Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:yes: ... jak nie znajdziesz to wieczorem poszperam w archiwum ( w glowie mojego Braciaka - bo On tam byl ) i dokladnie napisze co to za firma ... teraz zmykam do mycia bo za 15 min. do pracy wychodze ...

Buzka ... jak cos to pisz :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz " TYLKO " dlatego ja robie zakupy przez internet .........

N I E znosze chodzenia po sklepach :( . Teraz cala armature wybralam internetowo nawet nie widzialam towaru .....

Powodzenia w wyborach:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka ja to bym może i zniosła, ale niestety czasu jakoś brak... Nie ma kiedy... Wczoraj po przedszkolu z dzieciakami musieliśmy podjechaliśmy oglądać kamienie i się pogoda coś popsuła - tak nas wywiało, że tylko czekać, jak się dzieciaki zakatarzą. A poza tym - to siku, to auta oglądać na drodze, to miliony pytań... i nie ma jak pogadać ze sprzedawcą hihihi.

No ale cóż - dzieci będą mieszkać z nami, więc niech uczestniczą w wybieraniu... Tylko jakoś z nimi dziwnie długo to trwa... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka ja to bym może i zniosła, ale niestety czasu jakoś brak... Nie ma kiedy... Wczoraj po przedszkolu z dzieciakami musieliśmy podjechaliśmy oglądać kamienie i się pogoda coś popsuła - tak nas wywiało, że tylko czekać, jak się dzieciaki zakatarzą. A poza tym - to siku, to auta oglądać na drodze, to miliony pytań... i nie ma jak pogadać ze sprzedawcą hihihi.

No ale cóż - dzieci będą mieszkać z nami, więc niech uczestniczą w wybieraniu... Tylko jakoś z nimi dziwnie długo to trwa... :):):)

 

mwp dzieci do Babci , a do domu z probkami ....i niech wybieraja szkraby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka - napisz jak po spotkaniu z alarmowcami :) Bylismy dzis z nimi w T u mojego m w firmie (tez będa mu robić) i wiem, że zaraz potem mieli pędzic do Ciebie ;)

 

Hejka :)

Byli , byli wieczorkiem .... poogladali , policzyli teraz czekam na wyceny :) ... maja byc 3 szt !!! .

Dlaczego nie przyjechalas do mnie ???? jak bylas w poblizu ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

Byli , byli wieczorkiem .... poogladali , policzyli teraz czekam na wyceny :) ... maja byc 3 szt !!! .

Dlaczego nie przyjechalas do mnie ???? jak bylas w poblizu ?

:)

 

 

bo bylismy z młodą a to była jej pora spania i marudziła straszliwie. Poza tym Ciebie chyba nie ma w kraju?? Przyjadę kiedy indziej, na pewno :) Co sie odwlecze... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bylismy z młodą a to była jej pora spania i marudziła straszliwie. Poza tym Ciebie chyba nie ma w kraju?? Przyjadę kiedy indziej, na pewno :) Co sie odwlecze... ;)

 

Hejka :)

Od wczoraj pracuje u mnie Pan Mariusz :) ..... i pewnie dzisiaj zakonczylby zabudowe kominka , ale musielismy dograc jeszcze pare rzeczy i ma wrocic w nastepnym tygodniu w sobote jak juz sie ZASTANOWIE :p. Bardzo mily czlowiek ( cierpliwy ) ... wiesz ja niby decyduje sie od razu , ale jakos tak temat kominka troche zaniedbalam , a teraz czepiam sie . Na szczescie Braciak z Panem Mariuszem dzisiaj pomogli podjac mi decyzje ( Brat wymalowal projekciki ..... ) przed chwilka otwarlam maila ...... i naprawde propozycja jest super !!! . Moze uda mi sie pod wielkanocnym zajacem wreszcie jakies foty umiescic ..... :p. Zaproszenie otwarte dla Ciebie .... nawet jak mnie nie ma w kraju mozesz wpasc z wizyta ( Brat zawsze jest na posterunku ) .... Jeszcze raz dziekuje za namiar na Pana Mariusza ... mam nadzieje , ze chlopaki od alarmow tez znajda u mnie zatrudnienie ... jaka to ulga moc zatrudnic osoby z polecenia ktore znaja sie na swojej pracy ... Oszczedzilas mi Kochana kilku nieprzespanych nocy w poszukiwaniach fachowcow ... nalezy sie Tobie jakis " galicyjski grzaniec " :lol2:.

Dzieki jeszcze raz i biegne wklejac foty :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, ciesze się bardzo że mogłam pomóc. Pan Mariusz cały nastepny tydzień popołudniami będzie pracował u moich bliskich znajomych bo tez go poleciłam. A u nich nie kominkowa robota a poprawa gładzi, na które kolega sam sie szarpnął ;). Pan Mariusz przyszedł mi do głowy jak zadzwonili prosic o pomoc. Bo przeciez nasz kominek obudował KG i ładnie wyszpachlował. No i zgodził sie bo to bardzo uczciwy człowiek :) To on mi powinien tego grzańca postawić ;) Chyba sie upomnę ;)

Co do alarmowców to skoro maja przedstawić 3 wyceny to może którąś zaakceptujesz :) Nie wiem czy Ci pisałam - moj II etap kosztował 7tys (w zasadzie bez robocizny bo niby po znajomości) a mam zamontowany 1 szyfrator i chyba 10 czujek oraz 2 syreny. A własnie - znajdź sobie juz teraz miejsce na syrenę wewnętrzną. Ja tego nie dopilnowałam i powiesili mi ją centralnie na głównej ścianie w wiatrołapie - na tej, na której teraz jest cegła :mad: Było trochę zamieszania bo zgłosiłam stanowcze veto i musieli ją przenosić. Udało mi sie wynegocjować ukrycie jej w zabudowie rur Reku tak wiec nie widac jej wcale a słychac wystarczająco dobrze ;) Ustal to z nimi od razu wskazując im odpowiednie miejsce. Pewnie tez w wiatrołapie.... Na rozmieszczenie czujek nie masz juz duzego wpływu :no: bo oni mierza jakies kąty i ustalaja optymalne połozenie kazdej czujki.

Daj koniecznie znac jakie wycen Ci przedstawili. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingus :)

U mnie bedzie kilka szyfratorow ( sama wymyslilam ) :p .. miejsce na syrene wewnetrzna Braciak juz z alarmowcami ustalil ... A wyceny beda 3 poniewaz ja etapami planuje zalozyc " oczujkowanie " ... pierwszy etap podstawowy , drugi etap

" sredniowypasiony " no a trzeci to juz HO HO :rotfl:zebym sie tylko polapala w tych ustroistwach . Jak to moj poprzedni Pan Pstryczek mowil " z calym szacunkiem , ale sie Pani nie zna .... :no:" no coz pewnie sie i nie znam wiec dlatego Pana zatrudniam i za to place prawda ?. Wazne zeby " Twoje chlopaki " byly terminowe .....

Dzisiaj odwiedzili moja budowe Panowie od ogrodzenia , niestety pracuja 6 dni w tygodniu i tylko w niedziele maja czas na ogladanie i wycene pracy ... dobrze rokuja wiec pewnie ich zatrudnie .

Pozdrawiam cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: projekt kominka nr 2 bardzo fajny, tylko się pytam, czemu wykonany z KG, a nie np. z płyt krzemianowo-wapniowych? Teraz taka moda panuje ;) Od KG i wełny kominkowej się odchodzi ;)

Masz jakiś projekt koncepcyjny tego swojego systemu że hoho ? :> Planujesz monitoring kamerowy, cy cuś? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

Edytko, kominki zapowiadają się naprawdę fajnie - piszę w liczbie mnogiej, bo obydwa są OK. Brązowe kafle świetnie ocieplą szarości. Biały montaż wybrałaś bardzo ładny, zaraz lecę pooglądać baterie firmy, którą wytypowałaś, bo na tapecie właśnie mamy wszelkiej maści sanitariaty. Idziemy z budową w podobnym tempie. U Ciebie już częściowo zamontowane płytki a alarm w drodze, a u nas płytki lada dzień zaczną "się robić", ale alarmy już mamy.Nawet przeboje z wanną mamy podobne - my też będziemy robić fiku-miku z podejściem do wody, bo zamierzamy zrobić między ściana a wanną półkę, której wcześniej nie było w planach. :) Ślicznie już u Ciebie. buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti dzieki Bogu jestes ;) .... mialam juz Rutkowskiego zatrudniac .... moja Mama wlasnie w niedziele stwierdzila rozmawiajac ze mna na skypie " Martinezia cos dawno nie bylo w Twoich Komentarzach :yes: " ...... no Kochany jak Ty mi bedziesz znikal na tyle dni to ja musze z Twoja prywatna Zonka porozmawiac :D .

Jesli chodzi o zabudowe kominka to nie umiem odpowiedziec na Twoje pytanie :bash:..... mysle , ze pewnie dlatego sa plyty g-k i welna , ze po pierwsze Pan Mariusz na takim materiale pracuje , a po drugie na kominku bede chciala zrobic imitacje betonow a te kladzie sie na plytach g-k ... nie wiem czy mozna polozyc beton na krzemianowo - wapniowych .

System " HO HO " to bedzie wlasnie to cy cus o ktorym wspomniales ;) najgorsze jest to , ze musze wdrozyc sie w to ustroistwo , a cholera nie mam czasu !!!!!!! niestety jak chce sie cos kupic i zainstalowac w domu to trzeba przynajmiej miec podstawowe wiadomosci na ten temat :popcorn:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...