Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to jaki jest sens pisania tutaj skoro nie mozna ani domu zobaczyc ani porozmawiac o realnych kosztach budowy?

Po co pani to tutaj pisze w takim razie?

 

A probowal Pan kontaktowac sie z innymi stylowcami ....... czy ktos zgodzil sie na Pana prosbe ????

Chyba nie ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Wpadłam zobaczyć co słychaćhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

I widzę ,że wszystko w porządku,co bardzo mnie cieszyhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif

Dach wygląda super:),kiedy masz w planach montaż okien???

Pozdrawiam i życzę miłego weekenduhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0dj.gif

 

Hejka Olusia :D

Dzieki Kochana .... okienka beda montowane pod koniec marca 2011 ( taki jest plan )

Milego weekendu dla Ciebie rowniez

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie probowalem - Pani jest najblizej.

Dalej ponawiam pytanie o sens tych wszystkich wpisow - bo chyba nie chodzi o prozne chwalenie sie na forum... a jak ktos chce zapytac o konkrety to nie wiadomo dlaczego opor.

 

Alez Pan jest nietaktowny ...... Mysle , ze nie powinien Pan budowac "STYLOWEGO " bo jak sama nazwa wskazuje to dom dla ludzi ktorzy maja styl .....

i tego " Z KLASA " tez prosze sobie odpuscic ..... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0doubledown.gif ......

Prosze Pana to co Pan nazywa chwaleniem inni odczytuja jako wymiane doswiadczen ...... a konkretnych pytan z panskiej strony nie uslyszalam jeszcze tylko jakies dziwne zarzuty z nutka ZAZDROSCI .... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0pleasantry.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku święta zaczynają się wcześniej:)

Tak sobie pomyślałam,że w przyszłym roku może uda mi zobaczyć choinkę we własnym domu - czego i Tobie i wszystkim czytającym życzę

 

Dzieki ....:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka dziękuje za choinkę!

 

Martusia czesc :D

 

Choinke juz masz to teraz czas na ozdoby ...... podesle wkrotce ....... co powiesz na kolorowe banieczki w ksztalcie jajeczek , czerwone bombki .... itp ..... :lol2::lol2::lol2: jak bylas grzeczna przez caly rok to Mikolaj dostarczy wkrotce " zamowienie " . :yes:

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam grzeczna wiec moze tez znajde jakis drobiazg pod choinka :)

Coraz bardziej zaczynam odczuwac nadchodzace Swieta -wreszcie wybralismy sie na pierwsze zakupy prezentow :yes:Najgorsze te limity w samolotach a pudla z zabawkami taaaaaaakie "niepakowne":bash:

 

Kaka :D

Ja zakupy swiateczne UWAGA !!!!!! robie w lecie ........ :cool:

Prezenty fajna rzecz ..... szczegolnie jak sie je ROZDAJE innym ..... Super , ze sie wyluzowalas na zakupach .... napisz co kupilas :D to i ja zlapie jakis luzik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko zakupy rozpoczelismy od zabawek bo to przychodzi mi najlatwiej :DDuzo radosci sprawia mi obdarowywanie nimi dzieci :yes:Nastepny wypad planuje w sobote i pewnie bedzie juz ciezej bo ogolnie nie lubie lazic po sklepach a wybierac dla kogos prezent to dla mnie istna katorga.Nawet sobie zadko cos kupuje bo jestem malo zdecydowana a co dobiero trafic z prezentem dla drugiej osoby :wiggle:Na szczescie licze na pomoc meza bo on nie ma tak duzo dylematow :cool:

Co do kominka to temat wrocil jak bumerang bo wlasciwie juz w sierpniu zaczelismy sie za nim rozgladac .Interesowalam sie wkladami Vis a Vis i bralam pod uwage firme Spatherm,Hajduk oraz MCZ .Niestety tak duze wklady (chce miec wklad okolo 1 m szerokosci) dodatkowo z szyba "na przestrzal' nie naleza do najtanszych dlatego mam niezly orzech do zgryzienia.Obecnie MCZ ma promocje na swoje wklady ( pod koniec sierpnia tez mieli) i za wklad

FORMA PURO B95 zaplacilabym obecnie okolo 2 tys mniej .Tutaj masz stronke z ich oferta http://wentor.com.pl/Kategorie.aspx?kat=135.

W Krakowie znalazlam sklep ktory sprowadzilby ten wklad i dodatjkow dal jeszcze kilka procent "swojego" upustu.

Jesli bedziesz zainteresowana to przesle Ci namiary .

Obecnie biore pod uwage albo MCZ albo Spartherma .Te drugie sa drozsze wiec musialabym zrezygnowac z szyby Vis aVis i zadowolic sie "jedynie" duza panorama:P

I tak ciagle slysze od slubnego ze jest to chore aby kominek kosztowal tyle kasy zwlaszcza ze u nas bedzie spelnial funkcje typowo rekreacyjna( mam zamiar uzywac go wylacznie dla stworzenia nastroju :D)

Na forum bardzo malo jest informacji o wkladach MCZ dlatego tym trudniejszy wybor .Podoba mi sie ich wyglad oraz wnetrze wkladu ktore jest biale (jasne)a nie zolte jak w Hajduku czy Sparthermie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam grzeczna cały rok! Bardzo grzeczna :) :) :) a jak ciężko pracowałam!

Mam nadzieję, że Mikołaj to widział i doceni ;)

 

Styluś w zimowej szacie jeszcze piękniejszy :)

 

A wracając do Świat to ja jeszcze nic nie kupiłam... cieszy mnie ten czas (i śnieg za oknem), ale tak jakoś nie mogę się zabrać za zakupy.

Najważniejsze prezenty dla dzieciaków!

 

Cieplutko ściskam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko!

Witam cię z samego rana. U nas jak sama wiesz zima na całego. Ale pozdrawiam cię cieplutko. Zajrzałam do dzienników przed pracą i wpadam do ciebie na chwilę, żeby życzyć miłego dnia :) Pędzę do pracy Pa, pa

 

Elunia dzieki za odwiedzinki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kochana, widzę że u Ciebie już powoli nastroje Świąteczne. Ja dopiero jak spadł śnieg, poczułam że ten magiczny czas już tak niedługo.

Zakończyłaś już prace w Stylusiu na ten sezon, czy jeszcze cos bedziecie działać?

 

Karollinka , a co to za nowy AVATAR ?????

U mnie dzisiaj ( 4 grudnia ) spadl pierwszy solidny snieg ...... a w Polsce jak widzisz Stylek pod sniegiem drzemie ..... ale nie zasypia ....

Ciagle odwiedzaja go jacys goscie ... potencjalni wykonawcy dalszych prac . Przez zime chce skompletowac ekipy do tynkow , wylewek , ocieplenia ....

Pan do zewnetrznych przylaczy wody - kanalizacji i gazu wybrany na 95 % ..... mial rozpoczac prace ( jak sie dogadamy !!!! ) jeszcze w grudniu , ale pogoda jest jaka jest wiec pewnie trzeba bedzie poczekac do lutego , czytalam ze po polowie lutego ma byc juz " wiosennie " wiec zobaczymy .......

Generalnie plan jest taki :

- luty przylacza zewnetrzne woda , kanalizacja , gaz

- marzec elektryk

- marzec koniec miesiaca instalacja okien

- kwiecien hydraulik

- maj tynki

- przed wylewkami instalacja kanalow do ogrzewania na parterze

- druga polowa maja wylewki

- czerwiec ocieplenie domu

- czerwiec instalacja pozostalej czesci kanalow do ogrzewania + rekuperacja

- wrzesien instalacja drzwi zewnetrznych

- wrzesien ( moze uda sie zrobic front ogrodzenia )

- pazdziernik ocieplenie poddasza

A jak ten plan przelozy sie na rzeczywistosc .... zobaczymy

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam grzeczna cały rok! Bardzo grzeczna :) :) :) a jak ciężko pracowałam!

Mam nadzieję, że Mikołaj to widział i doceni ;)

 

Styluś w zimowej szacie jeszcze piękniejszy :)

 

A wracając do Świat to ja jeszcze nic nie kupiłam... cieszy mnie ten czas (i śnieg za oknem), ale tak jakoś nie mogę się zabrać za zakupy.

Najważniejsze prezenty dla dzieciaków!

 

Cieplutko ściskam!!!!

 

Hejka Martusia

Dzieki za odwiedzinki

Buziaki przesylam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...