Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

veni, vidi :)

Nie jestem w stanie zobaczyć różnicy w gładkości przy moim monitorku :( Te poprzednie zbiliżenia z 'piaskiem' bardziej ukazywały strukturę.

Ale zainstalowane framugi zmieniają wszystko na bardzo domowe, a nie tylko budowlane. Pochodziłam sobie po poddaszu z dużą przyjemnością.

 

PS> Przyszło mi na myśl, że może te tynki teraz są tak gładkie, że dlatego nic nie widzę :)

Edytowane przez dorkaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytka: ale chyba mnie nie zrozumiałaś - mi się bardziej widzą te niższe listwy :) Poza tym ta niższa nie zachodzi na parapet i nic nie musisz obcinać. Ew. szczelinkę między parapetem a listwą idzie zamaskować np. akrylem i pomalować na kolor listwy (niemalowany akryl ciemnieje szybko).

 

Framugi wyglądają zajefajnie :) Classen, czy coś inszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veni, vidi :)

Nie jestem w stanie zobaczyć różnicy w gładkości przy moim monitorku :( Te poprzednie zbiliżenia z 'piaskiem' bardziej ukazywały strukturę.

Ale zainstalowane framugi zmieniają wszystko na bardzo domowe, a nie tylko budowlane. Pochodziłam sobie po poddaszu z dużą przyjemnością.

 

PS> Przyszło mi na myśl, że może te tynki teraz są tak gładkie, że dlatego nic nie widzę :)

 

Zobacz teraz Dorotko w Chomiczowce ... po drugiej warstwie sciany wygladaja tak , ze nie trzeba ich nawet malowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka: ale chyba mnie nie zrozumiałaś - mi się bardziej widzą te niższe listwy :) Poza tym ta niższa nie zachodzi na parapet i nic nie musisz obcinać. Ew. szczelinkę między parapetem a listwą idzie zamaskować np. akrylem i pomalować na kolor listwy (niemalowany akryl ciemnieje szybko).

 

Framugi wyglądają zajefajnie :) Classen, czy coś inszego?

 

Marti my to sie rozumiemy bez slow wiec jakie mi tutaj .... " nie zrozumialas " .... :popcorn:

Pewnie , ze zrozumialam to Ty mnie nie rozumiesz :rolleyes:..... ta listwa ktora Tobie wydaje sie , ze mnie sie wydaje jest wyzsza to wlasnie jest ta nizsza , ale ta nizsza i tak jest za wysoka pod parapecik NO !!!!

 

 

Teraz o framugach i ogolnie o drzwiach ...

 

Zamowilam takie :

 

Drzwi wewnętrzne bezfelcowe BERGAMO 2

- gr. skrzydła 40 mm.

- rama skrzydła wykonana z klejonki drewna sosnowego

-skrzydło oklejone fornirem dębowym

- ościeżnica regulowana wykonana z Mdf oklejana fornirem dębowym

- listwa opaskowa profil –kant szerokość 8 cm

- drzwi bez progu

- zamek magnetyczny

- zawias chowany POLSOFT 2 szt. (standard)

- kolor RAL 9002 (półmat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, wiem czego brakuje w Twoim dzienniku! --- szczegółowego spisu treści :) Idę kopać za parapetami :)

 

Jakiś kwadrans później - parapety wewnętrzne zaczynają się od postu #1613 (gdyby ktoś tej informacji potrzebował :) )

Edytowane przez dorkaS
parapety odnalezione w dzienniku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A wydawało mi się, że listwa wchodzi ładnie pod parapet :/ Jednak mam breszczate to oko ;)

 

Gładź jednak pomaluj ;) nie będziesz kradła ścian za każdym razem, jak się przypadkiem zachce oprzeć o nią :D Z resztą i tak wiem, że pomalujesz :p

 

Hejka Marti

 

Probka listwy na zdjeciu to 14 cm. ..... zamowilam wlasnie listwy o wymiarach 19/180mm ( troszke wyzsze ;)) i cwiercwalki wklesle 19/19 ... zobaczymy jak beda sie prezentowaly w Stylku .

 

Gladz oczywiscie zostanie pomalowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, wiem czego brakuje w Twoim dzienniku! --- szczegółowego spisu treści :) Idę kopać za parapetami :)

 

Jakiś kwadrans później - parapety wewnętrzne zaczynają się od postu #1613 (gdyby ktoś tej informacji potrzebował :) )

 

Dorotko trzeba bylo zapytac .... nie musialabys kopac :popcorn:.... ( nie pamietam numeru postow , ale pamietam kiedy w Stylku robione byly poszczegolne prace )

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj

 

Powiedz mi proszę Edyta, czy to jest Carrier 59TN6A080V17-14 piec gazowy 14-22KW ?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ..... nie;).

 

 

 

Wow dzięki za info... :)

 

Proszę... napisz coś więcej. Podaj choć symbol modelu.

Jeszcze jedno, czy pamiętasz dane techniczne rekuperatora. Chodzi mi o wydatek powietrza m3/h oraz jego sprawność odzysku ciepła?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bahitius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki za info... :)

 

Proszę... napisz coś więcej. Podaj choć symbol modelu.

Jeszcze jedno, czy pamiętasz dane techniczne rekuperatora. Chodzi mi o wydatek powietrza m3/h oraz jego sprawność odzysku ciepła?

 

Pozdrawiam

 

Marcin napisze w weekend ......... teraz jestem strasznie zabiegana ... tego pieca nie ma na stronie PK .... jak w lutym montowany byl u mnie to podobno byl to ich drugi montaz tego modelu ( pierwszy u Prezesa :) firmy ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...