Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam gratuluję na starcie gustu z całym domem prosze mi powiedzieć bo jestem oczarowany Waszymi plytami z betonu w salonie jak to brat wykonal i czy mogę wiedzieć i czy duzy jest koszt takiego polozenia płyt bo rozumiem ze byly one zacierane na scianie ? czekam na info dziekuę z góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Jestem , jestem .....

W tej chwili robie zabudowy na wymiar w Stylku ( garderoby , lazienki , szafy ..... itp. ) , mam swietnego stolarza , terminowy , solidny , baaaaaardzo dokladny , wszystko zrobione tak jak lubie czyli prawie idealnie :p. Wspolpraca fajnie sie uklada tzn. telefon , mail , rysunek pogladowy , dogranie detali i wykonanie w expresowym tempie . Zrobilam juz szafki w lazienkach , garderobe przy pokoju z oknem trapezowym , przesuwna szafe w " L " , szafke ( slupek ) tez w pokoju " L " . Dzisiaj ustalilam ostatni szczegol garderoby na parterze ... czekam na wycene , place zaliczke i ..... garderoba pojawi sie pewnie pod koniec maja w Stylku .... Generalnie ja szybko sie decyduje .... wyglada to tak , ze wymyslam co , jak i z jakiego materialu ma byc zrobione Pan Darek robi pomiar w domu , wycenia prace , place 50 % zaliczki i czekam kilka ( zwykle 3 - 4 tyg, na montaz ) .... :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorus nie ma czego :no:..... kazdy dobry wykonawca ktory u mnie pracuje badz pracowal to kilkutygodniowy czasem kilkumiesieczny efekt wyszukiwania w internecie , sprawdzania referencji itp. ..... najpierw musze sie napracowac zeby " odkryc " taki samorodek ... np. wykonawcy elewacji poszukiwalam ponad rok ..... :o...... z Panem Darkiem poszlo w miare szybko :p.... mysle , ze przez te wszystkie lata budowanie troche wyostrzyl mi sie " zmysl inwestorski " i z uplywem czasu coraz lepiej dobieram wykonawcow ..... gdybym budowala kolejny dom to wybrana ekipa bylaby juz idealna ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmeliska jak to juz zostalo zapisane w madrej ksiedze " szukajcie , a znajdziecie " :rolleyes:..... mysle , ze i u Ciebie w okolicy sa dobrzy stolarze po prostu trzeba tylko miec dobre trafienie ;), Pana Darka " wyjelam z ogloszenia " , temat pojawil sie kiedy robilam meble do mieszkania .... zaprosilam 5 stolarzy poprosilam o wycene Darek dal najrozsadniejsza cene , z rozmowy wynikalo rowniez , ze zna sie na swojej robocie wiec postanowilam zatrudnic wlasnie Jego .... meble do kuchni wyszly bardzo fajnie , zrobil w mieszkaniu jeszcze 2 szafy wnekowe .... w domu na pierwszy ogien poszla garderoba , nie oczekuje cudow raczej lubie proste rozwiazania .... kolor bialy wysoki polysk , prowadnice movento + tip-on oczywiscie wszystko na Blum - ach , polki , kilka ( 10 ) szuflad , 2 pantografy i kosz na bielizne ... cala zabudowa od podlogi do sufitu .... 3 sciany .... jak widzisz nic skomplikowanego :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam, pięknie wszystko u ciebie wygląda. Mam pytanie, widzę u ciebie w dzienniku, że też miałaś perypetie z wodą wokół fundamentów. Po ostatnich ulewach u nas to samo i mamy robić drenaż. Widziałam u ciebie w dzienniku tylko zdjęcie, że najpierw kleiłaś styropian, na to folia kubełkowa wywinięta pod rury drenarskie i piszesz o geowłókninie ale już nie ma zdjęć. Jak to u ciebie było rozwiązane, bo mój wykonawca nie kuma o co mi chodzi a właśnie chcę aby rury dranarskie były na foli i geowłókninie przysypane żwirem, ale nie wiem czy dobrze kombinuję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pięknie wszystko u ciebie wygląda. Mam pytanie, widzę u ciebie w dzienniku, że też miałaś perypetie z wodą wokół fundamentów. Po ostatnich ulewach u nas to samo i mamy robić drenaż. Widziałam u ciebie w dzienniku tylko zdjęcie, że najpierw kleiłaś styropian, na to folia kubełkowa wywinięta pod rury drenarskie i piszesz o geowłókninie ale już nie ma zdjęć. Jak to u ciebie było rozwiązane, bo mój wykonawca nie kuma o co mi chodzi a właśnie chcę aby rury dranarskie były na foli i geowłókninie przysypane żwirem, ale nie wiem czy dobrze kombinuję?

 

Gruszczynka witaj :welcome:

 

U mnie na dzialce robione byly wszelkie mozliwe odwodnienia i drenaze :yes: ...... trudno mi cokolwiek konkretnego napisac poniewaz nie wiem jakie masz warunki na dzialce , a od tego zalezy sposob wykonania . Wkleje link dotyczacy drenazu opaskowego i odwodnienia liniowego http://www.budujemydom.pl/woda-i-kanalizacja/917-drenaz-opaskowy-i-odwodnienie-liniowe warto poczytac lub dac do poczytania wykonawcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytka:hug:

Zaglądasz tu jeszcze? Co słychać u Ciebie? Coraz bliżej powrotu, czy tak samo daleko?;) A może budujesz kolejny dom, bo nie wierzę, że nie brakuje Ci tego budowlanego kołowrotka;)

Buziaki kochana:hug:

i pozdrowienia dla Mamy:hug:

 

Hejka Yuczka :hug:

W Stylku ciagle cos sie dzieje ... teraz robie zabudowy ( w porownaniu z budowa to przyslowiowa pestka organizacyjna :D ) , ciesze sie ze te zawirowania budowlanie juz sie zakonczyly :yes:.... Nie zamierzam budowac kolejnego domu ( przynajmniej na odleglosc :lol2: ) , ale kto wie moze jak wroce sprzedam Stylka i wybuduje dom w gorach .... koniecznie na odludziu .

Buziaki i dzieki za pozdrowienia dla Mamy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...