robiłem w firmie Beta w Radomiu.Wymaga to trochę cierpliwości,ale za naprawdę ładne meble 3,50mb zapłaciłem 2900zł(słownie dwa tysiące dziewięćset).Oczywiście z miejscami na piekarnik i płytę kuchenną.Podwyższone (mam ponad 190cm) ,aluminiopodobne cokoły itp.Za tą cenę -super.Poza tym nie było żadnego problemu gdy zapragnąłem szafkę szeroką na 73,5cm z nietypowymi półkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...